Informacje sportowe

Trwa niechlubna passa Warty

14.10.2023 16:58:30

Piąta z rzędu porażka Warty Sieradz w III lidze. Bialo-Zieloni przegrali na swoim stadionie z Olimpią Zambrów 0:2.

37

Akademia wygrywa na otwarcie

13.10.2023 22:39:54

Rozpoczął się nowy sezon siatkarskiej III ligi kobiet. Na inaugurację Akademia Siatkówki Zduńska Wola wygrała we własnej hali z MKS-em Skierniewice 3:1.

1

Drużyny z naszego regionu rozegrały mecze ćwierćfinałowe okręgowego Pucharu Polski. Do następnej rundy awansowały: Warta Sieradz, Złoczewia Złoczew i Olimpia Karsznice.

4

Karatecy z medalami

09.10.2023 13:33:50

Siedem medali wywalczyli reprezentanci Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai na Międzynarodowym Turnieju, który odbył się w Skarżysku-Kamiennej. Do zawodów przystapiło około 400 zawodników.

3

W Wałbrzychu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Taekwon-do tradycyjnym. Zawody wliczono do cyklu Pucharu Polski. Z dobrej strony zaprezentowali się sportowcy z naszego regionu trenowani przez Mateusza Cieślaka.

4

Rezerwy Warty Sieradz poniosły pierwszą w tym sezonie porażkę w Sieradzkiej Klasie Okręgowej. Lidera pokonała Złoczewia Złoczew, która na swoim stadionie zwyciężyła 1:0. W innym ciekawym spotkaniu TS Janiszewice wygrał z Ekologiem Wojsławice 3:1. W trakcie meczu gospodarze zebrali 4750 zł na rzecz Pawła Nowakowskiego.

4

W 11. kolejce III ligi Warta Sieradz przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 2:3. Biało-Zieloni prowadzili 2:1, ale rywale zdobyli decydujące bramki w ostatnich minutach spotkania. Warta spadła w tabeli na przedostatnie miejsce.

14

We włoskiej Franciacorcie odbyły się kartingowe mistrzostwa świata. 10. miejsce w rywalizacji seniorów zajął Jan Przyrowski z Rossoszycy.

2

Siatkarze Tubądzina Volley MOSiR Sieradz rozegrali pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Mimo, że prowadzili z Energetykiem Poznań w setach już 2:0, to przegrali spotkanie po tie-breaku.

12

Młodzież z sukcesami

07.10.2023 14:18:21

W Wolborzu odbyły się Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Drugie miejsce w swojej kategorii zajął Stanisław Głogowski (PARK Zduńska Wola).