20.09.2011 13:36:14
Sieradz

Mistrzostwa Sieradza w Kajakarstwie

O tytuły mistrzowskie na Warcie walczyli młodzi wychowankowie Kajakowego Klubu Sportowego. Na zakończenie sezonu rozgrane zostały I Mistrzostwa Sieradza w Kajakarstwie Klasycznym.

(fot. KKS Sieradz)

WYNIKI:

K-1 Open (1500m)

1. Jagoda Piechocka
2. Jordan Łuszczek
3. Oliwia Piechocka
4. Dominik Szymański
5. Dawid Wrąbel
6. Dominik Ignaczak
7. Zuzanna Szumicka
8. Joachim Sośnicki UKS Jedynka Sieradz
9. Kamil Michalak
10. Piotr Misiak
11. Damian Nowak
12. Oliwia Kołodziejczyk
13. Szymon Wrąbel
14. Wiktoria Witczak

K-1 dziewcząt (1500m)

1. Jagoda Piechocka
2. Oliwia Piechocka
3. Zuzanna Szumicka
4. Wiktoria Witczak
5. Oliwia Kołodziejczyk
6. Natalia Bartos
7. Weronika Kielek

K- 2 dziewcząt (1500m)

1. Oliwia Piechocka i Jagoda Piechocka
2. Wiktoria Witczak i Zuzanna Szumicka
3. Oliwia Kołodziejczyk i Weronika Kielek

K-1 chłopców (1500m)

1. Jordan Łuszczek
2. Dominik Szymański
3. Dawid Wrąbel
4. Dominik Ignaczak
5. Joachim Sośnicki
6. Damian Nowak
7. Kamil Michalak
8. Szymon Wrąbel
9. Piotr Misiak

K-2 chłopców (1500m)

1. Jordan Łuszczek i Dominik Szymański
2. Dominik Ignaczak i Kamil Michalak
3. Dawid Wrąbel i Damian Nowak
4. Szymon Wrąbel i Piotr Misiak

K -2 Mikst (1500m)

1. Jordan Łuszczek i Jagoda Piechocka
2. Dominik Szymański i Oliwia Piechocka
3. Oliwia Kołodziejczyk i Damian Nowak
4. Natalia Bartos i Dominik Ignaczak
5. Wiktoria Witczak i Joachim Sośnicki
6. Weronika Kielek i Kamil Michalak

Sztafeta (K-1 dziewczynka, K-2 zawodnik - trener, K-1 chłopiec), 3x1500m

1. Jagoda Piechocka, Jordan Łuszczek, Zuzanna Szumicka, Zbigniew Łuszczek
2. Oliwia Piechocka, Dominik Szymański, Wiktoria Witczak, Aneta Kamińska
3. Kamil Michalak, Dominik Ignaczak, Oliwia Kołodziejczyk, Marek Tomczyk
4. Natalia Bartos, Szymon Wrąbel, Weronika Kielek, Piotr Szymala

Sztafeta (K-1 dziewczynka, K-2 mikst, K-1 chłopiec), 3x1500m

1. Natalia Bartos, Jordan Łuszczek, Zuzanna Szumicka, Dominik Ignaczak
2. Wiktoria Witczak, Dominik Szymański, Oliwia Piechocka, Kamil Michalak
3. Weronika Kielek, Joachim Sośnicki, Jagoda Piechocka, Dawid Wrąbel

Komentarze

??Błąd_critical!
31.10.2011 11:36:29
zgadzam się z ft
ft
07.10.2011 14:18:09
arogancja i agresja tego pana to codzienność. Dlaczego głośno nie można o tym mówić. Nie rozumię.
weteran kajakarz
07.10.2011 12:22:11
Ktoś sztucznie robi sensacje i pisze bzdury na tym forum. Szymala chyba komuś mocno się nie podoba Twoja solidna praca w klubie. Nie przejmuj się tym, bo nie ma sensu. Oszołomów i zazdrośników nie brakuje. W oczy ich kole, że z niczego zrobiłeś tak wiele. Zapewne zrobisz jeszcze więcej tylko olej tych co wypisują z zazdrości bełkoty. Rób swoje i do przodu!!! Pozdrawiam
weteran kajakarz
07.10.2011 12:13:36
Skoro Pan Szymala jest taki zły to napisać pismo do Urzędu Miasta i niech się każdy tam podpisze swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jeśli zawodnikom nie pasuje to może przydzielą innego trenera. Każdy jest bystry jak pisze tu na forum a może to tylko czyjaś bezmyślna głupota, zabawa i radocha jak napisze bzdury !!!

~?Błąd_critical - zapraszamy na obserwację ale może do szpitala do Warty na oddział psycholi!!!!
?Błąd_critical!
07.10.2011 11:41:58
Czemu ma to służyć ? Czy jest jakiś powód żeby tak się zachowywał. Może Wy prowokujecie? Ja sobie poobserwuję i ocenię tą sytuacje.
m...
07.10.2011 07:52:35
Jak widać sytuacja patowa! Młodziez drazni na forum a starszy reaguje nerwami na zywo. Moze ktos to skonczy... skoro wszystkim tak zle?
:P
06.10.2011 17:24:35
Powtarza się ciągle to samo. Bluzgi w stronę zawodników.
kolega kks
06.10.2011 15:56:49
Jaka jest teraz, atmosfera w klubie ?
!!!!!!!!!!!!
06.10.2011 15:44:55
Podajcie temat, to będziemy pisać !!!!
:P
06.10.2011 15:24:37
Coś ucichło:PPP
111
22.09.2011 16:02:01
MYŚLISZ KIBICU KAJAKARSTWA ŻE DZIECI GRAJĄCE W PIŁKĘ NIE ZDOBYWAJĄ MEDALI. !!! JEŻDZĄ NA TURNIEJE,NA MECZE I TAM WŁAŚNIE ODNOSZĄ SUKCESY. TAK JAK WSZĘDZIE RAZ LEPSZE ,DRUGI GORSZE, ALE LICZY SIĘ TO ŻE WOGÓLE COŚ ROBIĄ. DLACZEGO KAJAKARZE NIE LUBIĄ PIŁKI NOŻNEJ ? DZIWNE,CZY JAKIEŚ ZŁE DOŚWIADCZENIE? CZY COŚ INNEGO?
Piotrek myślę że wiesz kto.....
21.09.2011 19:15:09
Nie znam się na tym sporcie, ale widzę ile ciężkiej pracy wkłada w ten sport Piotrek.Całymi dniami gania , załatwia różne sprawy. Kombinuje żeby było ok w klubie , a tu znowu pełno ludzi od manipulowania. Czy tak naprawdę znacie go żeby pisać takie bzdury.Właśnie po jego aucie i nie tylko widać że zarabia na tym klubie same kokosy.ŚMIESZNE TO ŻE KTOŚ GO ROZLICZA, A BYŚCIE MU TAK POMOGLI A NIE ROZLICZALI. Kto tak naprawdę GO zna to wie jaka jest prawda. Piotrek bardzo żałuje że tak się stało.
k_jak kibic kajakarstwa
21.09.2011 19:03:48
Święta racja. Dzieciaki maja pasje a nie wystają pod klatkami. Takich trzeba promować a na Warte Sieradz już niedługo nie będzie nawet 15 osób (tylko pijaki z podzamka) przychodzić bo tak perfekcyjnie grają i mają jakże wysokie wyniki. A te dzieciaki powinny coś mieć z tego że zdobywają medale. Oprócz satysfakcji oczywiście bo tą już mają.
ooo
21.09.2011 15:52:18
Oj, Szymala tak się kasy nachapał z tych kajaków- widać to po jego wypasionej limuzynie!
ja
21.09.2011 15:17:52
Gdy czytam komentarze pod wiadomościami o KKS, to zastanawiam się jaką to trzeba być durną mendą, żeby non stop pisać te same obraźliwe bzdury. Co niektórzy najbardziej zaciekliwi przeciwnicy P.Sz. popadają już w swego rodzaju obłęd opisując sytuacje i rzeczy, które nigdy nie miały miejsca. Skąd w was tyle zawiści? Tak bardzo przeszkadza wam, że dzieci mają swoją pasję, którą mogą szkolić? Trenerzy w klubie poświęcają na to swój wolny czas i ROBIĄ TO ZA DARMO a często dodatkowo ponoszą koszty związane z organizacją!
Poza tym to nie P. robi wokół siebie tyle szumu, jak to ktoś niżej napisał, ale pewne osoby, które chciały coś przykombinować, ale im nie wyszło.
Ludzie - pozwólcie wreszcie tym dzieciom cieszyć się z tego co robią!
ktoś :)
21.09.2011 15:00:08
Faktycznie zawody były bardzo emocjonujące. Przysporzyły dużo radości i motywacji do dalszych treningów. Niech się w końcu coś dzieje nad tą rzeką.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.
e
21.09.2011 14:53:48
Tak trzymać dzieciaki!!!!!!!!!!!!!
Jesteście przyszłością tego wspaniałego sportu!!!!!!
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
658
21.09.2011 12:05:22
A co to za impreza, żeby ją nagłaśniać ? SZ. robi i tak bardzo dużo szumu wokół siebie.
eb
21.09.2011 11:42:04
Bo nikt z lokalnych pismaków nawet nie fatyguje się, żeby napisać, że coś się wydarzy. Oni dopiero (z reguły) piszą po fakcie, że coś było... ;/
?Błąd_critical!
21.09.2011 11:09:07
Aniołek w czerwonej koszulce!!!
!
21.09.2011 10:45:14
A co jeszcze Szymali brakuje ? że woła jeszcze więcej kasy. Warta Sieradz to też drużyna i tez są potrzebne pieniądze. Na kajaki chodzi 14-16 osób a na piłke 200 jest różnica ? jest! Panie Szymala Panu dać palec, a Pan chciałby całą ręke.
alf
21.09.2011 09:01:32
Zgadzam się w 100% - nikt z lokalnych pismaków i innych się nie pofatygował, żeby od rana zarejestrować to wydarzenie WSTYD!
Sieradzanin V
20.09.2011 23:06:34
Aniołki Walczaka!
!
20.09.2011 21:02:54
A kto wiedział o tej imprezie?Wcale nie była nagłośniona a szkoda.
janina
20.09.2011 20:56:31
A ten pierwszy od prawej w pierwszym rzędzie to na czym pływał?
k_jak kibic kajakarstwa
20.09.2011 20:41:39
Panie Prezydencie, widać że był Pan tam chyba widział Pan że to pasjonaci i świetni zawodnicy. To im dać pieniądze z miejskiej kasy a nie jakiejś Warcie Sieradz gdzie tylko walka o pieniądze i rozgrywki zawodników z prezesem. Im zorganizować porządne zawody a nie jakieś tam wątpliwe euro w mundurze. Siedlecki wielki pasjonat sportu a jak go kopnęli to imprezę olał. Kajakarze są sportową przyszłością Sieradza i naszą wizytówką.
Zawodnik
20.09.2011 17:47:01
K-2 chłopców (1500m)

1. Jordan Łuszczek i Dominik Szymański
2. Dawid Wrąbel i Damian Nowak
3. Dominik Ignaczak i Kamil Michalak
4. Szymon Wrąbel i Piotr Misiak

Powinno być tak a nie jak jest powyżej

1. Jordan Łuszczek i Dominik Szymański
2. Dominik Ignaczak i Kamil Michalak
3. Dawid Wrąbel i Damian Nowak
4. Szymon Wrąbel i Piotr Misiak
Kolejny błąd wydawnictwa!!!!!!!!!!!!!
WIDZ
20.09.2011 17:08:35
Było bardzo fajnie. Wszyscy się świetnie bawili. Pogoda dopisała. Miło można było spędzić czas.
Gratulacje dla zawodników i ich trenerów.
a.
20.09.2011 15:22:12
O ! proszę następne sukcesy. GRATULACJE !!!

Marcin
20.09.2011 14:16:34
Gratulacje dla zawodników, ich rodziców i trenerów! Życzę dalszej wytrwałości.

Więcej informacji

region

Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku

Wczoraj, 15:12:04

Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.

0
Zduńska Wola

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki

Wczoraj, 13:43:27

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.

6
region

Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki

Wczoraj, 16:02:13

To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

0
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
02:56
I Don't Want To Miss A Thing
Aerosmith
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
02:56
Griechischer Wein
Udo Jürgens
Program
Posesja
Zadaj pytanie przed najbliższą audycją!
Do audycji pozostało:
--:--:--
Przejdź i zadaj pytanie →
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii

Co, gdzie, kiedy

24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...