Kobieta zasłabła za kierownicą, uderzyła autem w drzewo
Na ul. Karsznickiej w Zduńskiej Woli doszło wczoraj, 25 czerwca, do wypadku. 81-letnia kobieta kierując Toyotą, nagle zasłabła za kierownicą. Jej auto uderzyło w drzewo.
- Po godzinie 14:00 na ul. Karsznickiej w Zduńskiej Woli doszło do wypadku. 81-letnia mieszkanka powiatu zduńskowolskiego, kierując Toyotą, nagle zasłabła za kierownicą. Jej pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpital - informuje Katarzyna Biniaszczyk, oficer prasowy zduńskowolskiej policji.
To zdarzenie pokazuje, jak ogromnym obciążeniem dla organizmu, a zwłaszcza dla osób starszych, są panujące wysokie temperatury.
- Zwróćmy uwagę na naszych sąsiadów, rodziców i dziadków. Zadzwońmy, zapytajmy, jak się czują, pomóżmy w zrobieniu zakupów, by nie musieli wychodzić na ten skwar. Jeden mały gest może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie! - podkreśla Katarzyna Biniaszczyk.
Komentarze
Więcej informacji
Nie ma zagrożenia dla spółki
Dzisiaj, 11:43:18
Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało zastępcę wójta Gminy Bełchatów. Tomasz J. to również odwołany niedawno z tej funkcji przewodniczący Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Sieradzu.
Poetyckie wieczory w regionie
Dzisiaj, 09:59:53
Wieczór poetycko - muzyczny "Wianki ze strun i słów" rozpocznie się dziś o godz. 18:00 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu. Jutro w Warcie o tej samej porze zaplanowano "Pokaz malarstwa i ceramiki w ogrodzie z poezją w tle".

Dodaj komentarz