Bal Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz
Uczniowie trzecich klas Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz im. Jana Pawła II ostatnią sobotę karnawału spędzili na swoim balu gimnazjalnym. Tradycyjnie zabawę rozpoczął polonez. Gimnazjaliści tańczyli do motywu z filmu "Pan Tadeusz" oraz rockowej wersji poloneza z serialu "39 i pół".
Bal gimnazjalny kończący naukę w PGGS zorganizowano w restauracji Wiki w Sieradzu.
Uczniowie siedmiu klas trzecich Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz im. Jana Pawła II do egzaminu gimnazjalnego przystąpią w kwietniu, dzisiaj bawią się na swoim pierwszym prawie dorosłym balu.
Więcej informacji
Bez uprawnień i wbrew zakazowi - nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani
Dzisiaj, 14:59:42
Miniony weekend przyniósł na drogach zduńskowolskiego powiatu kilka niepokojących zdarzeń. Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 4 kierujących, którzy prowadzili samochody nie mając do tego uprawnień. Dodatkowo jeden z nich miał prawie 2 promile alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Kolejna ciekawa opowieść
Dzisiaj, 15:57:41
Muzeum Okręgowe w Sieradzu w ramach Europejskich Dni Archeologii zaprasza 23.06.2026 r. na godzinę 16:30 na wykład dr. Marka Urbańskiego "Młoty węgierskie z Niechmirowa (1350-1200 r.p.n.e.)"
Folkowe Łódzkie - Święto Wsi. Oto najbardziej Aktywni Sołtysi w Łódzkiem
Dzisiaj, 13:31:04
To oni są najbliżej mieszkańców, integrują ich i zabiegają o rozwój swoich miejscowości. Podczas Folkowego Łódzkiego - Święta Wsi w Głownie poznaliśmy laureatów pierwszej edycji konkursu "Aktywny Sołtys 2026", organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Komentarze