strzałka do góry
Najpopularniejsi w regionie w 2021
Sportowcy
Szymon Gabrysiak
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
Brązowy medalista halowych mistrzostw Polski juniorów w trójskoku.

Stanisław Głogowski
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
2. miejsce na Halowej Olimpiadzie LDK w skoku w dal U12 oraz 3. miejsce w sztafecie 8x200 m, 3. miejsce na Ogólnopolskich Zawodach LDK U12.

Jarosław Gołąb
LKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka
Rekordzista Sieradza w biegu na 100 m (10.66 s.), złoto na mistrzostwach Polski w sztafetach (4x200 m).

Grzegorz Janczewski
START Zduńska Wola – tenis stołowy
Członek drużyny, która jest liderem II ligi w obecnym sezonie.

Joanna Jasińska
Sokół Zduńska Wola – strzelectwo
Dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw Polski młodzików w strzelectwie (karabin sportowy 40 strzałów leżąc oraz Kpn40).

Justyna Komza
UKS Włyń - sumo
Uczestniczka mistrzostw Europy w sumo U23 (4. miejsce) oraz w kategorii juniorek (5. miejsce), czterokrotna medalistka mistrzostw Polski (dwa złota, srebro i brąz). Medale wywalczyła w kategorii wagowej do 50 kg.

Zuzanna Kowalczyk
Park Zduńska Wola – lekka atletyka
5. miejsce na mistrzostwach Polski juniorek młodszych w rzucie młotem.

Wiktor Kruszwic
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
Mistrz Polski młodzików w rzucie młotem.

Wiktoria Lewandowska
Żeglina Sieradz – lekka atletyka
4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorek młodszych na 400 m, brąz na mistrzostwach Polski w sztafetach (4x800 m Mix U18).

Karolina Lewicka
UKS Słomków Mokry – sumo
Brązowa medalistka mistrzostw Polski w sumo w wadze do 60 kg.

Bartosz Łazarowicz
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - siatkówka
3. miejsce w II lidze siatkówki w sezonie 2020/2021, atakujący zespołu, który aktualnie zajmuje 1. miejsce w ligowej tabeli.

Mateusz Łużyński
KKS Sieradz - kajakarstwo
5. miejsce na długodystansowych mistrzostwach Polski juniorów w kajakarstwie na 10 000 m.

Karolina Marczak
UKS Włyń – sumo
Brązowa medalistka mistrzostw Europy U23 w sumo, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski (dwa złota i srebro). Tytuły wywalczyła w wadze do 55 kg.

Arkadiusz Maruszewski
LKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka
Zwycięzca 61. Biegów Ulicami Sieradza.

Hanna Piątkowska
LKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka
1. miejsce na Halowej Olimpiadzie LDK na 100 m U14, 3. miejsce na Ogólnopolskich Zawodach LDK U14.

Wiktor Płaneta
Warta Sieradz – piłka nożna
2. miejsce na koniec sezonu 2020/2021 IV ligi. Najlepszy strzelec drużyny, która jest liderem w bieżących rozgrywkach.

Marta Pokora-Jóźwiak
Akademia Siatkówki Zduńska Wola – siatkówka
Najlepsza zawodniczka drużyny w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Jedna z ważniejszych siatkarek ekipy, która jest liderem III ligi w aktualnych rozgrywkach.

Hubert Ratajczyk
Sokół Zduńska Wola – strzelectwo
Mistrz Polski juniorów młodszych w strzelectwie w konkurencji pistolet 25 m szybkostrzelny, wicemistrz Polski juniorów młodszych w strzelectwie w konkurencji 50 m pistolet dowolny.

Paulina Rębacz
Żeglina Sieradz – lekka atletyka
Mistrzyni Polski juniorek młodszych w biegu przełajowym na 2 km, halowa wicemistrzyni Polski juniorek młodszych na 1000 m, 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorek młodszych na 1500 m, brąz na mistrzostwach Polski w sztafetach (4x800 m Mix U18)

Kacper Sadowski
Sokół Zduńska Wola – strzelectwo
Uczestnik mistrzostw Europy juniorów w strzelectwie (5. miejsce indywidualnie w karabinie leżąc i 4. w drużynie), brązowy medal mistrzostw Polski juniorów (karabin dowolny 50 m 3x40).

Magdalena Stachowiak
Burza Burzenin – podnoszenie ciężarów
Młodzieżowa mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 87 kg.

Agnieszka Twardowska
Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna
Czołowa zawodniczka drużyny, która wywalczyła awans do drugiej ligi. W meczu decydującym o awansie zdobyła 5 bramek.

Trenerzy
Krzysztof Kochelak
Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna
Trener piłkarek Pogoni Zduńska Wola, które wywalczyły awans do II ligi.

Tomasz Kuś
LKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka
Trener Marty Piotrowskiej, uczestniczki igrzysk paraolimpijskich, wicemistrzyni Europy oraz Polski w skoku w dal oraz Jarosława Gołąba, rekordzisty Sieradza na 100 m. Jego podopieczni wywalczyli złote medale mistrzostw Polski w sztafetach 4x200 m.

Mieczysław Nowak
Żeglina Sieradz – lekka atletyka
Trener Pauliny Rębacz, halowej wicemistrzyni Polski juniorek młodszych na 1000 m oraz mistrzyni Polski juniorek młodszych w biegu przełajowym na 2 km oraz Wiktorii Lewandowskiej, czwartej zawodniczki mistrzostw Polski juniorek młodszych na 400 m. Jego podopieczni wywalczyli brązowe medale mistrzostw Polski w sztafetach w kategorii Mix U18 na 4x800 m.

Paweł Pawełczyk
UKS Włyń - sumo
Trener Karoliny Marczak, Justyny Komzy i Karoliny Lewickiej. Jego podopieczne startowały na mistrzostwach Europy w sumo, a Karolina sięgnęła tam po brązowy medal. Wywalczyły też osiem medali mistrzostw Polski w sumo – cztery złote, dwa srebrne i dwa brązowe

Wojciech Sadowski
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo
Trener Kacpra Sadowskiego, uczestnika mistrzostw Europy juniorów, brązowego medalisty mistrzostw Polski juniorów oraz Huberta Ratajczyka, mistrza i wicemistrza Polski juniorów młodszych.

Tomasz Szewczyk
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
Trener Wiktora Kruszwica, mistrza Polski w rzucie młotem i Szymona Gabrysiaka, brązowego medalisty halowych mistrzostw Polski juniorów w trójskoku, Stanisława Głogowskiego, który zdobył medale na Halowej Olimpiadzie LDK i Ogólnopolskich Zawodach LDK oraz Zuzanny Kowalczyk, piątej zawodniczki mistrzostw Polski juniorek młodszych w rzucie młotem.

Wojciech Sznajder
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo
Trener Joanny Jasińskiej, dwukrotnej brązowej medalistki mistrzostw Polski młodzików.

Kacper Trębacz
Burza Burzenin – podnoszenie ciężarów
Trener Magdaleny Stachowiak, młodzieżowej mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów.

Sportowa impreza roku
  1. Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego w Sieradzu
  2. Ogólnopolskie Zawody LDK w Sieradzu
  3. Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski w Sieradzu
  4. Pierwsza Runda Mistrzostw Świata skuterów wodnych w Ostrowie Warckim
  5. 25. Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Prezydenta Sieradza
  6. Piąty Świąteczny Bieg Charytatywny w Zduńskiej Woli

Sportowe wydarzenie roku
  1. Sukcesy sportowców z naszego regionu na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio
  2. Awans piłkarek Pogoni Zduńska Wola do drugiej ligi
  3. Debiut Rafała Augustyniaka w reprezentacji Polski w piłce nożnej
  4. Legenda Warty Sieradz, Marcin Kobierski kończy karierę
  5. 30-lecie Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai

Nasi w Polsce i na świecie
  1. Rafał Augustyniak – Ural Jekaterynburg – Rosja – piłka nożna
  2. Agnieszka Bednarek – AZS Łódź – lekka atletyka
  3. Karolina Bomba – Skra Warszawa – lekka atletyka
  4. Marcin Kowalczyk – Asseco Arka Gdynia – koszykówka
  5. Róża Kozakowska – Start Tarnów – lekka atletyka
  6. Marta Piotrowska – Start Wrocław – lekka atletyka
  7. Tomasz Ratajczyk – AZS AWF Warszawa – lekka atletyka
  8. Aleksander Stawirej – Ziętek Team Kalisz – kickboxing

Sportowa Nadzieja Roku
  1. Szymon Cieślak – Szturwał Kalisz – żeglarstwo – złoty, srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski. Uczestnik mistrzostw Europy i mistrzostw świata.
  2. Stanisław Głogowski – PARK Zduńska Wola – lekka atletyka – srebrny medalista Halowej Olimpiady LDK w skoku w dal. Dwukrotny brązowy medalista Ogólnopolskich Zawodów LDK
  3. Wiktor Kruszwic – PARK Zduńska Wola – lekka atletyka – mistrz Polski młodzików w rzucie młotem.
  4. Hanna Piątkowska – LKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka – złota medalistka Halowej Olimpiady LDK na 100 metrów. Brązowa medalistka Ogólnopolskich Zawodów LDK
Głosować można do 16 lutego 2022 r.
Koszt SMS 1 zł + VAT



Nasze Radio 104,7 FM

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie


Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

30.09.2022

Widowisko taneczne pt. "Start" w wykonaniu Studia Tańca ARABESQUE
Miejski Dom Kultury Ratusz Zduńska Wola

01.10.2022

Promocja książki Anny Andrych
Miejski Dom Kultury Ratusz Zduńska Wola
Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin
Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu
Weekend seniora z kulturą
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
Występ Kabaretu Nowaki
Teatr Miejski w Sieradzu
Noc Bibliotek
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4

02.10.2022

Koncert chóru Cantate Deo
Parafia p.w. Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu.
XXX Memoriał Erazma Kicińskiego i XIX Memoriał Wiktora Dłubały
Hala MOSiR Sieradz, ul. Łokietka 55/hala SP 10 Sieradz/hala SP 4 Sieradz
Weekend seniora z kulturą
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
Spektakl "A mi to rybka"
Teatr Miejski w Sieradzu
Więcej...









Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+5Nicky Youre & dazy
Sunroof
2+1B.R.O
Jeszcze będzie pięknie
3+6MEDUZA, James Carter, Elley Duhé, FAST BOY
Bad Memories