strzałka do góry
26.02.2024 16:44:55 (Aktualizacja: 03.03.2024 17:57:33)
region

Goł-Trans zdobywa Puchar Mediów

Zakończył się XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej Amatorów o "Puchar Mediów". Do rozgrywek zgłosiło się 14 zespołów, a zwycięzcą okazał się Goł-Trans Złoczew, który wygrał w finale z Grajki Team 4:0.

(fot. nasze.fm)

Dla Goł-Transu to pierwszy triumf w Pucharze Mediów. Z kolei Grajki broniły tytułu sprzed roku. W meczu o trzecie miejsce Scanfil wygrał z Białą 4:0.

Statuetkę dla najlepszego strzelca otrzymał Michał Goliński, który zdobył osiem bramek (tyle samo ustrzelił Emilian Sulgan ze Scanfilu, ale jego drużyna była niżej sklasyfikowana). Najlepszym bramkarzem został Dawid Jadczak (Grajki Team).

Finał: Goł Trans Złoczew - Grajki Team 4:0
1. połowa 0:0 / 2. połowa 4:0 (Przemysław Szeler, Sebastian Brocki, Michał Goliński, Mikael Idzikowski)

Mecz o 3. miejsce: Scanfil - Biała 4:1

1. połowa 3:0/ 2. połowa 4:1 (Emilian Sulgan: x2, Bartłomiej Makówka, Marcin Kamiński - Hubert Golec)

Wyniki półfinałów:

1. półfinał: Scanfil - Goł Trans Złoczew 0:3
1. połowa 0:1/ 2. połowa 0:3 (Michał Goliński: x2, Sebastian Brocki)

2. półfinał: Biała - Grajki Team 1:2
1. połowa 0:1/ 2. połowa 1:2 (Mikołaj Pawełczyk - Łukasz Banasiak, Łukasz Kubiak) 


Wyniki ćwierćfinałów:

1 ćwierćfinał: Scanfil – Asclepios 0:0 (rzuty karne 2:1)
1.połowa 0:0 / 2.połowa 0:00 / dogrywka 0:0 / rzuty karne 2:1
(Marcin Kulawiecki, Marcin Kamiński - Marcin Graczykowski)

2. ćwierćfinał: Ławeczkowcy – Goł Trans Złoczew 0:1
1.połowa 0:1 /2.połowa 0:1 (Przemysław Szeler)

3. ćwierćfinał: Biała - Oldboys Łódź 1:0
1. połowa 0:0 / 2. połowa 1:0 (Adrian Pluta)

4. ćwierćfinał: Grajki Team - Łodzianka Oldboys Łódź 3:0
1. połowa 1:0 / 2. połowa 3:0 (Hubert Gołąbek, Łukasz Frajtak, Łukasz Banasiak)

Terminarz fazy pucharowej (2x13 minut):

  • 1 ćwierćfinał: Scanfil – Asclepios
  • 2 ćwierćfinał: Ławeczkowcy – Goł Trans Złoczew
  • 3 ćwierćfinał: Biała – Oldboys Łódź
  • 4 ćwierćfinał: Grajki Team – Łodzianka Oldboys Łódź
  • 1 półfinał: Scanfil – Goł Trans Złoczew
  • 2 półfinał: Biała – Grajki Team
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Finał: 

Grupa A (2x13 minut):
  • Grajki Team: 7
  • Ławeczkowcy: 5
  • Unia Męka Sieradz: 4
  • Juve Jutrzenka Warta: 0

Wyniki grupy A:
  • Grajki Team - Ławeczkowcy 1:1 (Łukasz Lenica - Piotr Bartłoszewski)
  • Juve Jutrzenka Warta - Unia Męka Sieradz 3:4 (Wiktor Zimoch, Jakub Dzwonkowski, Piotr Sajda - Hubert Piątkowski: x2, Adrian Sroczyński: x2)
  • Grajki Team - Juve Jutrzenka Warta 5:0 (Hubert Gołąbek: x3, Łukasz Lenica, Łukasz Frajtak)
  • Ławeczkowcy - Unia Męka Sieradz 4:4 (Marcin Kobierski: x3, Łukasz Mitek - Emil Witczak: x2, Robert Płachta, Adrian Sroczyński)
  • Grajki Team - Unia Męka Sieradz 5:1 (Łukasz Lenica, Łukasz Banasiak: x2, Łukasz Frajtak, Dawid Jadczak - Hubert Piątkowski)
  • Ławeczkowcy - Juve Jutrzenka Warta 6:2 (Marcin Kobierski: x2, Michał Szumicki, Robert Jarecki, Tomasz Królikowski, Łukasz Mitek - Jakub Dzwonkowski: x2)

Grupa B (1x18 minut):
  • Scanfil: 12
  • Goł Trans Złoczew: 7
  • Oldboys Łódź: 5
  • GTA Gaz Technika: 4
  • Koksownia Warta: 0

Wyniki grupy B:
  • Koksownia Warta - Scanfil 2:8 (Mateusz Rządkowski, Konrad Małecki - Emilian Sulgan: x3, Marcin Kamiński: x3, Jakub Śmigiera, Mateusz Strumiński)
  • GTA Gaz Technika - Goł Trans Złoczew 0:2 (Mateusz Maraszek, Marcin Olejniczak)
  • Koksownia Warta - Oldboys Łódź 2:4 (Filip Krystek, Dawid Lac - Mirosław Błada: x3, Łukasz Jaworski)
  • Scanfil - GTA Gaz Technika 2:1 (Kamil Górzny, Marcin Kulawiecki - Dominik Brożek)
  • Goł Trans Złoczew - Oldboys Łódź 2:2 (Michał Goliński: x2 - Maciej Kowalski, Rafał Kałużny)
  • Koksownia Warta - GTA Gaz Technika 0:7 (Jan Kowalski: x2, Michał Zieliński: x2, Bartosz Sędkiewicz, Kacper Oleski, Norbert Madziarek)
  • Scanfil - Goł Trans Złoczew 2:1 (Marcin Kamiński, Emilian Sulgan - Marcin Olejniczak)
  • GTA Gaz Technika - Oldboys Łódź 1:1 (Kacper Oleski - Adrian Kocięba)
  • Koksownia Warta - Goł Trans Złoczew 1:11 (Marcel Kłak - Michał Mieszała: x4, Marcin Piotrowski: x2, Michał Goliński: x3, Mikael Idzikowski, Krzysztof Adamski)
  • Scanfil - Oldboys Łódź 5:1 (Emilian Sulgan: x2, Jakub Śmigiera: x2, Tomasz Osiewalski - Adrian Kocięba)

Grupa C (1x18 minut):
  • Biała: 10
  • Asclepios: 7
  • Łodzianka Oldboys Łódź: 6 
  • Polpharma Sieradz: 6 
  • Rososzyca i okolice: 0
*Przy równej liczbie punktów o wyższym miejscu w tabeli decyduje bezpośredni mecz, między dwiema drużynami

Wyniki grupy C:

  • Polpharma Sieradz – Biała 0:1 (bramka samobójcza)
  • Asclepios - Łodzianka Oldboys Łódź 2:0 (Filip Adamski, Krzysztof Składowski)
  • Polpharma Sieradz - Rososzyca i okolice 5:0 (Hubert Czyżak, Jakub Lewandowski, Piotr Janicki, Dawid Krajewski, Przemysław Gibki)
  • Biała – Asclepios 1:1 (Bartłomiej Poraszka - Krzysztof Kokot)
  • Łodzianka Oldboys Łódź - Rososzyca i okolice 6:1 (Maciej Danecki: x4, Piotr Chmurski, Jakub Burdak - Bartłomiej Łuczak)
  • Polpharma Sieradz - Asclepios 3:0 (Jakub Lewandowski: x2, Wiktor Dąbek)
  • Biała - Łodzianka Oldboys Łódź 2:1 (Vitalii Krysenko, Mikołaj Pawełczyk - Marek Sędkowski)
  • Asclepios - Rososzyca i okolice 2:0 (Marcin Bukowiecki, Adam Kałuziński)
  • Polpharma Sieradz - Łodzianka Oldboys Łódź 0:2 (Adrian Kucharski, Jakub Burdak)
  • Biała - Rososzyca i okolice 1:0 (Mikołaj Pawełczyk)

Klasyfikacja strzelców:

Michał Goliński (Goł-Trans Złoczew): 8
Emilian Sulgan (Scanfil): 8
Marcin Kobierski (Ławeczkowcy): 5
Marcin Kamiński (Scanfil): 5
Michał Mieszała (Goł-Trans Złoczew): 4
Maciej Danecki (Łodzianka Oldboys Łódź): 4
Hubert Gołąbek (Grajki Team): 4
Łukasz Banasiak (Grajki Team): 4
Adrian Sroczyński (Unia Męka Sieradz): 3
Hubert Piątkowski (Unia Męka Sieradz): 3
Łukasz Lenica (Grajki Team): 3
Jakub Dzwonkowski (Juve Jutrzenka Warta): 3
Mirosław Błada (Oldboys Łódź): 3
Jakub Lewandowski (Polpharma Sieradz): 3
Mikołaj Pawełczyk (Biała): 3
Łukasz Frajtak (Grajki Team): 3
Emil Witczak (Unia Męka Sieradz): 2
Łukasz Mitek (Ławeczkowcy): 2
Jan Kowalski (GTA Gaz Technika): 2
Przemysław Szeler (Goł-Trans Złoczew): 2
Sebastian Brocki (Goł-Trans Złoczew): 2
Michał Zieliński (GTA Gaz Technika): 2
Marcin Olejniczak (Goł-Trans Złoczew): 2
Adrian Kocięba (Oldboys Łódź): 2
Krzysztof Adamski (Goł-Trans Złoczew): 1
Marcin Piotrowski (Goł-Trans Złoczew): 2
Kacper Oleski (GTA Gaz Technika): 2
Marek Sędkowski (Łodzianka Oldboys Łódź): 2
Jakub Śmigiera (Scanfil): 2
Jakub Burdak (Łodzianka Oldboys Łódź): 2
Mikael Idzikowski (Goł-Trans Złoczew): 2
Marcin Kulawiecki (Scanfil): 1
Mateusz Strumiński (Scanfil): 1
Kamil Górzny (Scanfil): 1
Tomasz Osiewalski (Scanfil): 1
Piotr Bartłoszewski (Ławeczkowcy): 1
Michał Szumicki (Ławeczkowcy): 1
Robert Jarecki (Ławeczkowcy): 1
Maciej Maciejewski (Ławeczkowcy): 1
Wiktor Zimoch (Juve Jutrzenka Warta): 1
Dawid Jadczak (Grajki Team): 1
Łukasz Kubiak (Grajki Team): 1
Piotr Sajda (Juve Jutrzenka Warta): 1
Robert Płachta (Unia Męka Sieradz): 1
Mateusz Rządkowski (Koksownia Warta): 1
Konrad Małecki (Koksownia Warta): 1
Filip Krystek (Koksownia Warta): 1
Marcel Kłak (Koksownia Warta): 1
Dawid Lac (Koksownia Warta): 1
Mateusz Maraszek (Goł-Trans Złoczew): 1
Łukasz Jaworski (Oldboys Łódź): 1
Maciej Kowalski (Oldboys Łódź): 1
Rafał Kałużny (Oldboys Łódź): 1
Bartosz Sędkiewicz (GTA Gaz Technika): 1
Norbert Madziarek (GTA Gaz Technika): 1
Filip Adamski (Asclepios): 1
Krzysztof Kokot (Asclepios): 1
Marcin Bukowiecki (Asclepios): 1
Adam Kałuziński (Asclepios): 1
Krzysztof Składowski (Asclepios): 1
Hubert Czyżak (Polpharma Sieradz): 1
Piotr Janicki (Polpharma Sieradz): 1
Dawid Krajewski (Polpharma Sieradz): 1
Przemysław Gibki (Polpharma Sieradz): 1
Wiktor Dąbek (Polpharma Sieradz): 1
Bartłomiej Poraszka (Biała): 1
Hubert Golec (Biała): 1
Vitalii Krysenko (Biała): 1
Piotr Chmurski (Łodzianka Oldboys Łódź): 1
Bartłomiej Łuczak (Rososzyca i okolice): 1
Adrian Pluta (Biała): 1
Tomasz Królikowski( Ławeczkowcy): 1
Bartłomiej Makówka (Scanfil): 1

Składy najlepszych drużyn:

Goł-Trans Złoczew: Michał Chachuła, Krzysztof Adamski, Michał Goliński, Marcin Olejniczak, Michał Mieszała, Sebastian Brocki, Mikael Idzikowski, Mateusz Maraszek, Marcin Piotrowski, Roman Chudzia, Przemysław Szeler

Grajki Team: Michał Sobczak, Daniel Banasiak, Arkadiusz Banasiak, Łukasz Banasiak, Łukasz Frajtak, Łukasz Lenica, Łukasz Kubiak, Łukasz Leśniczak, Hubert Gołąbek, Dawid Jadczak

Scanfil: Bartłomiej Makówka, Jakub Śmigiera, Kamil Górzny, Sylwester Gałązka, Emilian Sulgan, Mateusz Wacławek, Marcin Kulawiecki, Tomasz Osiewalski, Mateusz Strumiński, Marcin Kamiński, Łukasz Lamecki, Erwin Garbala

Biała: Kacper Panek, Robert Matusiak, Adrian Pluta, Mikołaj Pawełczyk, Bartłomiej Poraszka, Tobiasz Rzeźnik, Vitalii Krysenko, Jakub Pawełczyk, Hubert Golec, Rafał Kałuża, Mateusz Wójcicki, Dawid Panek

Organizatorami turnieju o Puchar Mediów są Nasze Radio i burmistrz Warty Krystian Krogulecki.

jr
Komentarzy: 15

Komentarze

Stanisław do 123... 05.03.2024 14:20:27
Przeczytaj nazwę tego turnieju ; turniej amatorów!
123... 04.03.2024 10:32:04
do Stanisław, czytanie ze zrozumienie zapisów regulaminu na temat zawodników ma wielką przyszłość ... do gry dopuszczony jest 1 zawodnik powyżej klasy A, chyba że skończył w dniu turnieju 35 lat ...to co Ci się nie zgadza ?
pro 04.03.2024 08:13:23
w końcu bardzo dobre sędziowanie!!!!! brawo
On89 04.03.2024 07:03:28
Żeby ściągać takiego Brockiego na taki turniej trzeba mieć fantazje
Kopacz 04.03.2024 06:27:17
przyjmie się w Warcie, super hala, fajna organizacja, dzięki
Heh 04.03.2024 06:12:46
Ten gol trans to przepłacony
Kibic 03.03.2024 23:17:15
Gdyby nie ten gościu z Ekstraklasowego Ruchu Chorzów (futsal) Goł-Trans by nic nie ugrał
X 03.03.2024 22:44:48
Jak się nazywa sędzia na 29 zdjęciu?
Rosso 03.03.2024 21:32:45
To był bardzo fajny turniej. Ta hala w Warcie jest naprawdę fajna. Wszystko było na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się bardzo fajnie. Dziękujemy:-)
Stanisław 03.03.2024 20:48:52
Ten turniej stracił na jakości, kiedyś to był regulamin i tylko jeden zawodnik powyżej A klasy a teraz to kto może i nie ważne gdzie gra byle by turniej się odbył.
Kibic 03.03.2024 18:27:21
Tym razem gol trans Zduńska wola XD
Sieradz 03.03.2024 07:46:48
Tłumy na trybunach dla kogo ten turniej myślałem że dla kibiców. Chyba w Sieradzu by przyszło więcej ludzi. Pozdrawiam i życzę przemyśleń na przyszłość gdzie organizować
Kibic 02.03.2024 20:39:08
No niestety u księdza było więcej kibiców ale to parę lat temu jak by było niebylo to Sieradz, a nie jakąś warta
dre 02.03.2024 19:50:18
Szkoda że w Zduni nie ma już takich turniejów jak kiedyś w I LO na Dąbrowskiego
Ja 02.03.2024 18:20:13
Publika jak widać dopisała.

Więcej informacji

Sieradz

Wczoraj, 22 kwietnia, została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Sieradzkim, Placówką Opiekuńczo – Wychowawczą w Tomisławicach a wykonawcą - firmą EKO-BUD Piotr Haraszkiewicz na budowę Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Sieradzu wraz z infrastrukturą towarzyszącą i wyposażeniem. Pozwoli to na rozpoczęcie robót budowlanych przy ul. Armii Krajowej.

0

Zduńska Wola

Zawodnicy Sokoła Zduńska Wola startowali we Wrocławiu, gdzie odbyła się I Runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Do zmagań przystąpili: Joanna Jasińska, Kacper Sadowski, Hubert Ratajczyk i debiutująca w zawodach tej rangi Dominika Owczarek.

0

Zduńska Wola

Portrety w odcieniach czerni i bieli będą przedmiotem kolejnej wystawy. W ramach cyklu Kawiarnia (Nie tylko) Literacka swoje fotografie w zaprezentuje Kamil Tust.

0

Teraz gra:

Nasze Radio 104,7 FM

13:07

Love And Understanding
Cher

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

13:08

Ballada o damie starej i bogatej
Tadeusz Chyła/Silna Grupa Pod Wezwaniem

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

23.04.2024

Książkowe wiosenne porządki
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4
Piknik wojskowy
Jednostka Wojskowa w Sieradzu

25.04.2024

Otwarcie wystawy "Znani nieznani. Polacy światu"
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sędziejowicach
Spotkanie z Sebastianem Serafickim
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4
Więcej...









Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+1Alan Walker & YUQI & JVKE
Fire!
2+3The Kolors
UN RAGAZZO UNA RAGAZZA
3+9sanah
hip hip hura!