200 motocykli na 200-lecie Zduńskiej Woli
Z okazji Jubileuszu miasta Stowarzyszenie Motocykliści Zduńska Wola organizuje zlot 200 wyjątkowych motocykli ma 200-lecie miasta. Wydarzenie ma na celu uczczenie jubileuszu, zjednoczenie mieszkańców i pasjonatów motocykli oraz promowanie pozytywnego wizerunku motocyklistów.
Docelowo uczestniczyć mogą tylko wybrani właściciele motocykli, którzy formalnie zgłoszą swoją chęć udziału w wydarzeniu (limit 200 motocykli). Zlot odbędzie się w niedzielę, 7 września 2025 roku nad zbiornikiem Kępina w Zduńskiej Woli, ulica Zduńska 81.
W trakcie trwania wystawy (pokazu motocykli) 10 drużyn rozpocznie przejazd 200 km trasą dla uczczenia 200-lecia miasta, zatrzymując się w ważnych historycznych punktach i miejscowościach związanych z historią regionu. Przejazd ten będzie formą motocyklowego rajdu turystycznego.
Rajd turystyczno-krajoznawczy "200 motocykli 200 kilometrów na 200 lat Zduńskiej Woli" będzie polegał na przejechaniu wyznaczonej trasy oraz odnalezienia punktów kontrolnych i wykonaniu przygotowanych zadań. Może to być na przykład zrobienie zdjęcia z charakterystycznym miejscem.
Harmonogram i plan wydarzenia:
9:00 - Odprawa uczestników Rajdu. Początek rozlokowywania motocykli wokół zbiornika Kępina
10:00 - Start drużyn do przejazdu 200 kilometrowej trasy Rajdu wokół miasta.
12:00 - Rozlokowanie motocykli wokół zbiornika Kępina na wyznaczonych wcześniej miejscach
13:00 - Oficjalne otwarcie zlotu
W programie zlotu:
- Motocyklowy Piknik Rodzinny - muzyka DJ Probi, gastronomia, strefa dla dzieci inne atrakcje
- Wystawa zabytkowych i customowych 200 Motocykli na Kępinie. Pamiątkowe przypinki naszywki dla wszystkich uczestników zlotu
- Konkursy z Nagrodami - dla motocyklistów i publiczności
- Charytatywna zbiórka na rehabilitację podopiecznych Fundacji "Ami" oraz "Mamy huśtawkę"
17:30 - Zakończenie zlotu
Więcej informacji
Porażka i niewykorzytany karny
Wczoraj, 22:18:32
Nieudany początek baraży o awans do IV ligi w wykonaniu rezerw Warty Sieradz. W pierwszym meczu półfinałowym Sieradzanie przegrali na wyjeździe ze Startem Brzeziny 0:2 i zmarnowali rzut karny. W sobotę odbędzie się spotkanie rewanżowe.
Na Cztery Łapy - na nowe domy czekają Spinka, Kama i Alex
Dzisiaj, 06:00:42
W programie "Na Cztery Łapy" o 14:15 poznacie trzech wyjątkowych psich seniorów z Funny Pets w Czartkach. Spinka, Kama i Alex mają za sobą wiele trudnych doświadczeń, ale każdego dnia pokazują, jak wielką siłę daje cierpliwość, spokój i zaufanie budowane małymi krokami. To historia o odwadze, przełamywaniu lęków i nadziei na własny dom.
"Modelik" zaprasza na wystawę modeli z klocków
Wczoraj, 15:59:23
Na kolejną wystawę zaprasza działająca w Zduńskiej Woli Grupa Miłośników Modeli i Modelarstwa "Modelik". W najbliższy weekend, a także tydzień później (27 i 28 czerwca) w siedzibie Ochotniej Straży Pożarnej w tym mieście będzie można oglądać modele z klocków konstrukcyjnych.

Komentarze