10.09.2011 21:51:06 (Aktualizacja: 10.09.2011 21:51:06)
Sieradz

Znów prowadzili i znów przegrali

Czarna seria Warty trwa. Sieradzanie przegrali kolejny mecz w III lidze, tym razem z Mazurem Karczew 1:2.

(fot. nasze.fm)

Prowadzenie dla Warty zdobył Marcin Kobierski w 35min. i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części gry zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, ale kontry biało-zielonych były bardzo groźne. Przełomowym momentem spotkania była sytuacja z 62min, kiedy po akcji Tomasza Swędrowskiego piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Mazura. Za chwilę zamiast 0:2 było 1:1 po samobójczym trafieniu Janusza Niedźwiedzia. Piłkarze z Karczewa do końca walczyli o zwycięstwo i cel osiągnęli w doliczonym czasie gry.

Mazur Karczew - Warta Sieradz 2:1 (0:1)

Warta: Wojciechowski - Ł.Grabowski, Markiewicz, B.Grabowski, Grodzki (46 Przezak) - Swędrowski (90+1 Sobczak), P.Kobierski (74 Maliszewski), Graczykowski, Jezierski - Łączny (56 Niedźwiedź), M.Kobierski

Pozostałe wyniki 6. kolejki:

Ursus - Radomiak 1:2
Legionovia - Sokół 1:1
KS Piaseczno - Zawisza Rzgów 1:1
Orzeł Wierzbica - MKS Kutno 2:0
Włókniarz Zelów - Narew Ostrołęka 3:0
Omega Kleszczów - Start Otwock 0:0
Hutnik Warszawa - Broń Radom 2:2

Warta w tabeli jest na 15. przedostatnim miejscu w tabeli, wyprzedzając tylko Narew Ostrołęka.

Komentarze

janek
14.09.2011 15:17:49
przecież nikt siłą nie trzyma połkarzy. Jak mało jest pieniedzy w budżecie klubu, mogą odejść. Decyzja należy tylko i wyłącznie od nich. Więc nie rozumiem głupich komentarzy nt. małej kasy dla piłkarzy?
anonim
12.09.2011 16:08:19
Derby ziemi sieradzkiej
14 Września o godz. 16:30
Wartą II Sieradz VS Pogonią-Ekolog Zduńska Wola
Kibicu! Musisz tu być!!!!!!
PINIO.
12.09.2011 11:09:38
PANIE PREZESIE OBUDŻ SIĘ PAN BO WARTA OSIĄGNĘŁA DNO TRENEROWI PAN PODZIĘKUJ.
janek
12.09.2011 08:26:00
Uczestnicy forum! Jesteście w wielkim błędzie! Nie można tego co widzimy na stadionie nazywać piłką nożną, jeszcze na dodatek z dużej litery, a osobników biegających po trawie w kolorowych za dużych gaciach i podkoszulkach piłkarzami!!! To jest zgraja zwyczajnych cienkich cwaniaczków, przy okazji nałogowych palaczy kopiących po trawie, oczywiście nieudolnie, gumowy balon obleczony skóropodobnym tworzywem. I tyle i aż tyle, a że jest jeszcze w tym mieście ktoś, kto chodzi to oglądać, to jest to naprawdę dziwne. Kiedyś, zdjęcia zrobione tym kopaczom i osobom im się przyglądającym będą pokazywane wśród innych osobliwości, jak np. baba z brodą czy kura z dwoma głowami.
m...
11.09.2011 19:20:08
W kazdym szanującym się kraju, aby za coś dostać kasę, nalezy udowodnić...za co. U nas najpierw chcą kasę. Po co nam taki obciach jak ,,Warta Sieradz", pytam po co? Poszoł won i tyle. Niech miasto te pieniądze przeznaczy na ,,krzewienie" piłki nożnej, a nie na ,,cwanych, sprzedajnych, nierobów". Dajcie środki na 8, 10, 12 latków. Ja nie znosze piłki noznej, interesuje mnie inna dyscyplina, ale to niewazne. Wazne, by zainwestować w dzieciaki, nie zepsute ,,futbolem". Co zrobią pózniej, nie mamy na to wpływu. Dzisiaj takie miasta jak Sieradz powinny wspierać młodych sportowców. Amen!
xxx
11.09.2011 14:46:02
brawo Rado Miasta BRAWO jeszcze więcej pieniążków na Piłke Nożna teraz o ile wiem dobrze to z budrzetu 60tyś daliście BRAWO RM i Pan Prezydent
dalibyście te pieniążki na przedszkola, na obiadki dla dzieciaków w szkołach ale po co Sieradzka Szlachta (błagam bo to nawe żenująco brzmi)
adas
11.09.2011 11:07:30
spoko chlopaki bedzie lepiej
sportowiec
11.09.2011 10:37:01
No cóż może wreszcie ktoś zrozumie ,że nic z tych graczy nie będzie.Panie prezesie rozsądek nakazuje wycofać taką drużynę z rozgrywek jak zrobiło to Opoczno a nie pakować się w tarapaty finansowe. Zainwestujcie w młodzież to jest przyszłość.A swoją drogą może by władze miasta przestały finansować seniorów tak jak to czynią w innych dyscyplinach sportu.
jan
11.09.2011 08:53:46
warta PORAŻKA Sieradz :) Czy te dyskusje w internecie kiedykolwiek do czegokolwiek dobrego doprowadziły. Nie!!! Bo zarządzający naszym Miastem mają w "głębokim poważaniu" głos doradczy. Oni zawsze wszystko wiedzą lepiej co dla nas jest najlepsze. Nie ważne kto rządzi i tak w końcu wpada w pułapkę samozadowolenia i bezkrytycyzmu. Sport jest idealnym środkiem do promocji. I kto nas promuje !!! Banda cwaniaków , którzy dorabiają do pensji nieudolnym kopaniem piłki i udają gladiatorów w barze zaciągając się papieroskiem. Kto wychowuje następców? Ci sami ( wyjątki istnieją góra 2 :) cwaniacy, tolerujący chamskie zachowania, słownictwo z rynsztoka, brak znajomości podstaw sędziowania, nie mający zielonego pojęcia o treningu (rodzice sprawdźcie uprawnienia do pracy z dziećmi tych pseudo trenerów). I oni mają promować NASZE MIASTO!!!
jola
11.09.2011 07:46:01
60 000 zł? Miasto jednak powinno dać im jakieś pieniądze, np. 10 zł, a zażądać zwrotu 59 990 zł, które przeznaczyć je na utrzymanie bezpańskich psów, zamiast wprowadzać podatek od psów.
Dev
11.09.2011 00:45:02
Powiedzcie mi szczerze kto w zasranym Sieradzu ma sponsorować ten klub???UM nie da kasy bo nie ma (trzeba opłacić 3prezydentów), starostwo nie ma nic do tego, brakuje dużych firm. Sieradz to wiocha i tu nigdy już nic nie będzie jak w dawnych czasach:(((((. Przykre ale prawdziwe:(((. A BRAK SPONSORÓW=SPADEK KLUBU LUB JEGO LIKWIDACJA.
Ale mimo wszystko 3ymam kciuki za chłopaków.
hellraiser
11.09.2011 00:08:27
Aż tyle im dał? To teraz powinien zażądać zwrotu tej kasy! Klub spuścić do A klasy i niech tam udają, że potrafią grać.
kjas...
10.09.2011 22:31:04
Kurcze no niech oni zaczną coś grać...na meczach coraz mniej ludzi....Sieradzka Szlachta zniknęła...nie ma ducha walki, sportu....cóż..dla mnie klub jeśli czegoś nie wymyślą- pozamiatany...
ENTLICZEK PENTLICZEK
10.09.2011 22:05:20
Czyli ten uratowany przy zielonym stoliku spadek nie był przypadkiem!!! Dno i 3 metry mułu !!!!
wypad
10.09.2011 22:03:23
ty sam jesteś jak ten minol nygusie
widz
10.09.2011 21:53:26
za komentarz niech wystarczy ehhhhh.....
kibic Warty
10.09.2011 21:33:13
odczepcie się, jak tu wygrywać ,jak Pan Prezydent dał tylko 60 tysięcy, za takie grosze to nikt by nie grał
janek
10.09.2011 20:39:37
mysle ze czas tego trenera juz minol niech spada
m...
10.09.2011 20:36:40
z kim... przegrali? Niech sobie ta Warta w Sieradzu będzie ale.... niech nie ciągną miejskiej kasy na rozwój. Toż to żenada. Obudzi się ktos w końcu?

Więcej informacji

region

Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą

Wczoraj, 22:17:33

Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.

0
Zduńska Wola

Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem

Wczoraj, 14:09:59

Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.

0
Zduńska Wola

Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji

Wczoraj, 16:00:22

Dzisiaj nadaliśmy ostatnią przed wakacyjną przerwą Posesję. Naszym gościem był Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, z którym rozmawialiśmy m.in. jutrzejszej sesji absolutoryjnej. Nie brakowało też licznych pytań od naszych słuchaczy.

9
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
05:36
Melodia dla synka
Anna German
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
24.06.2026 Rozmowa dotycząca występu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Sieradzu i zmian w organizacji ruchu
24.06.2026 Na co uważać podczas upałów ? - rozmowa z M. Spławskim, lekarzem z Przychodni Alfa w Sieradzu
24.06.2026 Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku. Rozmowa z Patrykiem Sokalem, prezesem WOPR WŁ
24.06.2026 Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji cz.2
24.06.2026 Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji cz.1

Co, gdzie, kiedy

27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
XIII Letnia Akademia Opery, Operetki i Musicalu
Plac przy Klasztorze OO. Bernardynów w Warcie
Kwesta na rzecz renowacji historycznych nagrobków
Cmentarz Parafialny w Rossoszycy
04.07.2026
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Boisko sportowe w Słomkowie Suchym
Spotkanie przy stacji
Stacja kolejowa Sędzice (gm. Wróblew)
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...