strzałka do góry

Koronawirus w Polsce (06.03 godz. 10:30) Zakażeni +14857(1781345) Wyleczeni1471608 Zmarli 45159
Zaszczepieni+104564(3900665)
w woj. łódzkim (06.03 godz. 10:30) Zakażeni +737(110433) Zaszczepieni+6159(263327)
(06.03 godz. 10:30) w pow. sieradzkim Zakażeni +21(4037) Zaszczepieni+131(8644) | w pow. zduńskowolskim Zakażeni +23(2390) Zaszczepieni+87(5258) więcej...

Najpopularniejsi w regionie w 2020
Sportowcy
Weronika Bartczak
Ziętek Team - boks, kickboxing
Młodzieżowa wicemistrzyni Polski w kickboxingu, brązowa medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski w boksie.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 1

Justyna Komza
ULKS Włyń - sumo, zapasy
Trzykrotna brązowa medalistka mistrzostw Polski w sumo.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 2

Daniel Krawczyk
Gatta Active Zduńska Wola - futsal
Brązowy medalista mistrzostw Polski w futsalu, najlepszy strzelec w historii Futsal Ekstraklasy.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 3

Wiktor Kruszwic
PARK Zduńska Wola - lekka atletyka
Mistrz Polski młodzików w rzucie młotem.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 4

Karolina Marczak
ULKS Włyń - sumo, zapasy
Trzykrotna mistrzyni Polski w sumo.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 5

Weronika Mazur
Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai - karate kyokushin
Brązowa medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski w karate.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 6

Robert Niedźwiedzki
Ziętek Team – boks, kickboxing
Zawodowy mistrz Polski w kickboxingu.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 7

Aleks Pakuła
KTS Sieradz – tenis stołowy
Wicemistrz Polski żaków w tenisie stołowym w grze podwójnej.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 8

Marta Piotrowska
START Wrocław – lekka atletyka
Srebrna medalistka paralekkoatletycznych mistrzostw Polski w skoku w dal.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 9

Paweł Piotrowski
START Wrocław - lekka atletyka
Brązowy medalista paralekkoatletycznych mistrzostw Polski w pchnięciu kulą.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 10

Krzysztof Porada
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - siatkówka
Siatkarz klubu Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 11

Hubert Ratajczyk
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo
Złoty i brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów młodszych w strzelectwie.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 12

Tomasz Ratajczyk
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
Wicemistrz Polski juniorów w rzucie młotem, przez jakiś czas był też rekordzistą kraju
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 13

Paulina Rębacz
Żeglina Sieradz – lekka atletyka
Wicemistrzyni Polski juniorek młodszych na 1500 m.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 14

Kacper Sadowski
Sokół Zduńska Wola – strzelectwo
Srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów w strzelectwie sportowym.
SMS 71 601 NASZE.SPORTOWIEC 15


Trenerzy
Bartosz Jabłoński
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - siatkówka
Poprowadził siatkarzy z Sieradza do drugiego miejsca na koniec rozgrywek trzeciej grupy drugiej ligi.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 1

Mieczysław Nowak
Żeglina Sieradz – lekka atletyka
Trener Pauliny Rębacz, wicemistrzyni Polski juniorek młodszych na 1500 m.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 2

Paweł Pawełczyk
ULKS Włyń – sumo, zapasy
Trener Karoliny Marczak i Justyny Komzy, medalistek mistrzostw Polski w sumo,
SMS 71 601 NASZE.TRENER 3

Wojciech Sadowski
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo
Trener Huberta Ratajczyka i Kacpra Sadowskiego, medalistów mistrzostw Polski w strzelectwie.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 4

Marcin Stanisławski
Gatta Active Zduńska Wola - futsal
Brązowy medalista mistrzostw Polski w futsalu.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 5

Tomasz Szewczyk
PARK Zduńska Wola – lekka atletyka
Trener Wiktora Kruszwica, mistrza Polski młodzików w rzucie młotem.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 6

Robert Wajgelt
Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai - karate kyokushin
Trener Weroniki Mazur, medalistki młodzieżowych mistrzostw Polski w karate.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 7

Mariusz Ziętek
Ziętek Team - boks, kickboxing
Trener Roberta Niedźwiedzkiego, zawodowego mistrza Polski w kickboxingu oraz Weroniki Bartczak, medalistki młodzieżowych mistrzostw kraju w boksie i kickboxingu.
SMS 71 601 NASZE.TRENER 8

Sportowa impreza roku
  1. Paralekkoatletyczne Grand Prix Polski w Sieradzu
  2. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego na 4,5 km. Bieg i Marsz Pomarańczowych Mikołajów
  3. 60. Biegi Ulicami Sieradza
  4. Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy „Lato Sieradzkie”
  5. Bieg po Gminie Zduńska Wola
  6. Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta

Sportowe wydarzenie roku
  1. Daniel Krawczyk najlepszy strzelec w historii Futsal Ekstraklasy
  2. Brązowy medal mistrzostw Polski Gatty Active Zduńska Wola
  3. Tomasz Ratajczyk poprawia rekord Polski juniorów w rzucie młotem. Obecnie jest to drugi najlepszy wynik w historii konkurencji
  4. Debiut Marcina Kowalczyka w Energa Basket Lidze
  5. Mecz w piłkę siatkową Skra Bełchatów – Czarni Radom w Zduńskiej Woli

Nasi w Polsce i na świecie
  1. Rafał Augustyniak - Ural Jekaterynburg/Rosja, piłka nożna
  2. Patrycja Balcerzak - S.C. Sand/Niemcy, piłka nożna
  3. Agnieszka Bednarek - AZS Łódź, lekka atletyka
  4. Karolina Bomba - Skra Warszawa, lekka atletyka
  5. Maciej Koperski - Górnik Trans.eu Wałbrzych, koszykówka
  6. Marcin Kowalczyk – Asseco Arka Gdynia, koszykówka
  7. Sebastian Kowalczyk - Polpharma Starogard Gdański, koszykówka
  8. Mariusz Stępiński - US Lecce/Włochy, piłka nożna

Sportowa Nadzieja Roku
  1. Szymon Cieślak - Szturwał Kalisz - windsurfing – 5. miejsce na mistrzostwach Polski młodzików w windsurfingu. 3. miejsce w ogólnopolskim rankingu
  2. Wiktor Kruszwic - PARK Zduńska Wola - lekka atletyka – mistrz Polski młodzików w rzucie młotem
  3. Oskar Mielcarz - Warta Sieradz – piłka nożna – powołanie do piłkarskiej kadry Polski U17
  4. Hanna Piątkowska - ULKS MOSiR Sieradz – lekka atletyka – czołowa sprinterka w Polsce w kategorii do 14 lat
  5. Jan Przyrowski - AV Racing - karting – zwycięstwo na międzynarodowych zawodach kartingowych Rok Cup Superfinal w kategorii Mini Rok
Głosować można do 3 marca 2021 r.
Koszt SMS 1 zł + VAT


Nasze Radio

Nasze Radio nostalgicznie

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

06.03.2021

NutkoSfera i DrobNutki - CeZik dzieciom akustycznie
Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli
Mecz I ligi tenisa stołowego: START Zduńska Wola - MKS Lubartów
Hala Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli

11.03.2021

Wieczór z Wawrzynem
Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli

19.03.2021

Koncert fortepianowy - Dominik Wania "Lonely Shadows"
Teatr Miejski w Sieradzu, ul. Dominikańska 19
Więcej...









Lista przebojów HitFM Naszego Radia
10sanah feat. Vito Bambino
Ale Jazz!
2+1Daria Zawiałow
Kaonashi
3+6Ava Max
My Head & My Heart
reklama: