O puchar posła na orliku
Sieradzki orlik był dziś areną zmagań piłkarzy. W otwartym turnieju 11 drużyn walczyło o puchar posła Cezarego Tomczyka.
Turniej miał charakter otwarty, dlatego na boisku spotkały się drużyny w różnym przedziale wiekowym. Rewelacją turnieju okazał się zespół Warty Sieradz złożony z 13-14 latków, który dotarł aż do finału. Dopiero w ostatnim meczu nastolatkowie musieli uznać wyższość zduńskowolan występujących pod oryginalną nazwą ChuWdu.
Ostateczna kolejność:
1. RKS ChuWdu Zduńska Wola
2. Warta Sieradz
3. Bez Cenzury Sieradz
4. 23 Stycznia Sieradz
5. Polna Północ Sieradz
Najlepszy bramkarz - Tomasz Osiewalski (Warta)
Najlepszy strzelec - Jakub Jarosławski (ChuWdu)
Zdjęcie główne - RKS ChuWdu
Poniżej - Warta Sieradz, II msc
Tomasz Osiewalski - najlepszy bramkarz
Jakub Jarosławski - najlepszy stzrelec
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
Panie pośle niech Pan wygrywa tak jak drużyna ze Zduńskiej Woli która zagarnęła prawie wszystkie laury. W podzięce za swój sukces otrzymali od sieradzan gwizdy. Pana też opluwają . Proszę robić swoje nie i zważać na krytykę nieudaczników co tylko wiecznie narzekają
Co ten jeden poseł może
Tomczyk swoją determinacją wywiera na mnie wpływ, podoba mi się, że próbuje. Tomczyka widuję w mediach często, nie tylko w czasie kampanii. z zasady włącza się w życie miasta. a odpowiedź na zadawane pytania jest na wyciągnięcie ręki - na stronach sejmowych i w jego biurze.
i niech mnie ktoś nazwie psem czy innym szczeniakiem, nie ręczę za siebie!
NAWET S8 , JAK WYGRA PIS TO WRÓCI NA TORY DO PIOTRKOWA I TYLE PO POŚLE TOMCZYKU
Za siedzenie przed monitorem i pisanie durnowatych komentarzy nie płacą... i dlatego Wam żal. Zarobił to kupił. Kandydujcie, róbcie coś dla kraju - dostaniecie kase i też Was będzie stać.
Nie pozdrawiam.
Dajcie mi trzy rakietki Stigi do ping-ponga, a wspólnie z moim idolem Cezarym Tomczykiem, rozwiążemy kryzys Libii;)
Ps.: A teraz niech jego bojówka krzyczy:) CZEKAM! Ale po wyborach będzie Wam łyso, psiarnio Tomczyka.
Tomczyk ma mój głos. Spytacie czemu? Pomógł mi, ale ta interwencja to moja prywatna sprawa. Właśnie dlatego będę bronił osoby, która jest opluwana za to, że dąży do możliwie najszerszej rozpoznawalności.
ty nigdy nie będziesz tam, gdzie on jest już od dłuższego czasu nygusie