10.08.2012 21:55:31 (Aktualizacja: 10.08.2012 21:55:31)
region

Sztafeta bez Agaty Bednarek!

Potwierdziły się informacje o braku Agaty Bednarek w składzie olimpijskiej sztafety 4x400m. Wychowanka MULKS-u MOS Sieradz nie zaliczyła niestety startu na igrzyskach w Londynie.

(fot. nasze.fm)

Reprezentacja Polski pobiegła w składzie: Baumgart, Święty, Jesień, Wyciszkiewicz, zajmując w swoim półfinale piąte miejsce. Trudno zrozumieć, dlaczego w tym biegu nie wystartowała Agata Bednarek, która jest przecież najszybsza spośród swoich koleżanek ze sztafety i trzykrotną mistrzynią kraju na dystansie jednego okrążenia. Po wyjeździe do Londynu pozostanie zapewne wielki niesmak i poczucie straconej szansy. Polski odpadły dziś z rywalizacji i nie pobiegną w jutrzejszym finale.

Komentarze

ac
12.08.2012 23:06:49
przeciez olimpijka i tak jest.
Poprawa
12.08.2012 17:29:56
Proszę o zmianę z Polski odpadły to Polki odpadły i wykasowanie komentarza. Życzę miłego dnia.
dsada
12.08.2012 10:19:41
Trener Jesien biegaczka Jesien.... no to chyba logiczne ze musiał zone wystawić do składu?
ak
12.08.2012 00:06:26
pajac jesteś
fdsgd
11.08.2012 17:28:03
"Zacny" trener jesien nie wystawił do składu Agaty bo miał zły humor.. ten człowiek nie powinien szkolić zawodników w kadrze...
tito
11.08.2012 16:02:24
Taka jest prawda że talenty się marnują a SPORTOWE BETONY CZYLI DZIAŁACZE SIĘ BAWIĄŁ powini was pogonić na cztery strony świata puście się tych stołków
xxx
11.08.2012 15:22:46
i bardzo dobrezj jej... widocznie sa lepsze od niej... bardzo sie ciesze ze nie wystartowala bo tak sie szczycila tymi igrzyskami ze szok:P
błaszki
11.08.2012 14:25:27
Byłabyś pierwszą olimpijką z gminy Błaszki. Ogromna szkoda, ale trzymaj się i powodzenia w dalszej karierze.
observer
11.08.2012 12:52:23
w naszej sztafecie d dała Iga ....nazwiska nie pamiętam, która zaczynała bieg. Ruszała sie jak mucha w smole i nastepne nasze zawodniczki musiały nadrabiać, gdyby jej miejsce zajęła Agata mogłoby to wyglądac o wiele lepiej.
smiech na sali
11.08.2012 11:16:35
Kusie strusie srusie. Pozegnania, zyczenia, gazety, zdjecia i wielkie fiesty i przeogromna atrakcja, ze nasze dziewcze jedzie na wycieczke. Cala ta nasza lekkaatletytyka to juz totalne dno. Jedziemy jedynie uczestniczyc i tym sie szczycimy. Nie powie mi nikt ze nasza sztafeta jechala po medal. Widac golym okiem, ze wygladamy jak dzieci pod blokiem, ktore maja rywalizowac z zawodowcami.
Trenerzy bez pojecia, totalny brak zainteresowania tym sportem.
Zapomnijmy o czymkolwiek i cale szczescie, ze Agata nie biegla bo przynajmniej zaoszczedzila sobie kompromitacji
rebeliant
11.08.2012 10:43:32
Nie wiem, jak było w przypadku Pani Agaty - jednak podzielam Twoje zdanie Kolego. Przegrywamy, bo nie wystawiamy najlepszych zawodników, tylko tych co mają plecy. Piłka nożna jest tego najlepszym przykładem. Jest bardzo wielu młodych i zdolnych piłkarzy, ale niestety nie mają siły przebicia.
Zuz
11.08.2012 08:48:00
Była dobra, nie wystartowała? A co w tym dziwnego? Przecież w ten właśnie sposób funkcjonuje cały polski sport.
Np., największe pieniądze ładuje się w dyscyplinę, która przynosi nam co raz większy wstyd i w której w rankingach światowych jesteśmy za kilkoma byłymi bantustanami. Ostatnio drużyna (aktualny wicemistrz kraju i finalista Pucharu Polski), prowadzona jeszcze 2 miesiące temu przez obecnego trenera reprezentacji kraju (blisko 40 milionowego), w dwumeczu z przeciętnym zespołem z Czech (10,5 mln ludności), osiągnął niebywały "sukces" - przegrał 7:0!!! I co, myślicie że ktoś się opamięta i przestanie ładować w tych nieudaczników gigantyczną kasę i da ją np. lekkoatletom, biegaczom i biegaczkom na 400 m aby byli lepsi i kwalifikowali się do finałów olimpijskich, co dawniej było niemalże regułą? Nie! Nie! Nie!
Baron
11.08.2012 00:33:50
Chcieli zostawić ją na finał ale do finału wejść się nie udało ;(
Marton
10.08.2012 22:08:27
Przecież to jakiś skandal, Agata była naprawdę świetna, jednak mimo to nie wystawiono jej do biegu. To strasznie niesprawiedliwe, dziewczyna na pewno to przeżyła :(. Jeżeli wystawia się do biegu laski których jedyną umiejętnością jest moc w gębie a nie umiejętności, to ten kraj nigdy niczego nie osiągnie!!! AGATKA, nie przejmuj się. Jeszcze będą Cię błagać żebyś biegała... Jeszcze jesteś młoda, wszystko będzie dobrze ;*. Powodzenia!!!
derty
10.08.2012 17:26:38
Powodzenia Agato!!!!!!!!!!!

Więcej informacji

region

Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku

Dzisiaj, 15:12:04

Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.

0
Zduńska Wola

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki

Dzisiaj, 13:43:27

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.

6
region

Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki

Dzisiaj, 16:02:13

To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

0
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
Program
Posesja
Zadaj pytanie przed najbliższą audycją!
Do audycji pozostało:
--:--:--
Przejdź i zadaj pytanie →
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii

Co, gdzie, kiedy

23.06.2026
Wykład dr. Marka Urbańskiego "Młoty węgierskie z Niechmirowa"
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
Młoty węgierskie z Niechmirowa (1350-1200 r.p.n.e.)
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...