Biała Dama zaprasza do nowego projektu
Ewa Sitek pochodząca z naszego regionu motocyklistka nazywana Biała Damą ruszyła z ciekawym projektem. Rozpoczęła cykl spotkań na żywo i organizuje live z kobietami motocyklistkami, które podobnie jak ona zarażają swoją motocyklową pasją, biorą udział w różnych akcjach charytatywnych a także są założycielkami grup motocyklowych. Dziś Ewa odwiedziła nasze studio i opowiedziała o swojej pasji.
Celem projektu jest przełamywanie stereotypów o motocyklistach. Biała Dama twierdzi, że motocykliści to dawcy uśmiechu, radości i pozytywnej energii oraz potwierdza, że kobiety motocyklistki cechują się niezależnością, pewnością siebie i pasją do jazdy. Często podkreślają, że jazda na motocyklu wpływa na poprawę ich samopoczucia i zmniejszenie stresu. Live'y odbywają się na platformie TikTok w piątki o godzinie 18 TUTAJ.
- Chciałabym dawać wsparcie dziewczynom, kobietom, które wkraczają w świat motocyklowej pasji i zderzają się z presją otoczenia, rodziny. Organizując LIVE z bohaterkami udowadniamy że kobiety spełniają swoje marzenia zwłaszcza te motocyklowe, wspominają podróże motocyklowe, polecaj ą ciekawe trasy, udzielają porad co do techniki jazdy bezpieczeństwa. Wspólnie przełamujemy stereotyp że motocykliści to dawcy organów, udowadniamy że motocyklistki to dawcy uśmiechu radości i pozytywnej energii. Zachęcamy do udziału w motocyklowych akcjach charytatywnych , kobiecych szkoleniach motocyklowych i zlotach motocyklowych tylko w kobiecym gronie. Chciałabym również wspomnieć o powstającej mojej książce z bajkami dla dzieci w której bohaterka motocyklistka BIAŁA DAMA doświadcza wielu ciekawych przygód i niesie ciekawe pozytywne motto bajki - mówi Ewa Sitek.
Więcej informacji
Spotkanie z Tymonem Tymańskim
Dzisiaj, 11:11:55
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Tymonem Tymańskim - jednym z najbardziej wszechstronnych i niekonwencjonalnych twórców polskiej kultury współczesnej.
Włodarz skwitowany pozytywanie
Dzisiaj, 10:56:01
12 czerwca br. odbyła się XV Sesja Rady Gminy Wróblew. Niewątpliwie, najważniejszymi punktami obrad były głosowania nad udzieleniem Wójtowi Gminy Wróblew - Tomaszowi Woźniakowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Wróblew za 2025 rok.
Komentarze