Sieradzki MOSiR najlepszy!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu zwyciężył w plebiscycie Amatorskiego Tenisa Polskiego na najlepszy ośrodek tenisowy 2011 roku.
Pamiątkową tabliczkę odebrał na kortach Warszawianki dyrektor ośrodka - Władysław Maciejewski (pierwszy z lewej). Uroczystość nagrodzenia laureatów plebiscytu odbyła się w trakcie Mistrzostw Polski Amatorów. Sam plebiscyt zorganizowano w kliku kategoriach, w pierwszej fazie swoje głosy oddawali internauci, zwycięzców z finałowych szóstek w każdej kategorii wybierali organizatorzy.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Dzisiaj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
Pozdrawiam wszystkich sieradzkich tenisistów.
Tenisista.
Wielkie gratulacje dla wszystkich którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Ale należy wspomnieć o latach 80-tych kiedy zapadła decyzja o powstaniu kortów tenisowych w Sieradzu.
Ówczesne władze postawiły na korty, ale nie tylko pomyślały o infrastrukturze.
Zarazem z powstaniem nowych kortów do Sieradza sprowadzono dwóch Panów trenerów Piotra i do dziś tam pracującego i jeśli chodzi o tenis nasz sieradzki Legendę KORDIANA KUŁAKA którzy mieli za zadanie propagować ten piękny sport wśród dzieci i młodzieży.
I też to czynili, co warto odnotować z bardzo wielkimi sukcesami!!!!!!!!!!
A sam sieradzki tenis amatorski jest pochodną tamtych starań.
Zapewne na ten sukces zapracowali ludzie którzy tam się spotykają i tworzą świetną atmosferę. Gratulacje, i może teraz WŁADZE S pomyślą o tenisowym namiocie całorocznym dla mieszkańców.
Jeszcze raz GRATULACJE i pozdrowienia dla KORDIANA- podkreślam najbardziej przyczynił się do tego SUKCESU.
Ale każdy może mieć swoje zdanie.