Informacje sportowe

Już po raz 3. na boiskach sieradzkiego MOSiRu odbędzie się turniej Balcerzak Cup. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania drużyn dzieci z naszego regionu.

5

Warta II Sieradz wygrała ze Złoczewią Złoczew 2:0 i awansowała na trzecie miejsce w tabeli Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Złoczewia pozostaje na drugiej pozycji, ale ma już 8 punktów straty do WKS-u Wieluń.

2

Kolejne prestiżowe zwycięstwo Warty Sieradz w III lidze. W meczu 30. kolejki Biało-Zieloni pokonali rezerwy Legii Warszawa 1:0. To trzecie z rzędu zwycięstwo sieradzan, którzy na ten moment są na 10. miejscu w tabeli.

17

Na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu odbyły się wojewódzkie turnieje klasyfikacyjne dziewcząt do lat 14 i 16 oraz chłopców do lat 16. Organizatorem był SKT Sieradz.

1

W sobotę i niedzielę na stadionie zduńskowolskiego PMOS-u odbędą się nietypowe zawody sportowe. Quadball 6's Cup to turniej w „mugolskiego” quidditcha, który jest inspirowany serią książek i filmów o Harrym Potterze.

0

Zakończył się sezon 2023/2024 ligi cypryjskiej. Trzecie miejsce zajęła Omonia Nikozja, gdzie gra błaszkowianin Mariusz Stępiński. To kolejny sukces piłkarza z naszego regionu w tamtejszej lidze.

2

Okręgowe zmagania w regionie

12.05.2024 21:12:48

Zakończyła się 23. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Najwyżej sklasyfikowanym zespołem z naszego regionu jest druga w tabeli Złoczewia Złoczew. Trzecie miejsce zajmuje Jutrzenka Warta, która wczoraj wygrała z Pogonią Zduńska Wola 1:0. Niespodziankę sprawił Ekolog Wojsławice. Zespół z gminy Zduńska Wola pokonał lidera WKS Wieluń 2:1.

5

Za Janem Przyrowskim (Campos Racing) pierwszy start w hiszpańskiej Formule 4. W San Sebastián de los Reyes odbyły się trzy wyścigi, a w jednym z nich kierowca z Rossoszycy zajął nawet trzecie miejsce.

8

Za nami 3. Wróblewska Eko Dycha

12.05.2024 17:17:53

Ponad 200 uczestników zgromadziła trzecia edycja Wróblewskiej Eko Dychy. W ramach imprezy odbyły się biegi na 5 i 10 kilometrów, marsz nordic walking oraz bieg dla dzieci. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie Rajsport Active.