10.08.2011 09:42:01
Sieradz

Otwarcie o Warcie

Na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego w III lidze zarząd Klubu Sportowego Warta zorganizował otwarte spotkanie ze swoimi sympatykami.

(fot. nasze.fm)

Będziemy organizować takie spotkania, bo chcemy upublicznić wszystkie nasze działania - mówił o i dei podobnych spotkań prezes klubu Piotr Haraszkiewicz. Na początek prezes oraz Marcin Kobierski wydali wspólne oświadczenie, w którym zapewnili, że wszelkie zawirowania sprzed kilkunastu dni związane z odejściem kilku zawodników to już zamknięty rozdział. Teraz wszystkich łączy jeden cel, czyli jak najlepsze gra w III lidze. Napastnik Wartry mówił nawet, że całe to zamieszanie może tylko wzmocnić i scementować zespół. Krótkiego podsumowania poprzedniego sezonu dokonał trener Romuald Solarek, który zwrócił uwagę na dużą lepszą grę wiosną w porównaniu z pierwszą rundą. Oficjalnie został też przedstawiony drugi trener Warty Marek Przybył. Będzie on odpowiedzialny za prowadzenie drugiego zespołu oraz za koordynowanie szkolenia we wszystkich grupach młodzieżowych. Na zakończenie prezes Haraszkiewicz mówił o finansach klubu i zapewnił, że Warta należy do trzecioligowych klubów, w których piłkarze zarabiają najmniej. Będziemy płacic mniej, ale za to regularnie, nie chcemy dopuścić do systuacji, w których piłkarze miesiącami czekają na wynagrodzenie - mówił sternik Warty.

Komentarze

farmer
11.08.2011 09:52:52
Nie mówi się drabinki, tylko widełki jeśli już. Podpowiadam, bo się znam, używam jednego i drugiego.
Jerzy
10.08.2011 20:53:03
PANIE PREZESIE HARASZKIEWICZ PO CO PAN ODPOWIADA TAKIEMU BA........

PRZECIEŻ ON DO DWÓCH NIE UMIE LICZYĆ A JUŻ DO CZTERECH TO NA STO PROCENT

PAN PREZES NIECH ROBI SWOJE A JA BĘDĘ TRZYMAŁ KCIUKI

TEMU NA BA......... PODPOWIEM ŻE TO JEST TAK:
JEDEN, DWA, TRZY, CZTERY

POZDRAWIAM ULUBIONEGO PREZESA I ZAPRASZAM NA......
...
10.08.2011 18:33:26
ale czy taki pseudo kibic Warty Sieradz coś zrozumie ?? hmm, śmiem wątpić, ale wiara czyni cuda ...powodzenia w zmienianiu kołtuńskiej mentalności pseudo kibiców - ten kibic to chyba jakiś rodzic młodego zawodnika Warty jest, bo strasznie napalony jest, aby Pan jego synowi fundował zabawę w piłkę nożną ...czyli tzw trąbkę ... sport musi kosztować, i płacić za to muszą rodzice, dokładnie tak samo jak za tą przykładową trąbkę :-) bo nikt ich z tego obowiązku nie zwolnił ...jak ich nie stać, to mogą przyjść i poprosić aby ewentualnie Klub pomógł, a nie pyskować i żądać ...!!!
Do Kibica Warty Sieradz
10.08.2011 15:46:38
1. Nie jestem przywiązany do stołka. Zostałem wybrany w demokratycznych wyborach i próbuje sprostać temu zadaniu z lepszym, bądź gorszym skutkiem.
2. Do tej pory na klub wydałem kilkadziesiąt tysięcy złotych (dokładne dane posiada Zarząd Klubu).
3. Środki przeznaczone na szkolenie dzieci i młodzieży(!) 25.000,00 na 2011 rok, są wydawane zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolnotariacie.
4. Opłaty od rodziców istniały i będą istnieć. Jeżeli jest Pan z tego powodu niezadowlony to informuję, że nie ma przymusu, żeby dziecko trenowało piłkę nożną. Dla przykładu, jeżeli dziecko chce grać na trąbce, to Pan musi mu ta trąbkę kupić. Klub Sportowy Warta Sieradz, a tym bardziej prezes, za Pana tego nie zrobi (czytaj: nie kupi trabki).
5. Zawodnikami, którzy zamierzali odejść z klubu rozmawiałem po meczu, ale Pan nie mógł tego widzieć, bo zapewne pojechał Pan do domu i może ta rozmowa i trener Marek Przybył spowodowała, że zawodnicy zostali w klubie.
6. Niestety zarobków piłkarzy nie mogę ujawnić.
Piotr Haraszkiewicz
PS. To jest pierwsza i ostatnia moja publiczna odpowiedź. Jeżeli jest Pan zainteresowany działalnościa w klubie, serdecznie zapraszam na cotygodniowe spotkania.
...
10.08.2011 12:24:51
1. skoroś taki obeznany i mądry, a jaki odważny przy tym, to może warto było pójść i w oczy to wszystko powiedzieć prezesowi, działaczom, zawodnikom i trenerowi, może warto wreszcie o wszystkim donieść gdzie masz zamiar, a nie tylko pitolić dookoła i wciąż...takich idiotów jak Ty nie sieja, sami się rodzą...jak czytam takie wypociny to aż się we mnie gotuje...jak to możliwe, że istnieje takie przeświadczenie w narodzie, że internet jest anonimowy i że można obrażać ludzi bezkarnie...
2. a kto powiedział, że za szkolenie i naukę własnych dzieci nie maja płacić rodzice ?? komuna się skończyła, jak się rodzicom (czytaj Tobie Człowieku) nie podoba, to załóż sobie własny klub i prowadzą zajęcia...nic trudnego jak widać, wiedzę masz, kasę też...nie czekaj, jutro zakładaj i to szybko ...
kibic Warty Sieradz
10.08.2011 11:41:52
Panie Haraszkiewicz
Czy dla Pana najważniejszy jest stołek .
Jeżeli Chce Pan być sternikiem Warty to ile jest Pan wyłożyć żywej gotówki dla Klubu .
Przejrzystości finansowej bo kiedyś ktoś symbolicznie doniesie (nie do sieradzkich urzędów bo tutaj nic nie zwojuje ) tylko wyżej i może być, były prezes Warty Sieradz Piotr H.
W miarę bezpłatnego szkolenia dzieci i młodzieży nie wymagajmy 100% ,ale nie może być że rodzice są pełnymi i jedynymi sponsorami od co miesięcznej opłaty w zależności do 50-70 zł miesięcznie od zawodnika , opłaty za sędziów , poprzez opłaty za wyjazd , opłata trenera do strojów z logo Warty Sieradz i pytanie gdzie są środki przeznaczane na szkolenie dzieci i młodzieży asygnowane z Urzędu Miasta i ta sprawa powinna być sprawdzona przez naszych Radnych a w szczególności przez pana Sroczyńskiego , który jest działaczem Warty Sieradz ale wychodzi chyba z założenia,"że we własne gniazdo się s....r.......a .
Poprawienie relacji trener - zawodnicy bo dotychczas to są anormalne , nie może być jak za pana Przybyła że to zawodnicy robili co chcieli ,ale w drużyna musi być z cementowana i zawsze w całości a obecnie znów są t.z paczki .
Następna sprawa to jest chyba ostatni sezon Warty w takim układzie rozgrywkowym i z takimi działaczami , bo to w następnym roku są wybory prezesa i tu jest kandydat , któremu marzy się stołeczek , ale w przeciwieństwie do Pana co robił to On bieg za zawodnikami , którzy zamierzali opuścić Wartę i na ostatnim meczu 3-rundy Puchary Polski eliminacjach padły znamienne słowa co do istnienia pierwszej drużyny ale Pan był zainteresowany innymi sprawami .
Uczeń dołka
10.08.2011 10:41:53
Hehe, Marek to najlepszy wybór jaki tylko mógł być :) Już On tam porządek zrobi :P
glos rozsadku
10.08.2011 10:31:11
jakies smieszne pieniadze w granicach tysiaka
kibic
10.08.2011 10:03:25
w jakich drabinkach oscylują wypłaty dla kopaczy i ich kierownika solarka. pytam bo nie byłe na spotkaniu. proszę o odp.

Więcej informacji

region

Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą

Wczoraj, 22:17:33

Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.

0
Zduńska Wola

Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem

Wczoraj, 14:09:59

Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.

0
Zduńska Wola

Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji

Wczoraj, 16:00:22

Dzisiaj nadaliśmy ostatnią przed wakacyjną przerwą Posesję. Naszym gościem był Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, z którym rozmawialiśmy m.in. jutrzejszej sesji absolutoryjnej. Nie brakowało też licznych pytań od naszych słuchaczy.

9
On AirTeraz gra

Monika Waraczyńska

monika.waraczynska@nasze.fm
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
06:26
Warszawskie dziewczyny
Jerzy Połomski
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
24.06.2026 Rozmowa dotycząca występu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Sieradzu i zmian w organizacji ruchu
24.06.2026 Na co uważać podczas upałów ? - rozmowa z M. Spławskim, lekarzem z Przychodni Alfa w Sieradzu
24.06.2026 Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku. Rozmowa z Patrykiem Sokalem, prezesem WOPR WŁ
24.06.2026 Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji cz.2
24.06.2026 Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji cz.1

Co, gdzie, kiedy

27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
XIII Letnia Akademia Opery, Operetki i Musicalu
Plac przy Klasztorze OO. Bernardynów w Warcie
Kwesta na rzecz renowacji historycznych nagrobków
Cmentarz Parafialny w Rossoszycy
04.07.2026
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Boisko sportowe w Słomkowie Suchym
Spotkanie przy stacji
Stacja kolejowa Sędzice (gm. Wróblew)
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...