Informacje sportowe

Dalekie rzuty w Poznaniu

Dzisiaj, 10:43:54

Świetnie spisali się zawodnicy MUKS PARK Zduńska Wola w swoim pierwszym tegorocznym starcie w ogólnopolskim mityngu w Poznaniu. Z siedmiorga naszych młociarzy aż pięcioro uzyskało minimum na Mistrzostwa Polski.

0

Zwycięstwa Jutrzenki i Warty w IV lidze

Wczoraj, 18:57:24 (Aktualizacja: Wczoraj, 19:56:47)

W meczach 27. kolejki IV ligi: Jutrzenka pokonała u siebie Ceramikę Opoczno 2:1, a Warta wygrała w Zelowie z Włókniarzem 1:0. W klasie okręgowej MKS lepszy od wicelidera.

6

Klub kolarski Gatta Bike-RS był organizatorem wyścigu Gatta Prestige Race. Najszczęśliwszy w gronie ok. 200 kolarzy był dziś Dominik Omiotek. Zawodnik gospodarzy wygrał wyścig open na dystansie 117 km dzień po narodzinach córki.

0

W Warcie bez zmiany warty

2017-04-27 21:26:52

Tomasz Jóźwik nadal na czele zarządu Klubu Sportowego Warta w Sieradzu. Dotychczasowy prezes pozostanie na stanowisku przez kolejną kadencję, podobnie, jak cały zarząd.

12

14 młodych sportowców odebrało z rąk prezydenta Piotra Niedźwieckiego stypendia. Młodzi i zdolni sportowcy będą otrzymywać miesięcznie po 100 zł.

3

Pelikan pokonany, czas na Widzew

2017-04-26 19:29:19

W ćwierćfinale wojewódzkim rozgrywek Pucharu Polski Warta pokonała w Sieradzu Pelikana Łowicz 3:0. Kolejnym rywalem biało-zielonych będzie Widzew Łódź.

5

W sobotę wielkie ściganie!

2017-04-25 10:08:12 (Aktualizacja: Wczoraj, 09:49:59)

Dziś (sobota 29 kwietnia) w Zduńskiej Woli odbędzie kolarski wyścig Gatta Prestige Race 2017. Zawody przeznaczone są dla amatorów, którzy rywalizują w kategoriach: masters i cyklosport.

9

Bieg Pamięci Jana Pawła II

2017-04-23 21:01:56

W Łasku odbył się dziś XII Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II. W zawodach wzięło udział kilkuset biegaczy w różnych kategoriach wiekowych.

9

Lider sieradzkiej klasy okręgowej powiększa przewagę nad rywalami. W 21. kolejce Orkan rozgromił Chojne 12:0! Czarni Rząśnia ulegli Piastowi Błaszki 1:2.