Sieradzki Cross Towarzyski
216 zawodników wzięło udział w XI Sieradzkim Crossie Towarzyskim. Wygrywał ten, kto w ciągu 6 godzin pokonał najwięcej kilometrów.
Najwięcej przebiegł Maurycy Oleksiewicz z Łodzi, który wyrównał rekord cross - 76 km. Drugi był Tomasz Pelchen z miejscowości Grójec - 72 km, a trzeci Arkadiusz Wojno z Łodzi - 68 km.
Jeśli chodzi o kobiety, to tutaj najlepsza była Magdalena Miłosz z KS Sieradz Biega - 62 km. Drugie miejsce zajęła Monika Papuga-Sobczak z miejscowości Okup Mały - 60 km, a na trzecim stopniu podium stała Agnieszka Grącka z Łodzi - 58 km. Nagrody przyznano dziesięciu najlepszym mężczyznom i kobietom.
10 najlepszych zawodników:
1. Maurycy Oleksiewicz – dystans 76 km (czas: 05:44:57)
2. Tomasz Pelchen – dystans 72 km (czas: 05:58:38)
3. Arkadiusz Wojno – dystans 68 km (czas: 05:56:27)
4. Adam Białek – dystans 62 km (czas: 05:47:44)
5. Antoni Baranowski – dystans 62 km (czas: 05:49:28)
6. Michał Miller – dystans 62 km (czas: 05:57:07)
7. Andrzej Matławski – dystans 62 km (czas: 05:58:03)
8. Grzegorz Stanowski– dystans 60 km (czas: 05:57:52)
9. Artur Janecka – dystans 58 km (czas: 05:56:56)
10. Michał Borysławski– dystans 56 km (czas: 05:48:24)
10 najlepszych zawodniczek:
1. Magdalena Miłosz – dystans 62 km (czas: 05:56:54)
2. Monika Papuga-Sobczak – dystans 60 km (czas: 05:57:45)
3. Agnieszka Grącka – dystans 58 km (czas: 05:52:19)
4. Bogumiła Potargowicz– dystans 58 km (czas: 05:56:40)
5. Justyna Zielińska – dystans 56 km (czas: 05:51:43)
6. Anna Zelmozer-Waga – dystans 56 km (czas: 05:51:43)
7. Daria Lipska – dystans 56 km (czas: 05:53:19)
8. Izabela Lemieszewska – dystans 56 km (czas: 05:54:29)
9. Anita Świtała – dystans 54 km (czas: 05:46:51)
10. Agata Jurowska – dystans 54 km (czas: 05:51:03)
Impreza tradycyjnie odbywała się Parku imienia Adama Mickiewicza w Sieradzu. Organizatorem był Klub Sportowy Sieradz Biega.
Wszytkie wyniki TUTAJ.
Komentarze
Więcej informacji
Wiktoria Szewłoga i jej piosenka ?We śnie?
Wczoraj, 15:55:30
Wiktoria Szewłoga, młoda wokalistka ze Zduńskiej Woli nagrała swoją debiutancką piosenkę pt. "We śnie". Na co dzień szlifuje swój wokalny talent pod okiem i uchem instruktora Wiktora Bartosa, który napisał do tego utworu muzykę. Premiera piosenki odbędzie się w najbliższą niedzielę - 14 czerwca. Tego dnia usłyszycie ją również na antenie Naszego Radia na 104,7 FM.
Wotum zaufania oraz absolutorium dla Zarządu Powiatu Sieradzkiego
Wczoraj, 14:52:00
Rada Powiatu Sieradzkiego udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu Sieradzkiego za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Były to najważniejsze decyzje podjęte podczas wczorajszej sesji.
Samoloty F-35 na wyposażeniu Wojska Polskiego
Wczoraj, 14:01:33
Polskie Siły Powietrzne oficjalnie wzbogaciły się o samoloty F-35. To istotny element modernizacji armii i wzmacniania bezpieczeństwa Polski. Dziś odbyła się uroczystość powitania pierwszych myśliwców F-35 „Husarz” w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku.
Dodaj komentarz