Dobry, ale przegrany mecz Warty

W meczu 22. kolejki III ligi piłkarze Warty przegrali w Ząbkach z Legią II Warszawa 1:2. Sieradzanie zagrali zdecydowanie swój najlepszy mecz w tej rundzie, strzelili w końcu bramkę, ale zeszli z boiska pokonani.
Sieradzanie zagrali dziś w Ząbkach dobre spotkanie, ale nie ustrzegli się błędów, szczególnie przy utracie drugiej bramki, kiedy gospodarze szybko wykonali rzut wolny i Michał Góral znalazł się w sytuacji sam na sam z Mateuszem Wlazłowskim. Drugi bramkarz Warty dostał dziś szansę gry od pierwszej minuty po ostatnim słabszym występie Macieja Mielcarza. Sieradzanie trafili z rzutu karnego, ale okazji do strzelenia goli mieli więcej (m.in. słupek). Warta kończyła mecz w dziesiątkę, w 90. minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną obejrzał Adrian Klepacz.
Trener Warty Tomasz Kmiecik po meczu powiedział:
- Jeśli chodzi o zaangażowanie zawodników, to na pewno było na dużo wyższym poziomie, niż w dwóch poprzednich meczach ligowych. Niestety, przytrafiły nam się indywidualne błędy, po których straciliśmy bramki, z drugiej strony żal sytuacji bramkowych, które drużyna stworzyła i nie wykorzystała. Za wrażenia artystyczne w piłce nikt punktów nie przyznaje, ale był to zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Jeśli tak będziemy podchodzić do kolejnych spotkań i jeśli ustrzeżemy się błędów w obronie, to przy odrobinie szczęścia powinniśmy zacząć punktować.
W meczu 23. kolejki Warta zagra u siebie z Olimpią Zambrów. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (sobota) o 16:00.
Legia II Warszawa - Warta Sieradz 2:1 (1:0)
Bramki:
1:0 Oskar Wojtysiak (32')
2:0 Michał Góral (64')
2:1 Mariusz Zawodziński (68') - k
Warta: Wlazłowski - Pawlak, Klepacz (ż, 90' cz), Bany, Bartłoszewski (86' Kacela) - Nowacki (ż), Sitarz, Mitek (46' Zawodziński), Klofik (63' Idzikowski), Płaneta (63' Patora) - Kobierski
Więcej informacji
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
Włyń w kolorze złota
Wczoraj, 09:40:54
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu ULKS "28" Włyń na mistrzostwach Polski U13 i U15 w Ełku. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stała Hanna Kaźmierczak.
Komentarze