05.09.2018 19:15:55

W pucharze bez niespodzianek

Nie było niespodzianek w meczach IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu sieradzkiego. Do kolejnej rundy awansowali faworyci.

(fot. nasze.fm)

Dwa zespoły awansowały do kolejnej rundy bez gry. Rywale Pogoni Zduńska Wola i LZS Pątnów zrezygnowali z rozgrywania spotkań.

WYNIKI IV rundy:
Warta II Działoszyn - Pogoń Zduńska Wola 0:3 (wo)

Jutrzenka Warta - Orkan Buczek 0:2
KS Karsznice - LKS Kwiatkowice 1:4 (29 sierpnia)

Kibic2 07.09.2018 10:35:05
A kogo obchodzi czy było po czy pis czy Kukiz? Pisaliśmy o meczu i drużynie.
Prawie całe PO na meczu 07.09.2018 06:45:51
Przyszła Polityka do MKS. " No ale żeby Wojtka nie zaprosili na mecz " ? X Plenum PO na PMOSie.
Kibic2 06.09.2018 20:50:54
Nikt nie mówi że MKS nie przegrał. Ale w jakich okolicznościach. Gdyby nie sędzia mogłoby się skończyć różnie. Tak okręgowa to nasz poziom na chwilę obecną. MKS nie stać żeby pozyskiwać zawodników za duże pieniądze poza tym nie na tym polega polityka klubu. Grają tam wychowankowie, dobrzy kumple, przyjaciele. Atmosfery i kibiców może nam wiele drużyn tylko pozazdrościć. Dla twojej informacji nie ma takiej drużyny jak MOS.
Piotrek 06.09.2018 12:16:06
Remis z rezerwami przegrana z pierwszą drużyną takie są fakty . możecie się denerwować na sędziego fakt jest taki że jesteście słabi Max 5 miejsce w okręgówce to wasz poziom . najbardziej przereklamowanaa drużyna od lat to Mos Zduńska wola . bez kibiców i tradycji sztuczny twór zakompleksionego Pana ziolkowskiego
do Zduńska GKS Bełchatów 06.09.2018 10:33:05
Zduńska GKS Bełchatów ?? ile ty masz lat dzieciaku ze cos takiego wypisujesz ? hahahah
Mks 06.09.2018 08:18:16
Do śmiesznego kibica widziałem rezerwy warty bo byłem na ich meczu z mks i byłem wczoraj na meczu i był to inny zespól więc jak kadra warty liczy 18 zawodników i żaden nie grał z pierwszego zespołu to albo grali na lewo albo ty pajacu zfajdsny nie wiesz co piszesz. Nie będę opisywał pracy a raczej jej braku sędziego bo widać było ze to sfulstrowany człowieczek który ma problemy w pracy i życiu osobistym a sędziuje zeby się wyżyć na innych bo jak powiedział do jednego z zawodników że jest bogiem na boisku.
Kibic 06.09.2018 07:23:42
Kadra pierwszej drużyny dzialoszyna liczy 18 zawodników plus Ci którzy grają w rezerwach . przypominam że rezerwy nie grały w meczu z pogonią . więc graliscie z rezerwami Działoszyna . a nie z drużyną która występuje w 4 lidze .notabene na samym końcu tabeli . i jeszcze jedno jak przegrywa MKS to zawsze winni sędziowie . nie macie honoru .dobrze że już Was niema w pucharze .ogony podkulone i jechać na wiochy grać tam jest wasze miejsce .
kalosz 06.09.2018 06:28:58
Poważny Kibicu, jak wspomniał Kibic 2 ,MKS mógł prowadzić 3-0 do przerwy po niepodyktowanym karnym i dwóch sytuacjach sam na sam ,więc jak goście panowali na boisku ? Wytłumacz mi jak pierwsza Warta mogła grać w składzie rezerwowym , gdzie klub Warta wystawił dwa zespoły do rozgrywek w PP. a jeżeli tak było to musi być walkower dla MKSu. Co do polityki to się zgadzam , już się pokazują ( jak grzyby po deszczu ) kandydaci na prezydenta miasta , Piotr Niedźwiecki z piłkami na Pogoni , radny Kunert z piłkami w Karsznicach ,tylko radny Pokora bez piłek uprawia politykę na stadionie - bez piłek ?! ., pozostał jeszcze były wiceprezydent Brodzki ciekawe czy przyniesie piłki na jakiś mecz ( pozostała Gatta lub Olimpia) . Z optymistycznych rzeczy co się działo na boisku, to trzeba wyróżnić Rafała Kurzynogę , będzie z niego pociecha dla MKSu i Brazylijczyk Jardel Muniz Cruz |w Warcie .
Rts 06.09.2018 02:29:08
W Zduńskiej tylko Widzew!
Kibic2 05.09.2018 22:34:17
Kibic może Warta grała lepiej piłką ale to MKS do przerwy mógł prowadzić 3 do zera. Po przerwie niestety sędzia dał popis...
Kibic 05.09.2018 21:30:40
Ty kalosz jesteś śmieszny tak samo jak ten twój MKS byłem na meczu i widziałem Działoszyn w rezerwowym składzie cały czas miał wszystko pod kontrolą. Zasłużone zwycięstwo . i jeszcze ten Ziółkowski uprawiajacy politykę na trybunach to jest żenada .jak można tak nisko upaść . kampania ruszyła na całego .
Zduńska GKS Bełchatów 05.09.2018 21:21:26
Po co tyle zdjęć z boiska?
ryyuj 05.09.2018 21:17:43
Kibiców więcej w zapolu niż na meczach w sieradzu. Zaodnikow z przeszłością w Warcie było chyba więcej w zapolu ni w pierwszej 11 warty. Panie prezesie Jóźwik czy o to panu chodziło budując klub ?
kalosz 05.09.2018 19:52:27
MKS - Warta do przerwy 0:0 . Druga połowa to popis sędziego (masakra) . Karny nie podyktowany w pierwszej połowie dla MKS. Za to druga połowa karny dla Warty i na deser dwóch zawodników MKS wykartkowanych 2xżł. i po meczu.

Prezydent Sieradza Paweł Osiewała podpisał umowę na dofinansowanie budowy ulic: Harcerskiej, Cierplikowskiego i Sybiraków. Przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji ma być ogłoszony w ciągu najbliższych dni.

1

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. 10 szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego wystawiło swoje drużyny, które rywalizowały w Szkole Podstawowej nr 6.

0

Chmiel, Homer i Kaszmir szukają swoich nowych rodzin. Spójrzcie na ich zdjęcia, może któryś skradnie Wasze serca i znajdzie swój dom? Więcej o zwierzakach z Czartek w programie Na Cztery Łapy na naszej antenie o 14:15 opowie Patrycja Bednarek.