19.03.2011 16:08:56
Sieradz

Warta wygrywa w Radomiu!

Wspaniele rozpoczęli rundę rewanżową w III lidze piłkarze Warty. Sieradzanie pokonali na wyjeździe Radomiaka 3:1!

(fot. wartasieradz.pl)

Radomiak Radom - Warta Sieradz 1:3 (1:2)

Bramki: Barzyński - Kowalczyk 2, Kozieł

Radomiak: Banasiak - Szary, Sikorski, Świdzikowski, Kornacki, Czpak (82 Wnuk), Zięba (55 Skałbania), Oziewicz, Gromadzki, Barzyński, Tarnowski

Warta: Wnuk - Zawalich, Kazadi-Leonowicz, Twardawa, Kobierski P. (74 Swędrowski), Kozieł (81 Jezierski), Sobczak (66 Sosnowski), Mitek, Graczykowski, Przezak (90+6 Balcerzak), Kowalczyk

żółte kartki: Gromadzki, Zięba, Kornacki, Sikorski - Przezak, Wnuk, Twardawa

czerwona kartka: Sikorski (za dwie żółte)

Dane na podstawie portalu www.radomiak.com.pl

Komentarze

Zielony
20.03.2011 23:25:23
Dajcie sobie spokój z pisaniem czerwony Sieradz czy Zielony. Po co wam to?? My kochamy Warte, oni niech robią swoje i koniec !!
26 marca o 14:00 zapraszamy wszystkich na stadion !!!!!!!!!!!
kibic
20.03.2011 20:26:47
"Zapraszam Cie na najblizsza impreze.Zapewne znajdzie sie ktos,kto sprawdzi Twe uzebienie"

I oto dowód, że z Wami nie ma szans na żadną dyskusję. Jest tylko agresja. I dlatego uważam, że większość kibiców takich podrzędnych kopaczy zakłada szaliki tylko po to, by komuś "sprawdzić, a raczej zredukować, stan uzębienia", albo się nawalić. Smutna prawda, ale prawda. Rozejrzyjcie się po trybunach. Pozdrawiam prawdziwych kibiców
kibic
20.03.2011 20:20:12
Rozmawiam z nimi, bo bywam na każdej edycji Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej. I to kibice Warty w sieci chcą uchodzić za kulturalnych i elokwentnych, ale mając z nimi styczność na żywo wyrobiłem sobie swoje zdanie. Przykro mi, że jest tak bardzo negatywne. Też bym wolał mówić dobrze o sieradzanach, ale w tym przypadku nie mogę. Pewnie nie wszyscy, ale większość to... Ech, szkoda słów. Na tegorocznej edycji imprezy pokazali kim są i nie wypadli dobrze w oczach "normalnych kibiców", VIP-ów i sponsorów.
T...
20.03.2011 18:40:22
W Sieradzu tylko zieleń czytaj Warta Sieradz nie żaden żydzew Legła itp
SIERADZANIE
20.03.2011 16:36:36
TYLKO WARTA 1945 SIERADZ!!!
RED
20.03.2011 14:31:06
Dobry żart :)
dede
20.03.2011 14:22:57
chciałeś napisać "legła w-wa u stóp WIDZEWA!!!"
!!!
20.03.2011 13:43:53
Dwulicowy człowieku za plecami rozgadany Przyjaciel Fałszywy !!!!!!!!
Mateqi
20.03.2011 12:46:41
Pauzował za kartki :)
Adam
20.03.2011 12:39:42
Powiedz im to w twarz zamiast obrażać ich przez internet.
bax
20.03.2011 12:22:12
Nie zapominajcie, że to zaledwie początek, bo prawda jest taka że w przekroju całej rundy wiosennej... baty!!! Solidne baty.
98789
20.03.2011 11:13:25
No i co Warta wygrała . Pokazali na co ich stać. POZDRAWIAM całą drużynę BRAWO.
maciek zdunska wola
20.03.2011 10:49:01
Czlowieczku piszac swoj komentarz zapewne bardzo sie podbudowales, żekłbym nawet ze baaaaardzo "urosles" piszac tak o sieradzkich kibicach i kopaczach.Dla zwyklego smiertelnika czytajacego Twa wypowiedz to Ty jestes nic nie wartym szmaciarzem. Zapraszam Cie na najblizsza impreze.Zapewne znajdzie sie ktos,kto sprawdzi Twe uzebienie
(L)
20.03.2011 10:42:57
w Sieradzu tylko LEGIA!
kibic
19.03.2011 23:51:11
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy jarają się rozgrywkami polskiej ligi. Przecież to jest żenada. A stali kibole Warty chodzą na mecze tylko po to, by coś wypić i komuś dać w ryj, a nie wspierać zielonych szmaciarzy. Miałem okazję obcowania z ''zielonymi kibicami'' na kilku imprezach i mam dla nich radę. Zanim zaczniecie śpiewać wstawcie sobie zęby, bo to najbrdziej palący problem ''kibiców'' Warty (nic nie wartej).
warta, warta, warta
19.03.2011 22:44:52
zgadzam się, rozsądek tak nakazuje, ale dla podniesienia emocji wypowiedzi i wbicia w "trudne" mózgi krzykaczy zastosowałem metodę myślenia uproszczonego, stosowaną przez krzykaczy, aby w ogóle do nich dotarło :-)
przepraszam za uproszczenia inteligentnych, prawdziwych kibiców i czytelników tego portalu :-)
warteczka
19.03.2011 22:39:42
kolego nie ublizaj kobiemu prace ma taka jaka ma i trzeba to szanowac ze daje rade caly czas trenowac wiec zamknij swoj pyszczek i sie wiecej nie wypowiadaj!!!!!!!!!!!!!
tbk
19.03.2011 21:19:06
nie należałem, ale może warto by nie przesadzać w drugą stronę i wstrzymać się z oceną do momentu rozegrania co najmniej 4-5 meczów?
e(L)o
19.03.2011 20:43:31
Nie wierzę !!!!!!!
hehe
19.03.2011 19:35:49
haha za listy 10/10 :))
warta, warta, warta
19.03.2011 19:24:08
Pod wywiadem (w komentarzach) z trenerem Solarkiem kilku małej wiary pseudo sympatyków Warty wieściło czarne scenariusze...gdzie oni teraz są, czy nie wypadałoby posypać głowy popiłem i powiedzieć jedno słowo: przepraszam, pomyliłem się, następnym razem pomyślę zanim zaskrzeczę !!
:)
19.03.2011 17:55:40
Kobierski nie grał bo pauzował za kartki zdobyte w rundzie jesiennej ;)
zorientowany
19.03.2011 17:30:59
podobno nie zdążył rozwieść w piątek listów i dzisiaj musiał dokończyć "black job" :)
j54
19.03.2011 17:13:06
pieknie , byle tak dalej !!! WARTA SIERADZ!!! Gratki
maciek zdunska wola
19.03.2011 16:40:46
i wszystko wraca do normy. oby tak dalej. WARTA SIERADZ - DUMA ZIEMI SIERADZKIEJ !!!
misiek
19.03.2011 16:33:21
Brawo! trzeba zaczać wygrywac :) agdzie Marcin Kobierski? ktoś wie czemu nie grał?
LUDojad
19.03.2011 16:25:36
BRAWO WARTA!!!!
Chłopaki jeszcze pokażą na co ich stać:)
xxxxx
19.03.2011 16:17:11
Solar przed meczem mówiłes ze Warta jedzie po 3pkt tego nam trzeba!!!Pewnosci siebie i wiary ze mozna wygrac z kazdym!!!!!!!!!dzieki chłopaki za walke od dechy do dechy KSW jestesmy zawsze tam........SS06

Więcej informacji

region

Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku

Wczoraj, 15:12:04

Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.

0
Zduńska Wola

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki

Wczoraj, 13:43:27

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.

9
region

Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki

Wczoraj, 16:02:13

To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

1
On AirTeraz gra
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
08:21
Early in the Morning
Vanity Fare
Program
Posesja
Zadaj pytanie przed najbliższą audycją!
Do audycji pozostało:
--:--:--
Przejdź i zadaj pytanie →
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii

Co, gdzie, kiedy

24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...