Informacje sportowe

Pierwszy etap 35. Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków wygrał po finiszu z peletonu Patryk Stosz z austriackiej grupy Team Felt Felbermayr, wyprzedzając Tobiasza Pawlaka z Mazowsza Serce Polski i Belga Sente Sentjensa z Alpecin-Deceuninck Devo Team. Kolarze zakończyli zmagania pierwszego etapu na mecie przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli.

1

Sumitki na europejskim poziomie

25.06.2024 00:42:36

W Kwidzynie odbyły się mistrzostwa Europy młodziczek w sumo. Dwa medale zdobyły reprezentantki klubu ULKS „28” Włyń – Marcelina SobczakOliwia Piątkowska.

2

Dziś startuje 35. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Pierwszy etap zakończy się w Zduńskiej Woli. Uwaga kierowcy! W związku z organizacją imprezy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

9

Kolejne lekkoatletyczne talenty

23.06.2024 21:34:22

We Włocławku odbył się Ogólnopolski Finał Nestle Cup Lekkoatletyka dla Każdego. Na podium stali reprezentanci LKS-u MOSiR Sieradz – Aleksander Kulawiak i Maja Kaczmarek.

3

Okręgówka zakończyła sezon

22.06.2024 19:24:39

Za nami ostatnie mecze sezonu 2023/2024 Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Najwyżej sklasyfikowaną drużyną z naszego regionu jest Złoczewia Złoczew. Trzecie miejsce zajęły rezerwy Warty Sieradz, a awans do IV ligi wywalczył WKS Wieluń.

9

6 lipca na stadionie PMOS-u odbędzie się „Zduńskowolska Sztafeta Przegoń Raka z Pompą”. To wydarzenie towarzyszące biegowej akcji charytatywnej organizowanej przez stowarzyszenie „Przegoń raka dla dzieciaka”. Zgłoszenia do sztafety przyjmowane są drogą mailową.

2

Jutro piłkarze Pogoni Zduńska Wola z rocznika 2010 zagrają o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15. O 17:30 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli zmierzą się z UKS-em Młody Jeziorak Iława.

4

Ryszard Mes pozostaje prezesem Warty Sieradz. Zmiana nastąpiła na stanowisku zastępcy do spraw finansowych. Została nim Magdalena Gabrysiak. W zarządzie klubu znalazło się sześć osób.

18

Kajetan Radomski podpisał kontrakt z pierwszą drużyną Widzewa Łódź. Niespełna 19-letni pomocnik to wychowanek Pogoni Zduńska Wola.

8

Reprezentanci Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai startowali w Skarżysku-Kamiennej na turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy kadetów. Najbliżej awansu była Kaja Sieczka, która zajęła trzecie miejsce.