Sezon otwarty
Sieradzki Klub Morsów rozpoczął oficjalnie kolejny sezon chłodnych kąpieli. Do rzeki Warty przy moście wantowym w Sieradzu weszło wczoraj kilkadziesiąt osób. Byli też kibice.
- Temperatura jak dla nas to jest wysoka, nie ma mrozu. Ale trzeba też podkreślić, że opady deszczu zrobiły ostatnio swoje i rzeka jest szeroka. Można spokojnie morsować czego nie robiliśmy tu przez ostatnich osiem miesięcy. My jako jeden z nielicznych klubów w Łódzkiem rozpoczynamy sezon trochę wcześniej - podkreśla Jacek Mikołajczyk, prezes Sieradzkiego Klubu Morsów.
Kolejna okazja, by pokibicować miłośnikom zimnych kąpieli będzie w Sieradzu już jutro. Na Święto Niepodległości morsy wejdą do rzeki Warty punktualnie o godz. 11:11 z flagami narodowymi. Warto też zarezerwować czas w niedzielę 30.11. br. Zaplanowano na ten dzień I Sieradzki Zlot Morsów. Goście mają być z niemal całego kraju. Będziemy jeszcze do tego wydarzenia nawiązywali.
Więcej informacji
Festyn Rodzinny w Tubądzinie
Wczoraj, 16:13:24
W Parku Muzeum Walewskich w Tubądzinie odbył się Festyn Rodzinny, który był podsumowaniem tygodniowego pleneru malarskiego zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Wróblew. Wydarzenie połączyło prezentację efektów pracy młodych artystów z bogatym programem kulturalnym i licznymi atrakcjami dla mieszkańców.
Olimpiada Wędkarska w Rudzie
Dzisiaj, 06:08:41
Rada Młodzieży Okręgu PZW w Sieradzu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Olimpiadzie Wędkarskiej. Zawody zaplanowano na sobotę 20 czerwca w Rudzie na zbiorniku Kolasa. W olimpiadzie mogą zwiąć udział członkowie PZW z Okręgu PZW w Sieradzu.
Komentarze