Informacje sportowe

Koszykarskie mikołajki

29.11.2023 14:02:58

Zbliża się XXVIII Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt w Sieradzu. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 grudnia.

3

Zawodnicy z Sieradza brali udział w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Taekwon-do. To zawody z cyklu Pucharu Polski. Impreza odbyła się w Lidzbarku.

4

Goł-Trans Złoczew okazał się zwycięzcą pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej 2023/2024. Zawody rozgrywano w hali 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia.

6

Bartosz Grzegorzewski startował w Poznaniu na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Zduńskowolanin rywalizował w czterech konkurencjach i dwukrotnie awansował do finału B.

2

Listopadowe starty lekkoatletów

25.11.2023 20:29:59

W Spale odbył się Halowy Ogólnopolski Finał LDK, a Zielona Góra była gospodarzem mistrzostw Polski w biegach przełajowych. W obu imprezach startowali lekkoatleci z naszego regionu.

3

Orzeł uziemiony

25.11.2023 20:18:09

Pewne zwycięstwo Tubądzina Volley MOSiR Sieradz w siatkarskiej II lidze. We własnej hali wygrał z ostatnim w tabeli Orłem Międzyrzecz 3:0.

5

Warta efektownie kończy rok

25.11.2023 15:29:35

Piłkarze Warty Sieradz zakończyli rundę jesienną z trzema zwycięstwami z rzędu. W swoim ostatnim w tym roku meczu wygrali na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. Biało-Zieloni awansowali w tabeli na 10. miejsce.

26

Strażacy na medal

24.11.2023 15:19:50

Polska reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej zdobyła w holenderskim Groenlo srebrny medal mistrzostw świata w halowej piłce nożnej. W kadrze znaleźli się zawodnicy związani z naszym regionem.

6

Turniej tenisa dla dzieci

20.11.2023 15:24:49

W hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci. Organizatorem zawodów był klub TUKS Zduńska Wola.

1

Klub Sokół Zduńska Wola był organizatorem VIII Rundy Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików w strzelectwie. Gospodarze spisali się bardzo dobrze i zajęli kilka miejsc na podium