Sztafeta bez Agaty Bednarek!
Potwierdziły się informacje o braku Agaty Bednarek w składzie olimpijskiej sztafety 4x400m. Wychowanka MULKS-u MOS Sieradz nie zaliczyła niestety startu na igrzyskach w Londynie.
Reprezentacja Polski pobiegła w składzie: Baumgart, Święty, Jesień, Wyciszkiewicz, zajmując w swoim półfinale piąte miejsce. Trudno zrozumieć, dlaczego w tym biegu nie wystartowała Agata Bednarek, która jest przecież najszybsza spośród swoich koleżanek ze sztafety i trzykrotną mistrzynią kraju na dystansie jednego okrążenia. Po wyjeździe do Londynu pozostanie zapewne wielki niesmak i poczucie straconej szansy. Polski odpadły dziś z rywalizacji i nie pobiegną w jutrzejszym finale.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Dzisiaj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
Trenerzy bez pojecia, totalny brak zainteresowania tym sportem.
Zapomnijmy o czymkolwiek i cale szczescie, ze Agata nie biegla bo przynajmniej zaoszczedzila sobie kompromitacji
Np., największe pieniądze ładuje się w dyscyplinę, która przynosi nam co raz większy wstyd i w której w rankingach światowych jesteśmy za kilkoma byłymi bantustanami. Ostatnio drużyna (aktualny wicemistrz kraju i finalista Pucharu Polski), prowadzona jeszcze 2 miesiące temu przez obecnego trenera reprezentacji kraju (blisko 40 milionowego), w dwumeczu z przeciętnym zespołem z Czech (10,5 mln ludności), osiągnął niebywały "sukces" - przegrał 7:0!!! I co, myślicie że ktoś się opamięta i przestanie ładować w tych nieudaczników gigantyczną kasę i da ją np. lekkoatletom, biegaczom i biegaczkom na 400 m aby byli lepsi i kwalifikowali się do finałów olimpijskich, co dawniej było niemalże regułą? Nie! Nie! Nie!