Trójki pod koszami
Na nowym boisku Gimnazjum nr 3 w Sieradzu odbył się turniej koszykówki ulicznej zorganizowany przez posła Cezarego Tomczyka.
Nowy obiekt przy Gimnazjum nr 3 aż prosi się o organizacje tego typu zawodów. Pod czterema koszami może grać jednocześnie osiem zespołów. Nic dziwnego, że na starcie stawiły się zespoły w trzech kategoriach wiekowych. Wśród graczy znalazl się również reprezentant Polski do lat 18. Sebastian Kowalczyk, który weźmie udział w zgrupowaniu kadry przed lipcowymi Mistrzostwami Europy. Na razie w Szczyrku trenować będzie 16. zawodników, na turniej do Wrocławia pojedzie tylko 12. Miejmy nadzieję, że wśród tej wyselekcjonowanej grupy znajdzie się również sieradzanin.
WYNIKI:
Kategoria dziewcząt:
1. BOROWINA ( Ewa Łazuchiewicz , Marta Tobiasz, Martyna Kupis)
2. JELONY (Małgorzata Mazanowska, Dominika Parzybut, Katarzyna Pułkownik)
3. BASKET KOKSY (Patrycja Dulas, Wiktoria Świniarska, Marcelina Krajewska)
Kategoria chłopców (szkoły podstawowe):
1. FC PITBULL (Maciej Koperski, Sebastian Szymański, Bartosz Bednarek, Kamil Trzciński, Jakub Szymański)
2. MISTRZOWIE (Artur Piotrowski, Bartosz Gawron, Przemek Jabłoński)
3. CZARNE ORŁY (Szymon Zimoch, Konrad Piwnik, Piotr Pertkiewicz)
Kategoria open:
1. TRÓJKA ( Sebastian Kowalczyk, Marek Grabarczyk,Michał Janas, Jakub Jezierski)
2. KANZAS (Robert Cybulak, Piotr Grzanka, Kamil Piwowarski, Paweł Szczuczyński)
3. ORŁY (Grzegorz Kołacha, Mateusz Gortych, Rafał Orzelski, Piotr Włochacz, Oskar Krzemień)
MVP turnieju - Grzegorz Kołacha (Orły)
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).
Komentarze
Poseł powinien zajmować się sprawami mieszkańców swojego regionu i uczestniczyć w pracach sejmu - komisjach i obradach plenarnych.
Jakoś prasa nie miała powodów by czepiać się frekwencji posła Tomczyka, więc czemu komuś wydaje się, że jest mądrzejszy od papieża i zna cały grafik Tomczyka?
Pomysł świetny, tylko stronniczość co niektórych sędziów i estetyka pozostawiają wiele do życzenia
Turniej wyszedł całkiem nieźle jedyny minus to mało drużyn ale to akurat wina wieloletnich zaniedbań dzieki którym koszykówka dziś to sport niszowy ...
Miasto ostatnie fajne turnieje organizowalo na UM. Publika była , druzyny były i jakieś nagrody rozsądne.
Panu posłowi gratuluje imprezy.
Teraz czekamy na turniej posłanki Grabickiej, badz innego sekciarza z PiSu;)
Nie to niemożliwe...
Brawa dla zawodników, brawa dla posła ;)