Międzynarodowy turniej "będzie"
Na zamku w Uniejowie zakończyła się konferencja z udziałem przedstawicieli władz samorządowych regionu, wojska i ludzi świata piłki nożnej. Na spotkaniu z mediami potwierdzono, że międzynarodowy turniej piłki nożnej służb mundurowych "Bezpieczne Mistrzostwa 2012" będzie organizowany.
Liderem projektu został oficjalnie Witold Stępień - marszałek woj. łódzkiego. Jak powiedział - przyszłoroczne mistrzostwa będą rozgrywane w 4 miastach regionu - w Łodzi, Sieradzu, Bełchatowie i Uniejowie. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami grać mają reprezentanci sił zbrojnych tych krajów, które awansują do EURO 2012 Polska i Ukraina. Zaprezentowano także specjalną stronę internetową, która dla kibiców z kraju i zagranicy ma być m.in. ułatwieniem w poszukiwaniu miejsc noclegowych w Łódzkiem. Będzie tam można również znaleźć wiele innych informacji, m.in. o zabytkach i wartych zobaczenia miejscach na ziemi łódzkiej
Jutro o 9 w Uniejowie i Sieradzu ruszą rozgrywki w dwóch grupach eliminacyjnych - w ramach IV turnieju piłki nożnej "Bezpieczne Mistrzostwa 2012". Dziś wieczorem w klubie 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia odbędzie się losowanie. Tym samym dowiemy się, która drużyna będzie grała w którejś z grup. Wyniki tego losowania będą na nasze.fm.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
1. konferencja na temat bezpieczeństwa - TAK,
2.Łódź Miastem Kobiet w tym czasie -TAK,
3. turniej służb mundurowych których sprawność fizyczna jest jednym z czynników dobrej pracy - TAK.
DNIOM MORZA W SIERADZU MÓWIĘ NIE.