Zagrali przeciwko Warcie
Zawodnicy, którzy w sobotę odeszli z Warty Sieradz (konkretnie trzech), po raz pierwszy zagrali przeciwko swojemu byłemu pracodawcy w barwach Kobierzycka. W meczu sparingowym padł remis 4:4.
Z szóstki piłkarzy, którzy odeszli w sobotę, czterech na pewno do Warty nie wróci. Przynajmniej nie prędko. Chodzi o Mariusza Graczykowskiego, Marcina i Piotra Kobierskich. Cała trójka zagrała w barwach LKS Kobierzycko w sparingu z Wartą. Jest jeszcze Przemysław Sosnowski, który też podziękował za grę w Sieradzu. W barwach Warty zagrali za to wczoraj: Łukasz Markiewicz i Dawid Przezak. Ten drugi strzelił nawet bramkę.
LKS Kobierzycko - Warta Sieradz 4:4
Bramki: Bartłomiej Nyziak - 2, Mariusz Graczykowski, Piotr Ozimek (k) - dla Kobierzycka; Łukasz Grabowski, Dawid Przezak, Kacper Jezierski, Tomasz Swędrowski - dla Warty
LKS Kobierzycko: Witold Małyszko - Rafał Majewski, Piotr Kokot (Dawid Kaczmarek), Piotr Kobierski, Robert Kolasa - Artur Budziak, Mariusz Graczykowski, Bartłomiej Nyziak, Jakub Wasilewski - Tomasz Smoliński, Marcin Kobierski. Na zmiany wchodzili: Łukasz Palma, Piotr Ozimek
Warta: Dawid Wnuk - Przemysław Świętczak, Łukasz Markiewicz, Patryk Ostrowski (Tur Turek), Bartosz Grabowski - Janusz Niedźwiedź, Tomasz Swędrowski, Paweł Sobczak, Łukasz Grabowski (Calisia) - Kacper Jezierski, Dawid Przezak. Na zmiany wchodzili: Kamil Kielek, Michał Szumicki, Krzysztof Milewski, Michał Zawalich, Sebastian Wereszczak (Ostrowiec Św.)
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
bez przesady, co tu porównywać... Sieradz jest miastem, czy to się komuś podoba, czy nie, a ten, kto uważa inaczej, niech się przyzna, gdzie mieszka, będzie śmiesznie ;-P
- problem tkwi w ludziach, którzy mają zbyt wygórowane ambicje. Skoro spadli z III ligi to muszą ponieść konsekwencje finansowe ...jeśli chcą zarabiać kasę to niech się zgłoszą do ekstraklasy...uwaga: tam też nie zawsze płacą na czas - patrz Widzew Łódź :-)...jakoś śmierdzi mi postępowaniu braci Kobierskich i Graczykowskiego ukryty plan, nie chce im się już ciężko trenować, a chcieli dobrze zarabiać - w Kobierzycku ugadali stawki, w sobotę zrobili strajk w Warcie i nie pojechali na mecz do Kutna - konsekwencje mogły być proste - kara lub wyrzucenie z Klubu - nastąpiło to drugie, co było na rękę w.w. - to nie jest chyba przypadek, że następnego dnia grali już w innym klubie w meczu oficjalnym - takich rzeczy nie planuje się z dnia na dzień - top musiało być wcześniej dogadane ... Kobierscy i Graczykowski wcześniej musieli być po słowie z Kobierzyckiem ... pomyślcie o tym drodzy Kibice Warty i Kobierzycka - czy tacy zwodnicy zasługują na szacunek, oni zaraz to samo mogą zrobić ze swoim nowym klubem ...