Porażka Pogoni w Wieluniu
Od porażki rozpoczęli sezon piłkarze IV ligowego Ekologa. Zduńskowolanie ulegli w Wieluniu WKS-owi 0:2.
To nie było wymarzone otwarcie sezonu. Pogoń przegrała wyjazdowe spotkanie w Wieluniu, choć przy odrobinie szczęścia mogła pokusić się o remis. Wygrała jednak drużyna lepsza.
WKS WIELUŃ - POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA 2:0 (1:0)
BRAMKI: Marcin Adamczyk (37 - karny), Karol Dudek (88).
POGOŃ EKOLOG: Gruchaj - Swędrowski, Kałuda, R. Kozłowski, Witczak - Jerzak, Boruń (88 Eliasik), Badowski, Porada (60 Lepczyński) - Drąg (46 B. Kozłowski), Krystkiewicz (67 Królewiak).
ŻÓŁTE KARTKI: Jerzak, Kałuda, Swędrowski, Boruń.
CZERWONA KARTKA: Jerzak (61 minuta) - za dwie żółte.
Pozostałe mecze I kolejki:
Włókniarz Moszczenica - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0
Włókniarz Pabianice - Włókniarz Zgierz 3:2
Sorento Zadębie Skierniewice - Pilica Przedbórz 0:0
KS Paradyż - Concordia Piotrków Trybunalski 2:0
Boruta Zgierz - Warta Działoszyn 0:1
UKS SMS Łódź - Zjednoczeni Stryków 0:3
Zawisza Pajęczno - Woy Bukowiec Opoczyński 1:3
Spotkanie LKS Kwiatkowice z Włókniarzem Konstantynów zostało przełożone.
Mecz sparingowy Pogoń Ekolog - PTC Pabianice (rocznik 1999)
POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA - PTC PABIANICE 8:3 (2:2)
Bramki dla Ekologa: Bartosz Lipiński 3, Maksymilian Zimny 2, Antoni Pawlak 2, Adrian Rosiak
SKŁAD DRUŻYNY:
Borys Kwiatkowski - Mateusz Suchański, Jakub Pietrzak, Mateusz Dudek, Maksymilian Zimny - Adrian Rosiak, Kacper Deka, Bartosz Lipiński, Marcel Dzwonik - Wiktor Dyoniziak, Jakub Koliński
PO PRZERWIE ZAGRALI:
Patryk Białecki, Szymon Tyrakowski, Marcel Piotrowski, Antoni Pawlak, Antoni Nowak, Michał Raszewski
Wyniki Sieradzkiej Klasy Okręgowej
Unia Sulmierzyce - Orkan Buczek 2:0
Warta Osjaków - Warta II Działoszyn 6:2
MLKS Konopnica - Jutrzenka Warta 0:3
LZS Łaszew - LKS Kobierzycko 2:1
LGKS Charłupia - Czarni Rząśnia 1:8
GLKS Strzelce Wielkie - Victoria Skomlin 5:0
Prosna Wieruszów - Gal Gaz Galewice 0:2
LZS Brąszewice - Piast Błaszki 8:2
Więcej informacji
Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą
Wczoraj, 22:17:33
Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Wczoraj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.
Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Wczoraj, 16:00:22
Dzisiaj nadaliśmy ostatnią przed wakacyjną przerwą Posesję. Naszym gościem był Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, z którym rozmawialiśmy m.in. jutrzejszej sesji absolutoryjnej. Nie brakowało też licznych pytań od naszych słuchaczy.

Komentarze