Informacje sportowe

Korty będą tętnić życiem

12.05.2022 15:32:35

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu zaprasza na dwa turnieje tenisa ziemnego. Rozgrywki odbędą się w najbliższy weekend na kortach MOSiR-u.

8

Ligowa środa

11.05.2022 20:09:08
Sieradz i Zduńska Wola

Za nami mecze 27. kolejki piłkarskiej IV ligi. Warta Sieradz wygrała u siebie z Borutą Zgierz 4:1, a Pogoń Zduńska Wola na wyjeździe zremisowała ze Skalnikiem Sulejów 1:1.

11

Piosenka "Warta Sieradz, Sieradz Warta" miała dziś premierę na antenie Naszego Radia na 104,7 FM. Utwór powstał z okazji 65-lecia klubu piłkarskiego Warta Sieradz. Słowa napisał Stanisław Witold Kabziński, muzykę skomponował Marek Doleciński. Piosenka zostanie zaprezentowana dziś na Stadionie MOSiR w Sieradzu przed meczem drużyny, który rozpocznie się o godz. 18:00

9

Tenisiści rozpoczęli sezon

10.05.2022 10:43:44

Na kortach sieradzkiego MOSiR-u odbył się Turniej Otwarcia Sezonu dla dzieci i młodzieży. W trzech kategoriach wiekowych wystartowało w sumie 20 zawodników.

1

Zawodnicy taekwondo z medalami

08.05.2022 23:31:09

W hali sportowej w Grodkowie odbyły się Mistrzostwa Opolszczyzny Taekwon-do z cyklu Pucharu Polski. Startowali zawodnicy z całej Polski, w tym reprezentanci Sieradza.

2

Sezon na rzuty rozpoczęty

10.05.2022 00:54:44

Lekkoatleci PARK-u Zduńska Wola startowali w Mityngu Rzutowym LKS Vectra Włocławek 2022. Był to ich pierwszy start w tym sezonie.

1

Kajakarze na Malcie

10.05.2022 00:45:54

Reprezentanci Kajakowego Klubu Sportowego w Sieradzu startowali w Otwartych Regatach im. Wojciech Skrzypczyńskiego. Zawody odbyły się na torze regatowym na poznańskiej Malcie.

2

Nabór na korty

09.05.2022 11:39:58

Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy Zduńska Wola zaprasza na bezpłatną naukę tenisa ziemnego. Zajęcia przewidziano dla dzieci z roczników 2013-2015.

0

Pierwszy wiatr w żagle

08.05.2022 21:54:25

Szymon Cieślak (Szturwał Kalisz) zajął drugie miejsce podczas zawodów Pucharu Polski w Pucku. Dla sieradzanina był to pierwszy start w tym sezonie.

4

Coraz mniejsze szanse na awans

08.05.2022 19:44:14

Warta II Sieradz przegrała z Jutrzenką Warta 0:1 w meczu 23. kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej i ma już 9 punktów straty do WKS-u Wieluń. Lider wygrał u siebie ze Złoczewią Złoczew 3:1.