strzałka do góry
Najpopularniejsi w regionie w 2018
Sportowcy
Gabriela Bartczak
kickboxing, Ziętek Team
Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski Juniorów w kickboxingu (light contact, full contact)
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 1

Weronika Bartczak
kickboxing, Ziętek Team
podwójna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w kickboxingu (2 MPJ full contact, 3 msc MPJ light contact)
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 2

Karolina Bomba
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
Wicemistrzyni Polski U 18 w rzucie młotem, uczestniczka ME U 18 i Igrzysk Olimpijskich Młodzieży
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 3

Zuzanna Duch
karate kyokushin, Sieradzki Klub Katrate Kyokushinkai
srebrna medalistka Mistrzostw Europy w karate kyokushin w kat. kumite juniorek młodszych
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 4

Szymon Karnkowski/Kajetan Płachta
siatkówka plażowa, I LO/ULKS MOSiR Sieradz
najlepsza para ogólnopolskiej licealiady w siatkówce plażowej
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 5

Magdalena Kazek
kickboxing, Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin
potrójna Mistrzyni Polski Juniorów kickboxingu (K-1 rules, full contact, low kick)
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 6

Mateusz Kowalski
siatkówka, ULKS MOSiR Sieradz/Tubądzin Volley
podstawowy zawodnik drużyny, która wywalczyła awans do II ligi siatkówki, kapitan zespołu
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 7

Artur Kozłowski
lekka atletyka, MULKS MOS Sieradz
reprezentant Polski w maratonie, uczestnik ME w Berlinie
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 8

Karol Kozuń
lekka atletyka, IKS Start Zduńska Wola
brązowy medalista Mistrzostw Europy sportowców niepełnosprawnych w lekkiej atletyce
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 9

Daniel Krawczyk
futsal, Gatta Active Zduńska Wola
lider i czołowy strzelec drużyny, która w sezonie 2017/2018 wywalczyła tytuł Wicemistrzów Polski
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 10

Adam Łukomski
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
brązowy medalista ME U18 w sztafecie szwedzkiej, Mistrz Polski U18 w biegu na 200 m, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Młodzieży
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 11

Magdalena Maruszewska
karate kyokushin, Sieradzki Klub Katrate Kyokushinkai
brązowa medalistka ME w karate kyokushin w kat. kumite dzieci 12 – 13 lat
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 12

Robert Niedźwiedzki
kickboxing, Ziętek Team
Mistrz Polski w kickboxingu (full kontact)
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 13

Tomasz Ratajczyk
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
brązowy medalista ME U18, piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich Młodzieży, Mistrz Polski U18 w rzucie młotem
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 14

Maciej Rembek, Szymon Wiąz
kajakarstwo, KKS Sieradz
Mistrzowie Polski Młodzików na dystansie 2000 m, Mistrzowie Polski w maratonie kajakowym. Maciej jest także Wicemistrzem Polski Młodzików w K1 na 2000 m, a Szymon Mistrzem Polski Młodzików na 5000 m
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 15

Joachim Sośnicki
kajakarstwo, KKS Sieradz
Wicemistrz Polski Juniorów Młodszych w maratonie kajakowym, czwarty zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na dystansie 5000 m
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 16

Aleksander Stawirej
boks, Ziętek Team
Młodzieżowy Mistrz Polski w boksie, członek kadry narodowej
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 17

Weronika Stochniałek
boks, kicboxing, Ziętek Team
Wicemistrzyni Polski juniorów w boksie, podwójna brązowa medalistka MP w kickboxingu
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 18

Magdalena Szmytka
podnoszenie ciężarów, Burza Burzenin
brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 19

Ida Wajgelt
karate kyokushin, Sieradzki Klub Katrate Kyokushinkai
brązowa medalistka ME w karate kyokushin w kat. kumite juniorek
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 20

Tomasz Wiśniewski
tenis stołowy, IKS Start Zduńska Wola
lider drużyny, która w swoim debiutanckim sezonie utrzymała się w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 21

Aleksandra Wrąbel
piłka nożna, ULKS MOSiR Sieradz
czołowa zawodniczka i filar obrony drużyny, która wywalczyła awans do rozgrywek II ligi piłki nożnej
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 22

Trenerzy
Bogusław Pabich
tenis stołowy, IKS START Zduńska Wola
trener zespołu, który z powodzeniem występuje w I lidze tenisa stołowego
SMS 71 601 NASZE.TRENER 1

Paweł Pawełczyk
sumo, zapasy, UKS 28 Włyń, Modliszki Słomków Mokry
trener sekcji sumo i zapasów, których wychowankowie zdobyli medale wielu imprez o zasięgu ogólnopolskim, a kilkoro trafiło do reprezentacji kraju
SMS 71 601 NASZE.TRENER 2

Wojciech Sopur, Marcin Stanisławski
futsal, Gatta Active Zduńska Wola
trenerzy Wicemistrzów Polski w futsalu
SMS 71 601 NASZE.TRENER 3

Tomasz Szewczyk
lekka atletyka, MUKS PARK Zduńska Wola
trener lekkoatletów, medalistów ME U20, Mistrzostw Polski U20 i uczestników Igrzysk Olimpijskich Młodzieży
SMS 71 601 NASZE.TRENER 4

Piotr Szymala
kajakarstwo, KKS Sieradz
trener mistrzów Polski i medalistów MP w kajakarstwie
SMS 71 601 NASZE.TRENER 5

Radosław Szymczak
siatkówka, ULKS MOSiR Sieradz
trener zespołu siatkarzy, z którym awansował do II ligi
SMS 71 601 NASZE.TRENER 6

Robert Wajgelt
karate kyokushin, Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai
trener trzech medalistek ME w karate Kyokushin
SMS 71 601 NASZE.TRENER 7

Mariusz Ziętek
boks, kicboxing, Ziętek Team
trener mistrzów Polski i medallistów MP w boksie i kickboxingu
SMS 71 601 NASZE.TRENER 8

Głosować można do 30 stycznia 2019 r.
Koszt SMS 1 zł + VAT

Nasze Radio

11:30

Riptide
Vance Joy

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

26.07.2019

Koncerty na Rynku
Rynek w Sieradzu

27.07.2019

Kolory Polski - TAŃCZ MÓJ ZŁOTY
WARTA klasztor oo. Bernardynów

28.07.2019

Kolory Polski - KARTULI GALOBA
TUM Archikolegiata pw. NMP Królowej i św. Aleksego
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
10Cleo
Za Krokiem Krok
2+3Sarsa
Tęskno Mi
3+9Shawn Mendes & Camila Cabello
Senorita
reklama: