Pucharowe derby dla Sieradza
Nie zagrają ze sobą w lidze, spotkali się w pucharze. Mowa o zespołach Warty Sieradz i Pogoni Ekolog Zduńska Wola. W meczu 4. rundy okręgowego Pucharu Polski Warta II pokonała Ekologa 1:0.
Choć gospodarze na co dzień grają w A klasie, a goście w IV lidze, na boisku nie było widać różnicy. Gospodarze wygrali skromnie, ale gdyby byli bardziej skuteczni, mogli strzelić kolejne bramki. Poza tym bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz Pogoni Mateusz Pyrkowski, który dał się pokonać tylko raz Tomaszowi Swędrowskiemu.
Warta II Sieradz - Pogoń Ekolog Zduńska Wola 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Swędrowski (33)
Żółte kartki: Piotr Marek - Warta, Paweł Kozłowski, Grzegorz Królewiak - Pogoń.
Warta: Tomasz Osiewalski - Piotr Marek, Krzysztof Milewski, Mateusz Kłos, Przemysław Świętczak - Łukasz Balcerzak, Paweł Sobczak, Tomasz Swędrowski (53 Bartłomiej Bereżecki), Bartosz Kubiak (79 Kamil Woźniak), Michał Szumicki (83 Łukasz Świtała) - Kacper Jezierski (90 Adrian Sroczyński).
Pogoń Ekolog: Mateusz Pyrkowski - Grzegorz Królewiak, Bartłomiej Kubicki, Robert Kozłowski, Paweł Kozłowski - Konrad Jeżak (44 Szymon Lepczyński), Wiktor Gajewczyk (46 Bartłomiej Kozłowski), Michał Pawlak (67 Mateusz Eliasik), Rafał Wierucki - Tomasz Krystkiewicz, Maciej Masłowski (59 Mateusz Drąg).
Pozostałe wyniki 4. rundy
UKS Ustków - Warta Sieradz 0:4
LZS Rębieskie - LKS Kwiatkowice 1:5
LKS Masłowice - Zawisza Pajęczno 1:2
LKS Kiełczygłów - Warta Działoszyn 0:8
Start Łubnice - WKS Wieluń 0:3
wolny los: Jutrzenka Warta, MULKS Łask
Więcej informacji
Zaproszenie nad wodę do Byczyny
Dzisiaj, 08:46:23
Rada Młodzieży zaprasza na Olimpiadę Wędkarską Młodzieży dla członków uczestników PZW z Okręgu PZW w Sieradzu w dniu 04 lipca 2026r. Trwają zapisy chętnych.
Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą
Wczoraj, 22:17:33
Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Wczoraj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.

Komentarze
za wynik -10 (minus)