Pierwszy punkt Warty

W meczu 23. kolejki III ligi sieradzka Warta zremisowała z Olimpią Zambrów 1:1. Gospodarzy po raz pierwszy poprowadził Dariusz Bratkowski.
Po nieudanym początku rundy wiosennej (trzy porażki w trzech spotkaniach) zarząd KS Warta zdecydował się na rozwiązanie umowy z dotychczasowym szkoleniowcem Tomaszem Kmiecikiem i zatrudnienie nowego trenera Dariusza Bratkowskiego, dla którego mecz z Olimpią był debiutem w roli szkoleniowca sieradzan. Nowy trener obejmując zespół mówił przede wszystkim o uwolnieniu potencjału, który - jego zdaniem - drzemie w piłkarzach Warty.
Bramkę dla Warty w 13. minucie strzelił Grzegorz Kowalski.Goście wyrównali jeszcze przed przerwą po kontrowersyjnej bramce. Kibice, w przeciwieństwie do sędziego, nie widzieli pozycji spalonej. W drugiej połowie nie padła żadna bramka i mecz zakończył się podziałem punktów, z którego Warta nie może być zadowolona.
- Dla nas każdy mecz to jest walka o życie. Musimy je wybiegać, musi być ambicja i zaangażowanie. Pod tym kątem zespół dobrze wszedł w mecz, podobnie jeśli chodzi o realizację zadań taktycznych. Dzisiejszy mecz miał kilka faz. Były momenty gdzie prowadziliśmy równorzędny pojedynek. Były momenty przewagi naszego przeciwnika, ale po słabszych momentach chcieliśmy się odgryźć lepszą grą. Wiem, że drużyna, która ma mało punktów i walczy o utrzymanie, ma ciężko doprowadzić do sytuacji bramkowych. My stworzyliśmy takie i wynik mogliśmy jeszcze podwyższyć - powiedział nowy trener Warty Dariusz Bratkowski.
Już w najbliższą środę (18 kwietnia) o 18:00 Warta zagra zaległy mecz 18. kolejki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Warta Sieradz - Olimpia Zambrów 1:1(1:1)
Bramki:
1:0 Grzegorz Kowalski (13')
1:1 Kamil Zalewski (37')
Warta: Wlazłowski - Pawlak, Bartłoszewski, Nowacki, Kowalski - Mitek (75′ Zawodziński) - Klofik (89′ Patora), Bany, Sitarz, Szyc (65′ Kacela) - Kobierski.
Wyniki i tabelę znajdziecie TUTAJ
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze