Karatecy z medalami
Reprezentanci Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai startowali w Skarżysku-Kamiennej na Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin. Zawodnicy z naszego regionu wywalczyli siedem medali.
Złote medale:
- Marcin Sieczka (master, +85 kg)
- Wojciech Cwynar (senior, +85 kg)
Srebrny medal:
- Zofia Kokot (U16, -50 kg)
Brązowe medale:
- Kaja Sieczka (U16, -65 kg)
- Weronika Kulczyńska (U16, -55 kg)
- Dawid Franelak (U16, -70 kg)
- Blanka Duża (U10, -30 kg)
W imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z pięciu krajów.
Więcej informacji
Porażka i niewykorzytany karny
Wczoraj, 22:18:32
Nieudany początek baraży o awans do IV ligi w wykonaniu rezerw Warty Sieradz. W pierwszym meczu półfinałowym Sieradzanie przegrali na wyjeździe ze Startem Brzeziny 0:2 i zmarnowali rzut karny. W sobotę odbędzie się spotkanie rewanżowe.
Na Cztery Łapy - na nowe domy czekają Spinka, Kama i Alex
Dzisiaj, 06:00:42
W programie "Na Cztery Łapy" o 14:15 poznacie trzech wyjątkowych psich seniorów z Funny Pets w Czartkach. Spinka, Kama i Alex mają za sobą wiele trudnych doświadczeń, ale każdego dnia pokazują, jak wielką siłę daje cierpliwość, spokój i zaufanie budowane małymi krokami. To historia o odwadze, przełamywaniu lęków i nadziei na własny dom.
"Modelik" zaprasza na wystawę modeli z klocków
Wczoraj, 15:59:23
Na kolejną wystawę zaprasza działająca w Zduńskiej Woli Grupa Miłośników Modeli i Modelarstwa "Modelik". W najbliższy weekend, a także tydzień później (27 i 28 czerwca) w siedzibie Ochotniej Straży Pożarnej w tym mieście będzie można oglądać modele z klocków konstrukcyjnych.

Komentarze