Informacje sportowe

Warta Sieradz w meczu na szczycie uległa liderowi, RKS Radomsko 0:1. Z kolei Pogoń Zduńska Wola zwycięstwem 6:1 nad Pilicą Przedbórz zakończyła zmagania w obecnym sezonie.

35

Uczniowski Klub Sportowy Perfect zaprasza dzieci na darmową naukę gry w tenisa ziemnego. Zajęcia odbędą się na prywatnym korcie w Zduńskiej Woli.

1

IV Turniej Talent Cup 2019

2019-06-14 14:42:45

W niedzielę na boisku sportowym w Strumianach odbędzie się czwarta edycja piłkarskiego turnieju Talent Cup o puchar Bartosza. Zawody są przeznaczone dla piłkarzy z rocznika 2008 i młodszych.

0

Makowski Cup 2019

2019-06-12 23:37:35

Na kortach w Sieradzu odbył się kolejny w tym sezonie turniej tenisowy dla amatorów. Wzięli w nim udział zawodnicy z całej Polski. Organizatorami byli: MOSiR Sieradz, Sieradzki Klub Tenisowy oraz UKS Perfect Zduńska Wola.

1

Sportowe Dni Zduńskiej Woli

2019-06-12 10:32:48

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań w ramach obchodów tegorocznych Dni Zduńskiej Woli. Wczoraj na Stadionie Miejskim przy ul. Łaskiej odbył się piłkarski mundial dla dzieci z roczników 2007 – 2009.

1

Sieradz i Zduńska Wola

W Bełchatowie odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20 w lekkoatletyce. Sportowcy z naszego regionu wywalczyli 11 medali. Po 4 zdobyli lekkoatleci MOSiR-u Sieradz i Żegliny Sieradz. Dwa krążki przypadły reprezentantom MKS-u Zduńska Wola, a jeden powędrował do zawodnika PARK-u Zduńska Wola.

2

Zawodnicy Kajakowego Klubu Sportowego w Sieradzu rywalizowali podczas 2.Pucharu Polski - Regaty Eliminacyjne Juniorów i Młodzików w Bydgoszczy.

33

Bomba w Austrii

2019-06-09 23:09:29

Karolina Bomba z PARK-u Zduńska Wola wygrała konkurs rzutu młotem, podczas 49.Międzynarodowego Memoriału Franza Schustera w Austriackim Schwechat. Podopieczna Tomasza Szewczyka wciąż jest pierwsza na krajowych listach i ma duże szanse awansować na Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Baku.

4

MOSiR znów lepszy w derbach

2019-06-09 22:06:41

Za nami piłkarskie derby regionu w II lidze kobiet. Na stadionie w Zduńskiej Woli, miejscowa Pogoń przegrała z ULKS MOSiR Sieradz 0:1. Na kolejkę przed końcem sezonu, piłkarki z Sieradza wciąż mają szansę awansować do I ligi.

7

Prowadzony przez Marcina Stanisławskiego, KP Łódź zajął 2.miejsce w Euro Winners Cup 2019 (odpowiednik trawiastej Ligi Mistrzów UEFA). W drużynie grają Dariusz SłowińskiDaniel Krawczyk, który pełni funkcję kapitana.