strzałka do góry
Najpopularniejsi w regionie w 2015
Sportowcy
Kamila Błaszczyk
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
Złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie młotem
Patrycja Borawska
koszykówka, Trójka Sieradz
Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w barwach reprezentacji woj. łódzkiego
Zuzanna Duch
karate kyokushin, SKKK
Mistrzyni Europy w karate kyokushin kat. 13 lat
Aleksandra Glapińska
lekka atletyka, MULKS Żeromski Sieradz
Halowa Mistrzyni Polski Juniorek w trójskoku, czwarta zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów na otwartrym stadionie
Jakub Gocałek
podnoszenie ciężarów, Burza Burzenin
7. zawodnik Mistrzostw Polski Młodzików
Mateusz Juchner
lekka atletyka, Żeglina Sieradz
7. zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie oszczepem
Michał Kikowski, Jakub Michno
kajakarstwo, KKS Sieradz
brązowi medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski Młodzików, 5. osada Mistrzostw Polski Młodzików na 2000 m, 6. osada Mistrzostw Polski Młodzików w maratonie
Bartosz Klimek
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 1000 m
Marcin Kobierski
piłka nożna, Warta Sieradz
kapitan 6. zespołu rozgrywek III ligi w sezonie 2014/2015, najlepszy strzelec Warty w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016, wicelider klasyfikacji najlepszych strzelców ligi
Karol Kozuń
lekka atletyka, Start Zduńska Wola
brązowy medalista Mistrzostw Świata IPC, Mistrz Polski w pchnięciu kulą
Artur Kozłowski
lekka atletyka, MULKS MOS Sieradz
Mistrz Polski w Półmaratonie, wicemistrz Polski w biegu ulicznym na 10 km, brązowy medalista Mistrzostw Polski w Maratonie
Daniel Krawczyk
futsal, Gatta Active Zduńska Wola
wicemistrz Polski, najlepszy zawodnik Futsal Ekstraklasy w sezonie 2014/2015, reprezentant Polski
Patryk Krupński
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
5. zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 400 m, 8. zawodnik Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych na 200 m
Jordan Łuszczek
kajakarstwo, KKS Sieradz
złoty medalista Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, srebrny medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na 5000 m, 6. zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w maratonie kajakowym
Adrian Maniewski
sport motorowodny, Ślizg Zduńska Wola
9 zawodnik motorowodnych MŚ w klasie F4, wicemistrz Polski w klasie F4
Przemysław Szczepanik
kajakarstwo, KKS Sieradz
brązowy medalista Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym, 4. zawodniki Mistrzostw Polski seniorów na 5000 m, 6. zawodnik Młodzieżowych Mistrzostw Polski na 1000 m, uczestnik Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w Maratonie Kajakowym
Marcin Mielczarek
lekka atletyka, Start Zduńska Wola
brązowy medalista Światowych Igrzysk IWAS w skoku w dal, 4. zawodnik Światowych Igrzysk IWAS w biegu na 100 m; Mistrz Polski w biegu na 100 m, wicemistrz Polski w skoku w dal
Magdalena Szmytka
podnoszenie ciężarów, Burza Burzenin
5. zawodniczka Mistrzostw Polski Młodzików
Kinga Tokarska
karate kyokushin, SKKK
brązowa medalistka Mistrzostw Europy kat. 13 lat
Julia Urbaniak
strzelectwo, SKSS LOK Sokół Zduńska Wola
brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w konkurencji pistoletu sportowego, złota medalistka Mistrzostwach Polski LOK, Mistrzyni Wojewódzrwa Łódzkiego
Ida Wajgelt
karate kyokushin, SKKK
dwukrotna wicemistrzyni Europy (kata i kumite) z Estonii w kat. 13 lat
Paulina Wrąbel
strzelectwo, SKSS LOK Sokół Zduńska Wola
zajęła 4. miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w konkurencji karabinu sportowego
Trenerzy
Wojciech Kikowski
lekka atletyka, Start Zduńska Wola
trener medalisty Mistrzostw Świata IPC Karola Kozunia, trener paraolimpijskiej reprezentacji Polski w lekkiej atletyce, szkoleniowiec medalistów Światowych Igrzysk IWAS
Tomasz Kuś
lekka atletyka, MULKS Żeromski Sieradz
trener Aleksandry Glapińskiej halowej Mistrzyni Polski Juniorek w trójskoku
Zbigniew Łuszczek
kajakarstwo, KKS Sieradz
trener Jordana Łuszczka, wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrza Polski Juniorów młodszych w wyścigu długodystansowym
Łukasz Markiewicz
piłka nożna, Warta Sieradz
trener drużyny juniorów młodeszych Warty Sieradz, która zajęła 2. miejsce w rozgrywkach wojewódzkich, awansując do ligi makroregionalnej
Marcin Stanisławski, Wojciech Sopur
futsal, Gatta Active Zduńska Wola
trenerzy wicemistrzów Polski w Futslau
Tomasz Szewczyk
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
trener złotej medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie młotem Kamili Błaszczyk oraz brązowego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików Bartosza Klimka
Piotr Szymala
kajakarstwo, KKS Sieradz
trener Przemysława Szczepanika, uczestnika Mistrzostw Europy w Maratonie Kajakowym, brązowego medalisty Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym, trener Michała Kikowskiego i Jakuba Michno, brązowych medalistów Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym Młodzików
Robert Wajgelt
karate kyokushin, SKKK
trener trzech medalistek Mistrzostw Europy w karate kykushin, szkoleniowiec reprezentacji Polski
Sportowa impreza roku
1. I Armagedon w Wojkowie
2. I Sieradzki Cross Towarzyski
3. Bieg uliczny "Zduńskowolska Dycha"
4. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Sieradzu
5. Mistrzostwa Polski Młodzików w Podnoszeniu Ciężarów Burzenin
6. Ogólnopolski turniej piłki nożnej Oknoplast Cup 2015 dla chłopców z rocznika 2002 i młodszych
7. Wyścigi kolarskie "Z Gattą na czas" oraz "Gatta Prestige Race"
Sportowe wydarzenie roku
1. Awans Jutrzenki Warta do IV ligi i passa 12 spotkań bez porażki w rundzie jesiennej w tym pokonanie Widzewa w Łodzi w roku jubileuszu 95 lecia klubu
2. Awans drużyny juniorów młodszych Warty Sieradz do rozgrywek ligi makroregionalnej
3. Powrót po 17 latach ligowej siatkówki do Sieradza
4. Trzecie miejsce zespołu Pogoni Zduńska Wola w finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku
5. Wicemistrzostwo Polski w Futsalu dla Gatty Active Zduńska Wola
Nasi w Polsce i na świecie
1. Patrycja Balcerzak (Medyk Konin) piłka nożna - reprezentantka Polski, Mistrzyni Polski, uczestniczka Ligi Mistrzyń
2. Mariusz Stępiński (Wisła Kraków, Ruch Chorzów) piłka nożna - reprezentant Polski, najlepszy polski strzelec Ekstraklasy
3. Sebastian Kowalczyk (Asseco Gdynia) koszykówka - rozgrywający czołowej drużyny Tauron Basket Ligi
4. Aleksander Stawirej (Ziętek Team) kickboxing - Mistrz Europy Juniorów WAKO, wicemistrz świata
5. Robert Niedźwiedzki (Ziętek Team) kickboxing- zdobywca Pucharu Świata, brązowy medalista Mistrzostw Świata, Mistrz Polski
6. Sebastian Zawiasa (SMS Łódź) zapasy - złoty medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w stylu wolnym, 5. zawodnik OOM w stylu klasycznym
7. Marta Langner (Start Wrocław) lekka atletyka- dwukrotna brązowa medalistka Światowych Igrzysk IWAS, Mistrzyni Polski w skoku w dali i biegu na 400 m, wicemistrzyni Polski w biegu na 200 m

Nasze Radio

01:58

Telegraph
Orchestral Manoeuvres in the Dark

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

28.05.2016

Turniej piłki nożnej Młodzi z Pasją (rocznik 2008 i młodsi)
Orlik przy SP nr 10 w Sieradzu
Mistrzostwa Polski Masters i Cykklosport w Jeździe Indywidualnej Na Czas
Zduńska Wola i okolice
Seanse filmowe
Teatr Miejski w Sieradzu
II Piknik Motocyklowy
Sędziejowice

29.05.2016

Dni Sieradza - Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej OSP w Sieradzu
Sieradz, Rynek
Spektakl - "FANTAZJANA - NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA"
Teatr Miejski w Sieradzu
Kolorowy zawrót głowy
Błaszki, Stadion Miejski, ul. Sportowa 1
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Jeździe Parami Na Czas
Zduńska Wola i okolice
XV Spotkania Folklorystyczne Polski Centralnej
Sieradzki Park Etnograficzny
Piknik Rodzinny i II Festiwal Ciast
Sędziejowice

30.05.2016

Dni Sieradza - Koncert inauguracyjny XI Polskiego Festiwalu Fletowego
Sala koncertowa PSM I st. w Sieradzu
Więcej...
reklama:

Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+11Alvaro Soler
Sofia
2+1Royksopp
Here She Comes Again
3+1Sia feat. Sean Paul
Cheap Thrills
reklama: