04.06.2011 22:33:45
Sieradz

Trójki pod koszami

Na nowym boisku Gimnazjum nr 3 w Sieradzu odbył się turniej koszykówki ulicznej zorganizowany przez posła Cezarego Tomczyka.

(fot. nasze.fm)

Nowy obiekt przy Gimnazjum nr 3 aż prosi się o organizacje tego typu zawodów. Pod czterema koszami może grać jednocześnie osiem zespołów. Nic dziwnego, że na starcie stawiły się zespoły w trzech kategoriach wiekowych. Wśród graczy znalazl się również reprezentant Polski do lat 18. Sebastian Kowalczyk, który weźmie udział w zgrupowaniu kadry przed lipcowymi Mistrzostwami Europy. Na razie w Szczyrku trenować będzie 16. zawodników, na turniej do Wrocławia pojedzie tylko 12. Miejmy nadzieję, że wśród tej wyselekcjonowanej grupy znajdzie się również sieradzanin.

WYNIKI:

Kategoria dziewcząt:

1. BOROWINA ( Ewa Łazuchiewicz , Marta Tobiasz, Martyna Kupis)
2. JELONY (Małgorzata Mazanowska, Dominika Parzybut, Katarzyna Pułkownik)
3. BASKET KOKSY (Patrycja Dulas, Wiktoria Świniarska, Marcelina Krajewska)

Kategoria chłopców (szkoły podstawowe):

1. FC PITBULL (Maciej Koperski, Sebastian Szymański, Bartosz Bednarek, Kamil Trzciński, Jakub Szymański)
2. MISTRZOWIE (Artur Piotrowski, Bartosz Gawron, Przemek Jabłoński)
3. CZARNE ORŁY (Szymon Zimoch, Konrad Piwnik, Piotr Pertkiewicz)

Kategoria open:

1. TRÓJKA ( Sebastian Kowalczyk, Marek Grabarczyk,Michał Janas, Jakub Jezierski)
2. KANZAS (Robert Cybulak, Piotr Grzanka, Kamil Piwowarski, Paweł Szczuczyński)
3. ORŁY (Grzegorz Kołacha, Mateusz Gortych, Rafał Orzelski, Piotr Włochacz, Oskar Krzemień)

MVP turnieju - Grzegorz Kołacha (Orły)

Komentarze

trzeźwomyślący
08.06.2011 02:01:45
"Błąd, legislacja nie jest zadaniem posła jako takiego. Legislacja zajmuje się parlament kolektywnie". No przecież parlament to posłowie i senatorowie. Więc gdzie tu błąd? Najgorzej dyskutuje się z ludzmi którzy nie potrafia logicznie myśleć.
arrrrrrrrr
06.06.2011 23:23:40
fakt to niech się zajmie swoim regionem a nie pajacowaniem bo przez te 4 lata jakoś nic nie zrobił tylko banany małpom rozdaje.
...
06.06.2011 15:57:24
wszyscy mogą wejść, przyjść i brać udział...
ziarnko
06.06.2011 12:52:36
Wiecie gdzie można obejrzeć jakieś zdjęcia z tych zawodów? Było pstykanych tyle fotek a tu raptem jedna...
M.J
06.06.2011 11:28:36
Ma uprawnienia " stolikowe" znaczy komisarza zawodów żeby nie było że o innym stoliku mówię. Więc stwierdzenie nie do końca słuszne;)
sieradzanin
06.06.2011 11:02:08
....a p Koperski nigdy nie był sędzią i nie jest.
Wiesław
06.06.2011 08:14:18
Błąd, legislacja nie jest zadaniem posła jako takiego. Legislacja zajmuje się parlament kolektywnie.
Poseł powinien zajmować się sprawami mieszkańców swojego regionu i uczestniczyć w pracach sejmu - komisjach i obradach plenarnych.
Jakoś prasa nie miała powodów by czepiać się frekwencji posła Tomczyka, więc czemu komuś wydaje się, że jest mądrzejszy od papieża i zna cały grafik Tomczyka?
matka sieradzanka
06.06.2011 07:56:01
Jak to jest, że sedziuje ojciec- P. Koperski , a mecz wygrywa drużyna syna - Macieja . Tego się uczy dzieci...Niektórym było naprawdę przykro, jak ewidentne faule były odgwizydwane nie dla tej drużyny dla której trzeba.
Pomysł świetny, tylko stronniczość co niektórych sędziów i estetyka pozostawiają wiele do życzenia
M.J
06.06.2011 07:18:10
CIEKAWY JESTEM CZY KTÓRYŚ Z BUFONÓW PISZĄCYCH TE PODŁE KOMENTARZE MIAŁ PIŁKĘ CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU W RĘKACH?

Turniej wyszedł całkiem nieźle jedyny minus to mało drużyn ale to akurat wina wieloletnich zaniedbań dzieki którym koszykówka dziś to sport niszowy ...

Miasto ostatnie fajne turnieje organizowalo na UM. Publika była , druzyny były i jakieś nagrody rozsądne.

Panu posłowi gratuluje imprezy.

Teraz czekamy na turniej posłanki Grabickiej, badz innego sekciarza z PiSu;)
trzeźwomyślący
06.06.2011 02:58:13
A ja myślałem że posłowie są od legislacji (gdyby to słowo było p. Tomczykowi jeszcze nie znane to wyjaśniam -od uchwalania ustaw), a tu się okazuje że posłowie są od organizowania imprez. Zawsze mi się wydawało że od takich spraw są odpowiednie wydziały urzędów miast lub gmin. No ale może ja się nie znam...
krzychu
05.06.2011 23:16:55
trzeba być zawodnikiem, aby móc wejść, czy każdy może?
dżordż
05.06.2011 23:15:14
Ile dostajesz na taki wpis?
Jura
05.06.2011 23:12:30
Ile bierzesz od PO za taki post?
jazz
05.06.2011 22:55:27
Czy to bufonowaty pomocnik posła T, J.G. dopisuje komentarze?
Nie to niemożliwe...
Dżejson
05.06.2011 22:43:30
Jeżeli sam chcesz zostać posłem, Marianie, to przykładaj się bardziej do wpisów :) I odradzam ataki na lubianego posła - punktów na negatywnej kampanii już się nie zbija, czego dowodem są ostatnie wybory samorządowe :P
koszykarz
05.06.2011 22:11:47
byłem ,widziałem,grałem , fajne boisko,fajna zabawa,dużo nagród,niechby każdy z posłów zrobił taką imprezę raz na pół roku w Sieradzu byłoby ciekawiej,malkontenci morda w kubeł i do roboty
majkel
05.06.2011 20:45:35
piąty turniej będzie pod hasłem " Marian ogarnij się..." obawiam się tylko czy nie za późno...
sieradzak-niecodzienny
05.06.2011 20:40:00
Ostatni wpis spod reki Pana Marka Nieradko?:)
hasiok
05.06.2011 13:23:16
Znam kilku chłopaków z wymienionych składów. Silna grupa pod wezwaniem. Im więcej grają w przyzwoitych warunkach tym lepiej.
Brawa dla zawodników, brawa dla posła ;)
Marian
05.06.2011 12:15:34
Za tydzień odbędzie się, zorganizowany przez posła, turniej "Jak zostać posłem nie mając żadnego doświadczenia, żadnego elektoratu", za dwa tygodnie turniej pod hasłem "Kto kupi od USA najstarszy okręt wojenny", za trzy tygodnie turniej wiedzy o tym, jak omamiać wyborców na kilka miesięcy przed wyborami, w sytuacji gdy przez pozostałe 3,5 roku kadencji nic się nie zrobiło, za 4 tygodnie jeszcze jeden turniej o nazwie "Kto to jest poseł Cezary Tomczyk i dlaczego przez ostatnie 3 lata nikt w sieradzkim okręgu wyborczym sieradzkim nie wiedział, że taka osoba jest posłem".

Więcej informacji

region

Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku

Wczoraj, 15:12:04

Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.

0
Zduńska Wola

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki

Wczoraj, 13:43:27

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.

6
region

Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki

Wczoraj, 16:02:13

To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

0
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
03:53
My
Kamil Bednarek
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
03:55
Na kogo mam czekać
Teresa Tutinas
Program
Posesja
Zadaj pytanie przed najbliższą audycją!
Do audycji pozostało:
--:--:--
Przejdź i zadaj pytanie →
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii

Co, gdzie, kiedy

24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...