20.10.2014 21:15:05

Gatta lepsza od Pogoni

W meczu kończącym 5. kolejkę spotkań Futsal Ekstraklasy Gatta Active Zduńska Wola pokonała na wyjeździe Pogoń 04 Szczecin 5:3 i w tabeli awansowała na 2. miejsce.

Bohaterem meczu został Daniel Krawczyk (na zdjęciu), który miał udział w strzeleniu wszystkich goli dla swojego zespołu. Trzy bramki zdobył sam ,a przy trafieniach Mariusza Milewskiego i Michała Marciniaka asystował. Zduńskowolanie po 13. minutach gry prowadzili już 2:0, ale gospodarze szybko wyrównali stan pojedynku. Gatta jeszcze raz wyszła na prowadzenie, ale i tym razem Pogoń odpowiedziała bramką. Do przerwy wynik brzmiał 3:3. W drugiej połowie obydwie ekipy zagrały już uważniej w obronie, a bardziej skuteczni w ataku okazali się goście. Na dwie kolejne bramki gospodarze nie znaleźli już odpowiedzi. Dzięki zwycięstwu w Szczecinie Gatta awansowała na 2. miejsce w ligowej tabeli i ma tyle samo punktów, co prowadzący Clearex Chorzów (12).

Pogoń 04 Szczecin - Gatta Active Zduńska Wola 3:5 (3:3)

kibic zdw 21.10.2014 16:44:28
Brawo Gatta.Cała Zduńska Wola jest z was dumna(moze procz małoletnich hejterow bez perspektyw),dziekujemy ! Swietny mecz,swietny tydzien,wygrane na wyjezdzie z Mistrzem i Vicemistrzem Polski ! Oby tylko starczyło sił na caly sezon bo znow gramy zelaznym skladem.
ali 21.10.2014 15:42:51
heheheh sam ploń es back.
.z przedostatnia druzyna tez trzeba wygrywac.. tym bardziej ze Pogon zle zaczela,ale sadze ze skonczy wysoko
kibic zd wola 21.10.2014 12:41:10
wygrali to najważniejsze ... choć szkoda straconych głupio bramek .. w tych meczach widać ze nie jada by bronic tylko pojechali po zwycięstwo .. widać atak kombinacje .. tez mnie cieszy ze sa 3 pkt .. komentuje jak wygrywają i jak przegrywają i przechodzą obok meczu bo tłumaczenie ze oni maja cel i ich gra jest taka ze nie podoba się kibica ... nie chodzi o styl chodzi o wygrane i walkę nie spacerek i takie mecze chce sie oglądać jada do bielska walka prowadza i walczą o zwycięstwo prowadza gre w szczecinie tez walka i prowadza grę a nie tylko obrona ... i tak trzymać ...
es back 21.10.2014 11:40:08
wygrać z pogonia przedostatnią drużyną to juz prawie każdy może zobaczymy jak pójdzie z chojnicami gafem wisłą wiec nie podpalaj się bo przed czasem spłoniesz
ali 21.10.2014 10:40:11
i gdzie zle komentarze..nie ma dziekuje;) gATTA!!

Rodzice i opiekunowie z województwa łódzkiego złożyli już ponad 190 tys. wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski można składać do końca czerwca, ale kto się pospieszy i zrobi to do końca kwietnia, uniknie przerwy w wypłacie świadczenia między okresami świadczeniowymi.

0

To była wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Dziś wyjątkową rocznicę urodzin obchodzi Pani Józefa Ćwiek.

2

Wczoraj w bibliotece powiatowej w Sieradzu odbyło się spotkanie z psychologiem zdrowia. Wykład Sebastiana Serafickiego "Podwójne standardy starzenia" przerodził się w żywą dyskusję z publicznością na temat różnic w aktywności kobiet i mężczyzn po ukończeniu kariery zawodowej i postrzeganiu siebie w czasie wieku dojrzałego.