23.09.2017 20:28:34

Warta przegrała z Finishparkietem

Piłkarze Warty Sieradz rozegrali dziś (23.09) kolejne spotkanie przed własną publicznością. W 9. kolejki III ligi sieradzanie przegrali z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2:3.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do gości, którzy już w 2. minucie wyszli na prowadzenie, a niespełna 15 minut później mieli już dwubramkową przewagę. Po przerwie Warta szybko zaczęła odrabiać straty. W 46. minucie po stałym fragmencie gry piłka wpadła do bramki gości. Biało-zieloni poszli "za ciosem". W 61. minucie po rzucie rożnym wyrównującego gola strzelił Łukasz Mitek. Wydawało się, że wszystko jest już na dobrej drodze. Sieradzanie nadal atakowali bramkę gości, jednak losy meczu odwróciły się w 77. minucie, kiedy to Maciej Koziara ponownie trafił do bramki gospodarzy. Mimo zaciętej walki do ostatnich minut mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:3 (0:2)

Misio 25.09.2017 11:12:26
WARTA nie ma zaplecza w postaci młodzieży !!! Prezesowi się znudzi zabawa i skończymy a B klasie!
dmb 24.09.2017 21:06:23
Proszę Państwa zapytam ile Warta Sieradz wykłada na szkolenie młodzieży niech Zarząd wskaże w kwotach dla każdych drużyn i jaki jest to stosunek do utrzymania drużyny . To dzięki Rodzicom i Mosir-owi ( dotacje Miasta ) i sponsorom ,których sami pozyskają istnieją te drużyny i chwała im za to w przeciwnym razie drużyn by nie było i siedziały by w domu przed monitorem . A Warta musi mieć odpowiednią ilość drużyn juniorskich żeby otrzymać licencję i co mydlą oczy rodzicom że będą stawiać na młodzieży i ci płacą na utrzymanie drużyny a jak co przychodzi to w składzie seniorów widzimy kto gra .
b.płkarz 24.09.2017 19:44:10
Szklenie jest aż do przesady tylko słyszę Warta Junior 2007,2008,2009, itd ,wszędzie tylko kopanina piłki, ale tam nie widać prawdziwego szkolenia i wychowania sportowego i kultury sportu.Rodzice płaca ogromne składki na co ? przecież korzystają bezpłatnie z obiektów do których nie maja szacunku.Instruktorzy zarabiają kasę , trzeba to zweryfikować stawiając na jakość a nie ilość
SieradzakSieradz był na meczu 24.09.2017 19:12:50
Ludzie kochani szkoda pisać dyskutować kłócić się na forum. Nie ma drużyny i nie będzie jak nie będzie szkolenia w klubie.Nikt z zewnątrz nie włoży nogi ,głowy nie odda serca dla drużyny. Oni wychodzą z założenia dziś jutro tam.
Xqw 24.09.2017 16:35:03
Pieniądze ida na warte, ktora przegrywa wszystko a to ze damska drużyna piłkarska jest 1 w tabeli i nie ma pieniędzy na awans to miasta nie interesuje wszystkie pieniądze ładowane sa w pogrążającą sie warte
klm 24.09.2017 15:37:46
Jednak IV liga to za wysokie progi. Zmiana trenera też nic nie dała i pewnie nie da, więc był to bezsensowny ruch ze strony zarządu. Ja myślę, że tu chodzi o kasę. Warta dostała jej po prostu za MAŁO! Na pewno płaczą, że jakby dostali więcej to by może jakiś remis ugrali. Tak więc, panowie włodarze miasta: WIĘCEJ dutków dla Warteczki! WIĘCEJ! A tak poważnie to najwyższa pora zacząć rozliczać panów piłkarzy z efektywności ich pracy. Będą wyniki, będzie nagroda.
do LOL 24.09.2017 13:47:09
Zanim wybudują trybunę zadaszoną to mają ważniejsze wydatki. Zakupią okulary zawodnikom żeby widzieli piłkę, bramkę przeciwnika i kolegów na boisku, W budżecie przewidziane są także okulary dla działaczy. Czas na przemyślane INWESTYCJE !!!
Kibic 24.09.2017 13:08:14
Żenada
onet 24.09.2017 13:05:10
do Pana " Kibic Warty " Szanowny Panie , czy Pan wie jakie bzdury Pan pisze , w sprawie szkolenia młodzieży -, to musi Pań przyjąć do wiadomości że Warcie Sieradz nie zależy na ich szkoleniu bo woli kupić zawodników i klubów takich jak Widzew Łks czy Bełchatów a jak grają każdy widzi , pytam gdzie się podziali wychowankowie Lukiego do Warcie widać Krzysia i Kubę i na treningach Dominika gdzie pozostali , czy pozostałym uderzyła woda sodowa raczej nie sądzę raczej zarząd Warty nie zainteresowany . Kolejna kwestia to ma szkolić młodzież nie na kadry szkoleniowej raczej są to osoby które mają uprawnienia ale bez wielkiego przekonania robią co widać i bez jakich osiągnięć .
Kibic 24.09.2017 12:42:40
Po co przyprowadzac młodzież na trening jak i tak będą ławę grzać. Co sie stało z młodymi z tamtego roku pytam ? Pewnie grają w Juve,Chojne,Sommer lub innych klubach.
Lol 24.09.2017 10:15:05
Co z nową zadaszoną trybuną? Na takie pogody jak znalazl..
Lukrecjusz 24.09.2017 10:05:54
"Warta Sieradz", tylko nie strasz wiosną, bo każdej wiosny zawsze Warta zbierała tęgie lanie, od lat jest właśnie taka prawidłowość, wręcz reguła, coś jak prawo Archimedesa czy prawo powszechnego ciążenia.
Do ul.Targowej 24.09.2017 10:01:13
Nie było bo wszyscy pojechali na Łks!
qqq 24.09.2017 09:56:42
Teraz dwa mecze z ostatnimi drużynami w tabeli - może dać pograć chłopakom z ławki rezerwowych. Może oni pokażą jak się gra w piłkę a pseudo gwiazdeczki popatrzą i wyciągną wnioski. Opowieści typu że jesteśmy beniaminkiem w III lidze dobre były dobre w pierwszych 3-4 kolejkach jak graliśmy na wyjazdach. Wypowiedź po meczu z poprzedniej kolejki że zawodnicy nie widzieli piłki to żenada, dobrze że widzieli drogę do szatni a następnie do autokaru który przywiózł ich do Sieradza.
Warta 24.09.2017 09:17:03
3 bramka dla drwecy autorstwa Mateusza Banego
Kibic 24.09.2017 08:50:28
...to macie zmianę trenera , Łukasz wracaj!!!
Warta Sieradz 24.09.2017 08:27:38
Potraficie tylko krytykować i się naśmiewać może macie braci ,synów albo wnuków , którzy potrafią grać w piłkę , to ich przyprowadzcie niech pokaża co potrafią , a może sami potraficie kopnąć piłkę i się nie połamać.Rozgrywki odbywają sie systemem jesień _ wiosna , więc z tą czwartą ligą się wstrzymajcie .
ul. Targowa 24.09.2017 01:10:01
Trybuny były puste. Sieradz nie ma kibiców!
kibic 23.09.2017 21:57:58
Może piłki nie widzieli a może coś z boiskiem nie tak ??
Xd 23.09.2017 21:37:33
Czwarta liga czeka na nas
sieradzak 23.09.2017 20:58:33
Wracajcie do IV ligi, tam Wasze miejsce... ośmieszacie sie tylko w tej III lidze
Sieradzak 23.09.2017 20:54:10
A ilu bylo kibiców na meczu?, bo nawet jednego zdjęcia z trybuny nie ma.

Grzegorz Mielczarek został wybrany na rektora AST na kadencję 2024–2028 został wybrany dr hab. Grzegorz Mielczarek, zastąpi Dorotę Segdę. Współpracował też z Naszym Radiem oraz pracował w Tygodniku 7 dni w latach 1998-1999.

0

Prezydent Sieradza Paweł Osiewała podpisał umowę na dofinansowanie budowy ulic: Harcerskiej, Cierplikowskiego i Sybiraków. Przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji ma być ogłoszony w ciągu najbliższych dni.

3

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. 10 szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego wystawiło swoje drużyny, które rywalizowały w Szkole Podstawowej nr 6.