Warta zaprasza najmłodszych
Klub Sportowy Warta ogłasza nabór chłopców z rocznika 2006. Wzorem dla najmłodszych mogą być nieco tylko starsi piłkarze zrocznika 2004, którzy już wygrywają.
Na rodziców z najmłodszymi pociechami klub czeka we wtorek 11 września o godzinie 16.00 na stadionie miejskim. Bliższych informacji udziela piłkarz 3. ligowej drużyny seniorów Łukasz Markiewicz, tel. 609 883 554. Najmłodszy zespół Warty występujący w rozgrywkach wojewódzkich to grupa z rocznika 2004. W swoim debiucie podopieczni Dariusza Rybackiego (na zdjęciu) wygrali na wyjeździe z KS Metalowiec Łódź 13:1! Warta Sieradz grała w składzie: Barański Kuba, Birski Filip, Cnotalski Kamil, Kaczmarek Kuba, Kamieniak Kuba, Kikowski Bartosz, Pędzik Bartek, Piontek Maciek, Przybył Marcel, Rozmarynowski Filip, Rybacki Kacper, Strumiński Michał, Włodarczyk Bartek.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Dzisiaj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
uwaga nr 1 - to chyba stwierdzenie na wyrost, że grałeś w Warcie...kazdy chciałby sie tym pochwalić, ale nie każdy może ... a gdzie zakończyłeś swą wielką karierę ?? Gratuluję samozadowolenia ...
pozdrawiam
(ja grałem w Warcie i jestem z tego dumny, bo sport nauczył mnie doceniać innych ludzi, także tych którzy są lepsi ode mnie, czego i Tobie życzę )
zwalniają nauczyciela Iwankiewicza a zatrudniają pseudo-trenerów bez wykształcenia, którzy grają tylko dla kaski i prowadzą młodzież bo mają dodatek.
brawo panie PREZESIE!!!
z "III ligi" żeby nie nabrali złych nawyków ale takie działania potrzebne