Warta Sieradz odpada z III ligi
Piłkarze Warty Sieradz żegnają się III ligą. W sobotę zremisowali u siebie z Narwią Ostrołęka 1:1. Juz w 10 minucie bramkę strzelił Łukasz Mitek. Niestety wyrównującą bramkę w 65 minucie dla Ostrołęki zdobył Przemysław Oleksiński.
Remis dawał jeszcze szanse na utrzymanie się w tej klasie rozgrywek, ale oczy kibiców Warty były skierowane również na mecz Ursusa Warszawa z Bronią Radom. Ku rozpaczy sieradzan Ursus strzelił bramkę na wagę zwycięstwa w samej końcówce grzebiąc szanse Warty na utrzymanie. Tym samym Warta w przyszłym sezonie zagra w IV lidze.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
coraz gorzej... a tu, niestety młodzież nie garnie się do piłki... pobija za to rekordy na FIFIE:)
brak w Polskiej piłce systemu szkolenia dla młodzieży... każdy trener robi co chce... a pan Lato zarabia (jak przed chwilą przeczytałem)KROCIE:(
kiedyś pan Engel obiecał Ujednolicenia systemu szkolenia dla młodych adeptów piłki nożnej...ale chyba jest bardzo zajęty,bo do tej pory nic się nie udało zrobić...
Euro za rok a my 100 lat za Murzynami (bez rasizmu, oczywiście).
Pozdrawiam sympatyków piłki nożnej pod każdą postacią i w każdym wykonaniu!
2) odpadało z rozgrywek w danej lidze
teraz za demokracji pismaki kilku poprawnych zdań nie potrafią sklecić.
Czy redakcji NR nie stać na zatrudnienie osób z maturą?
chyba portalik pisany przez jakiegoś....
PANIE PREZESIE HARASZKIEWICZ PROSZĘ TRZYMAĆ ZAWODNIKÓW KRÓTKO - SIERADZ MUSI MIEĆ 2 LIGĘ.