Komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Medalowe żniwa karateków

Dzisiaj, 16:10:21

Reprezentanci Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobyli 18 medali na Mistrzostwach Wielkopolski. Zawody odbywały się w Malanowie.

0

Po trzech ligowych zwycięstwach z rzędu tym razem Warta Sieradz przegrała w meczu III ligi. Na wyjeździe uległa Pelikanowi Łowicz 2:3. Rywale zdobyli trzy gole w ciągu pierwszych 17 minut, a sieradzanie zdołali strzelić dwie bramki jeszcze przed przerwą.

0

Lekkoatleci w formie

Dzisiaj, 02:29:04 (Aktualizacja: Dzisiaj, 19:42:37)

Lekkoatleci z naszego regionu startowali na Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie, w Warszawie na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza juniorów młodszych i juniorów oraz na mityngu w Łodzi. Padło kilka wartościowych rezultatów, a wyniki znajdziecie poniżej.