Informacje sportowe

Biegiem upamiętnią papieża

2019-05-08 15:43:28

W niedzielę z Placu 11 Listopada w Łasku wystartuje XIV Wojewódzki Bieg Pamięci św.Jana Pawła II. Start biegu głównego na 5km o 16:00.

0

Kolejny sukces Sokoła

2019-05-07 13:57:10

Julia UrbaniakKacper Sadowski z klubu strzeleckiego "Sokół" Zduńska Wola wywalczyli medale na Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża w Ustce.

0

24.kolejka okręgówki - wyniki

2019-05-05 22:09:02

Niepokonana w tym sezonie w lidze, Jutrzenka Warta po raz kolejny pokazała siłę. Lider Sieradzkiej Klasy Okręgowej rozbił GKS Chojne 7:1. Wygrały także pozostałe drużyny z czołówki.

4

Ligowe zmagania piłkarek

2019-05-05 21:19:45
Sieradz i Zduńska Wola

Zakończyła się 16.kolejka II ligi. ULKS MOSiR Sieradz wygrał ze Stomilem Olsztyn 2:1 po bramkach strzelonych przez Dagmarę Suskiewicz. Pogoń Zduńska Wola zremisowała bezbramkowo z Victorią Bartoszyce. Przez ostatni kwadrans zduńskowolanki grały z przewagą jednej zawodniczki, po czerwonej kartce piłkarki drużyny przeciwnej.

2

Piątą z rzędu przegraną zaliczyli zawodnicy Gatty Active Zduńska Wola. W 24.kolejce Futsal Ekstraklasy, Kocury przegrały na wyjeździe z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:4. Po pierwszej połowie Gatta prowadziła 3:0. Bramki na 3:3 i 4:3 dla Acany padły w ostatniej minucie meczu.

4

Przebieżka na pobudkę

2019-05-05 19:36:27

Na Stadionie MOSiR-u w Sieradzu odbył się Ogólnopolski Lekkoatletyczny Mityng Otwarcia Sezonu. Bardzo dobrze spisali się sportowcy z naszego regionu.

7

Patora zapewnia zwycięstwo

2019-05-04 21:35:17

W 27.kolejce IV ligi Warta Sieradz wygrała z Borutą Zgierz 2:0. Obydwie bramki strzelił Adam Patora.

25

Pogoń twardsza niż Stal

2019-05-04 19:09:29

Piłkarze Pogoni Zduńska Wola przełamali fatalną serię i po raz pierwszy od września wygrali u siebie w lidze. W meczu 27.kolejki zduńskowolanie pokonali Stal Niewiadów 3:0.

8

Drużyna Prezydenta miasta Sieradza, Pawła Osiewały zwyciężyła w meczu pokazowym siatkówki plażowej przeciwko zespołowi Axacomu 2:1.

2

Jutrzenka zwiększa przewagę

2019-05-02 03:45:53

Za nami 23.kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. W meczu na szczycie Jutrzenka Warta wygrała z Tęczą Brodnia 5:3. Porażkę ponieśli natomiast Czarni Rząśnia, którzy nieoczekiwanie przegrali z Piastem Błaszki 1:2. Utrata punktów przez zespół z Rząśni oznacza że Jutrzenka jest coraz bliżej awansu do IV ligi.