strzałka do góry

Finał
IDEA ENERGY - FUTBOL TEAM 5:2


Mecz o 3cie miejsce
ICE-TOM - OLDBOYS ŁÓDŹ 6:2


Półfinały
OLDBOYS ŁÓDŹ - FUTBOL TEAM 0:1

IDEA ENERGY - ICE-TOM 3:0


Ćwierćfinały
IDEA ENERGY - EKOMOBILE 15:0

ICE-TOM - TINBY TEAM 4:3

GOŁTRANS ZŁOCZEW - OLDBOYS ŁÓDŹ 1:2

CERAMIKA TUBĄDZIN 3 - FUTBOL TEAM 1:9




Wyniki:

B - GOŁTRANS ZŁOCZEW - EKOMOBILE 6:0
B - THE DYNX - CERAMIKA TUBĄDZIN 3 0:3
B - GOŁTRANS ZŁOCZEW - TINBY TEAM 1:0
B - EKOMOBILE - THE DYNX 2:2
B - CERAMIKA TUBĄDZIN 3 - TINBY TEAM 1:7
B - GOŁTRANS ZŁOCZEW - THE DYNX 8:1
B - EKOMOBILE - CERAMIKA TUBĄDZIN 3 0:0
B - THE DYNX - TINBY TEAM 4:6
B - GOŁTRANS ZŁOCZEW - CERAMIKA TUBĄDZIN 3 9:0
B - EKOMOBILE - TINBY TEAM 0:5
A - IDEA ENERGY - SUMIKO 3:0
A - GMINA BURZENIN - OLDBOYS ŁÓDŹ 2:2
A - ICE-TOM - FUTBOL TEAM 1:2
A - SUMIKO - GMINA BURZENIN 3:1
A - SUMIKO - OLDBOYS ŁÓDŹ 1:2
A - IDEA ENERGY - ICE-TOM 2:0
A - IDEA ENERGY - FUTBOL TEAM 4:0
A - OLDBOYS ŁÓDŹ - ICE-TOM 1:3
A - SUMIKO - FUTBOL TEAM 1:5
A - GMINA BURZENIN - ICE-TOM 1:2
A - OLDBOYS ŁÓDŹ - FUTBOL TEAM 3:0
A - GMINA BURZENIN - IDEA ENERGY 2:7
A - SUMIKO - ICE-TOM 0:2
A - IDEA ENERGY - OLDBOYS ŁÓDŹ 2:1
A - GMINA BURZENIN - FUTBOL TEAM 1:2


Grupa A
1IDEA ENERGY15
2FUTBOL TEAM9
3ICE-TOM9
4OLDBOYS ŁÓDŹ7
5SUMIKO3
6GMINA BURZENIN1

Grupa B
1GOŁTRANS ZŁOCZEW12
2TINBY TEAM9
3CERAMIKA TUBĄDZIN 34
4EKOMOBILE2
5THE DYNX1

Grupa C

Grupa A

1. IDEA ENERGY
2. SUMIKO
3. GMINA BURZENIN
4. OLDBOYS ŁÓDŹ
5. ICE-TOM
6. FUTBOL TEAM
1 x 18 min.
Godz. Mecze
09:00 IDEA ENERGY - SUMIKO
09:20 GMINA BURZENIN - OLDBOYS ŁÓDŹ
09:40 ICE-TOM - FUTBOL TEAM
10:00 SUMIKO - GMINA BURZENIN
10:20 IDEA ENERGY - ICE-TOM
10:40 SUMIKO - OLDBOYS ŁÓDŹ
11:00 IDEA ENERGY - FUTBOL TEAM
11:20 OLDBOYS ŁÓDŹ - ICE-TOM
11:40 SUMIKO - FUTBOL TEAM
12:00 GMINA BURZENIN - ICE-TOM
12:20 OLDBOYS ŁÓDŹ - FUTBOL TEAM
12:40 IDEA ENERGY - GMINA BURZENIN
13:00 SUMIKO - ICE-TOM
13:20 IDEA ENERGY - OLDBOYS ŁÓDŹ
13:40 GMINA BURZENIN - FUTBOL TEAM

Grupa B

1. GOŁTRANS ZŁOCZEW
2. EKOMOBILE
3. THE DYNX
4. CERAMIKA TUBĄDZIN 3
5. TINBY TEAM
1 x 18 min.
Godz. Mecze
14:00 GOŁTRANS ZŁOCZEW - EKOMOBILE
14:20 THE DYNX - CERAMIKA TUBĄDZIN 3
14:40 GOŁTRANS ZŁOCZEW - TINBY TEAM
15:00 EKOMOBILE - THE DYNX
15:20 CERAMIKA TUBĄDZIN 3 - TINBY TEAM
15:40 GOŁTRANS ZŁOCZEW - THE DYNX
16:00 EKOMOBILE - CERAMIKA TUBĄDZIN 3
16:20 THE DYNX - TINBY TEAM
16:40 GOŁTRANS ZŁOCZEW - CERAMIKA TUBĄDZIN 3
17:00 EKOMOBILE - TINBY TEAM
Regulamin turnieju [.pdf]
Oświadczenie lekarskie [.pdf]
Formularz zgłoszeniowy [.pdf]

Nasze Radio

18:42

Runaway Train
Soul Asylum

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

18.04.2019

Wystawa malarstwa Henryka Włocha
BIuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu

20.04.2019

23.kolejka IV ligi: Warta Sieradz - Pilica Przedbórz
Stadion MOSiR Sieradz
23.kolejka IV ligi: Pogoń Zduńska Wola - Ner Poddębice
Stadion Pogoni Zduńska Wola

24.04.2019

Koncert Tymona Tymańskiego
Łaski Dom Kultury, ul. Narutowicza 11
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+4Filatov & Karas
Au Au
2-1Daria Zawiałow
Szarówka
3+4Daddy Yankee feat. Snow
Con Calma
reklama: