11.05.2019 19:34:01

Pogoń przegrywa w Opocznie

W 28.kolejce IV ligi, Pogoń Zduńska Wola uległa na wyjeździe Ceramice Opoczno 0:1.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Przez większość spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Pogoń miała okazję strzelić, niestety brakowało skuteczności. Gol dla Ceramiki padł na kilka minut przed końcem meczu. Bramkę dającą zwycięstwo gospodarzom strzelił Paweł Kowalczyk.

W następnej kolejce Pogoń zagra u siebie z Andrespolią Wiśniowa Góra.

Ceramika Opoczno - Pogoń Zduńska Wola 1:0 (0:0)
1:0 - Kowalczyk (87')

Skład Pogoni: Piotrowski - Budka, Swędrowski, Porada, Wolny (46' Jaszczak) - Kosmala (81' Chmielewski), Kubiak, Pęciak (83' Krymarys), Kaczmarek (71' Adamski) - Kaleta (87'Kowalski), Konieczny

Komentarzy: 0

Rodzice i opiekunowie z województwa łódzkiego złożyli już ponad 190 tys. wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski można składać do końca czerwca, ale kto się pospieszy i zrobi to do końca kwietnia, uniknie przerwy w wypłacie świadczenia między okresami świadczeniowymi.

0

To była wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Dziś wyjątkową rocznicę urodzin obchodzi Pani Józefa Ćwiek.

2

Wczoraj w bibliotece powiatowej w Sieradzu odbyło się spotkanie z psychologiem zdrowia. Wykład Sebastiana Serafickiego "Podwójne standardy starzenia" przerodził się w żywą dyskusję z publicznością na temat różnic w aktywności kobiet i mężczyzn po ukończeniu kariery zawodowej i postrzeganiu siebie w czasie wieku dojrzałego.