Modliszki najlepsze w województwie!
Na obiektach łódzkiego Kolejarza odbył się finał wojewódzki turnieju im. Marka Wielgusa. W kategorii dziewcząt wygrały Modliszki ze Slomkowa.
Ogólnopolskie rozgrywki im. Marka Wielgusa to turniej dla drużyn do lat 11. W finale wojewodzkim do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów dziewcząt i 20 chłopców. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajął zespół UKS Modliszki Słomków (gm. Wróblew) prowadzony przez Rafała Dziubę. Modliszki wygrały w Łodzi 7 spotkań, w tym to najważniejsze, finałowe z Wartą Gidle 2:1. Nagrodą za zwycięstwo będzie udział w fazie ogólnopolskiej turnieju we wrześniu na obiektach Korony w Kielcach.
Wyniki UKS Modliszki Słomków:
UKS - Pęczniew 3:0, UKS - UKS Imielno 11:0, UKS - SP Nowy Dwór 12:1, UKS - SP Opoczno 3:0, UKS - SP Zelów 10:1, UKS - UMKS Ostrowia Ostrówek 7:0 (półfinał), UKS - Warta Gidle 2:1 (finał).
Najlepsza zawodniczka turnieju - Gabriela Dziuba (14 goli)
UKS Modliszki: Patrycja Śnieg, Kinga Kłys, Zuzanna Wiertelak, Wiktoria Bednarek, Aleksandra Bilnik,Dominika Włodarczyk, Kinga Podżunas, Natalia Frontczak, Patrycja Cieploch.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

Komentarze
Ja też tam gram.!
;p
;**Gratulacje Gabi;**
Sportowo idzie w ślady taty!
tak trzymaj Mała:)
po co Gmina ma dawać kasę na "Dziadków", którzy po meczu w B czy A-klasie idą na piwo? albo utrzymywać "nieszczęsne" Kobierzycko w którym gra 2 kopaczy z Gminy Wróblew?!
Panie Tomku ...czas na zmiany!!! ...a efekty szybko przyjdą!
Szkoda tylko że nie było stać Łódzkiego Związku Piłki Nożnej na medale.
A podobno chcą wychowywać młodzież, brak szacunku dla dzieci.
To oni kiedyś mają wzorowo kibicować na stadionach.
Drużynie życzę dalszych sukcesów>
świetnie zaczynacie promować gminę Wróblew.!!!!
Gratulacje dla trenera:)
PS. Super Nazwa drużynki :)