Informacje sportowe

Olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski w biegach długodystansowych Artur Kozłowski został nowym dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportowego w Spale. Dla sieradzanina to kolejne wyróżnienie w roli działacza sportowego.

11

Lekkoatletyczny mityng w Sieradzu

08.05.2024 06:06:34

W sobotę na stadionie MOSiR-u Sieradz odbędzie się Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego. Początek zawodów o godzinie 10:30.

2

W Sarajewie odbył się turniej z cyklu Europe Youth Series – Bosnia&Hercegovina w tenisie stołowym. Srebrny medal w grze podwójnej zdobył wychowanek KTS-u Sieradz, a obecnie zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki Aleks Pakuła.

4

"Małe derby" w okręgówce

04.05.2024 20:12:11

W 22. kolejce Sieradzkiej Klasy Okręgowej rezerwy Warty Sieradz wygrały z Pogonią Zduńska Wola 2:0. Gospodarze zmarnowali rzut karny, a sieradzanie awansowali w tabeli na czwarte miejsce. Poniżej znajdziecie też wyniki innych rozegranych spotkań okręgówki.

13

Jakub Shittu mistrzem Polski!

04.05.2024 14:56:33

Wychowanek Akademii Siatkówki Zduńska Wola, a obecnie zawodnik Trefla Gdańsk Jakub Shittu sięgnął po tytuł mistrza Polski młodzików w piłce siatkowej. Młody przyjmujący pochodzi z miejscowości Czechy (gmina Zduńska Wola).

10

To był prawdopodobnie najlepszy mecz Warty Sieradz w rundzie wiosennej. W spotkaniu 28. kolejki III ligi Biało-Zieloni pokonali GKS Bełchatów 2:1. To niezwykle ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie.

36

Strażacy grali o św. Floriana

03.05.2024 17:32:35

Na stadionie MOSiR-u Sieradz odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego drużyn OSP w Piłce Nożnej. Najlepsza okazała się ekipa z Bełdowa.

2

Stowarzyszenie Klub Sportowy Sieradz Biega zaprasza na IX edycją Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego. Impreza odbędzie się 26 maja w parku im. Adama Mickiewicza. Trwają zapisy.

1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu rusza z nowym projektem, który ma zachęcić do jazdy rowerem. MOSiRower to akcja przeznaczona dla zespołów liczących przynajmniej dwie osoby. Ci, którzy pokonają najciekawszą trasę i ją udokumentują zostaną nagrodzeni przez organizatorów.

19

Tenisowe otwarcie sezonu

29.04.2024 15:59:03

Na kortach MOSiR-u Sieradz odbył się Turniej Otwarcia Sezonu. Do gry zgłosiło się 36 zawodników.