23.03.2024 18:48:33

Warta znów przegrywa w końcówce

Piłkarze Warty Sieradz wciąż nie odnieśli zwycięstwa w rundzie wiosennej. W meczu 22. kolejki III ligi przegrali na wyjeździe z ŁKS-em Łomża 0:2. Obie bramki padły w ostatnich minutach spotkania.

Gra Warty zaczęła się sypać w drugiej połowie. Rywale oddawali więcej groźnych strzałów i w 87 minucie wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego doskonale uderzył Bartłomiej Olszewski, który trafił w samo okienko. Chwilę później padła kolejna bramka. Po stracie Krystiana Adamiaka piłkę przejął Szymon Kuźma i ustalił wynik spotkania.

To trzecia z rzędu porażka Warty. W czterech meczach rundy wiosennej zdobyła tylko punkt. W tym czasie zespół z Łomży odniósł dwa zwycięstwa i dwa remisy.

To też kolejny mecz, w którym Warta traci kluczowe bramki w ostatnich minutach spotkania. Podobnie było tydzień temu w starciu przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

18. Legionovia Legionowo: 16

Za tydzień Warta zagra na swoim stadionie z Victorią Sulejówek.

Komentarzy: 18

Regionalnie 25.03.2024 09:52:55
Bez Michalskiego, Kraśniewskiego i Filipiaka Warta nie jest skuteczna ani w obronie ani w ataku. Z całym szacunkiem dla Trenera i jego wypowiedzi pomeczowych, zespół jest schowany za podwójną gardą i wiosną prezentuje się bardzo słabo. A prawdziwą oznaką słabości jest.. każda kolejna zmiana z ławki, która poza tym, że nic nie wnosi, to.. jest kolejnym i kolejnym i kolejnym osłabieniem zespołu. Żal patrzeć na marnowany potencjał dwóch, czy trzech indywidualności w zespole.
Bibi 25.03.2024 09:06:00
Oczywiście, zdecydowanie trzeba grać na dwóch napastników/Krecik i Abdul/. W pomocy, defensywny pomocnik Żyłka .W bramce Miazek. Inaczej czekanas IV liga. Warta więcej wiary w zwycięstwo!
Głos Ludu 25.03.2024 08:24:36
Płacąc za karnety i bilety na mecze, żądamy realnego wzmocnienia 3 ligowego zespołu przed kolejnym meczem! Nie zgadzamy się, aby zespół w każdym kolejnym meczu prezentował fatalny styl jaki miał miejsce we wszystkich wiosennych meczach i wszystkie przegrywał. Po zimowych odejsciach z klubu filarów obrony, zespół został bardzo poważnie osłabiony i wiosną nie prezentuje już jakości wymaganej na 3 ligowym poziomie.
Sieradzak 24.03.2024 21:19:00
Warta nie wychodzi by grać o zwycięstwo ! Broni się myśląc ze jakiś kontratak da jej bramkę ! Ale jak ma jej dać jak jeden napastnik na 3 obrońców. W ten sposób nie mamy żadnych szans.
mieetek 24.03.2024 19:52:50
Czwarta liga witamy
Do kibica 24.03.2024 15:36:19
Ty masz pojęcie ile zarabiają. Chyba że dołożysz ze swoich.A moze po prostu już nie pisz głupot
Knur 24.03.2024 12:15:28
Grali jak nigdy ,a przegrali jak zawsze...
Kibic 24.03.2024 11:08:57
Po 10 tysięcy zarabiają na miesiąc chyba czekają na podwyżkę. Dalej wspierajcie piłkę nożną jakby nie było innych dyscyplin, a taki ładny stadion.
Padlina 24.03.2024 09:44:44
Przestaje już wierzyć rok w rok to samo! wracajcie ligę niżej tam będziemy w środku tabeli nie na końcu żal żal żal szkoda tych chłopaków co w Łomży byli.
Zapolice 24.03.2024 09:18:58
Spokojnie jeszcze się rozkręcą pod koniec sezonu. Taki był plan żeby wszystko przegrywać,a na koniec się cudem utrzymać w kolejkach cudów
Donek 24.03.2024 07:27:00
Bieda w kraju ,bieda w Warcie
Xx 24.03.2024 06:58:37
Ciekawe czy trener Orzeszek dalej będzie lansował się po mosiężne. On może prowadzić ale max okregowke
klapa 24.03.2024 05:56:24
pudrowanie trupa trwa.........
Aaa 23.03.2024 21:42:03
4 liga czeka
Kibic 2 23.03.2024 20:28:16
Za niedługo będziemy mieli twardy orzech do zgryzienia !!!
Kierownik Burdelo 23.03.2024 20:05:38
4 liga dla Sieradza
Fabian 23.03.2024 19:24:23
Mecz za 6 punktów, Łomża już za plecami
loko 23.03.2024 18:57:19
Dość!!!!

Martyna Wychowałek (KS Plan Bieganie Sieradz) zajęła piąte miejsce na mistrzostwach Polski w maratonie, które odbyły się w Łodzi. Zduńskowolanka jest podopieczną trenera Artura Kozłowskiego.

0

Przez Zduńską Wolę i okolice przejechał wyścig kolarski Gatta Prestige Race. W zależności od kategorii wiekowej do przejechania było od 61,2 km do 90,4 km.

0

Ścisk w okręgówce

Wczoraj, 21:02:28

Za nami 21. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Na czele tabeli pozostaje WKS Wieluń, a drugie miejsce zajmuje Złoczewia Złoczew. Na trzecią pozycję kosztem TS Janiszewice awansowała Jutrzenka Warta. Między trzecim, a dziesiątym miejscem są tylko cztery punkty różnicy.