08.05.2024 12:12:05

Zderzenie dwóch samochodów w Porębach

Dziś rano w Porębach koło Zduńskiej Woli doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiło 9-letnie dziecko, które podróżowało w jednym z pojazdów.

(fot. KP PSP Zduńska Wola)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Skodą Citigo na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z jadącą z przeciwka Skodą Octavią. Do szpitala z ogólnymi obrażeniami trafiło 9-letnie dziecko, które podróżowało z matką Skodą Citigo - informuje Katarzyna Biniaszczyk, oficer prasowy policji w Zduńskiej Woli.

Na miejscu wypadku działały 3 strażackie zastępy z JRG PSP w Zduńskiej Woli oraz 2 zastępy OSP z Pstrokoń i Zapolic, policja oraz pogotowie.

ws / źródło: KPP Zduńska Wola, KP PSP Zduńska Wola