Utwory Kory i Maanamu podczas Wieczoru z Wawrzynem
Wyjątkowy klimat, pełen emocji i energii, niezwykła harmonia dźwięków, która idealnie współgrała z atmosferą. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli rozbrzmiewały największe przeboje Kory i zespołu Maanam.
Muzyka Kory i Maanamu wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i Przekonać się o tym można było podczas wczorajszego Wieczoru z Wawrzynem (27 marca). Rozbrzmiały największe przeboje legendy polskiej sceny rockowej, m.in.: Po prostu bądź, Blues Kory, Kocham Cię kochanie moje, Boskie Buenos, Bez Ciebie umieram, czy Cykady na Cykladach w wykonaniu gospodarza wieczoru - Andrzeja Wawrzyniaka oraz obecnych i byłych wokalistek z Klubu Piosenki A’ Priori.
Gościem Wieczoru był Łukasz Majewski, wykonawca z kręgu literackiej piosenki autorskiej. Było zatem i wesoło, i poważnie, energicznie i refleksyjnie, ale przede wszystkim mieliście okazję posłuchać życiowych tekstów i celnych point, przeplatanych komentarzem autora.
O tym czy warto Być kobietą przepięknie śpiewała Lena Kapiczyńska, która wystąpiła jako Młody Gość Wieczoru.
Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiadał Wawrzyn Band.
Więcej informacji
Rekordowe 6 mln zł na renowację zbiorników wodnych w Łódzkiem
Wczoraj, 15:49:20
Aż 40 samorządów, najwięcej w historii programu, ma otrzymać wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na renowację zbiorników wodnych. Rekordowa jest też kwota wsparcia, bo w tym roku na walkę z suszą i przeciwdziałanie podtopieniom samorząd województwa przeznacza 6 mln zł.
Jarmark Łaski 2026. Trzy dni muzyki, tradycji i rodzinnej zabawy
Wczoraj, 13:56:15
Łask ponownie stanie się centrum kultury, rozrywki i spotkań mieszkańców regionu. W dniach 5-7 czerwca odbędzie się 27. edycja Jarmarku Łaskiego, która w tym roku odbywa się pod hasłem "Klasycznie". Organizatorzy przygotowali bogaty program koncertów, wydarzeń kulturalnych, atrakcji rodzinnych oraz stref tematycznych, które przez trzy dni będą tętnić życiem.
Szpital w Sieradzu rozszerza możliwości leczenia onkologicznego
Wczoraj, 10:55:51
Od 1 lipca pacjenci onkologiczni leczeni w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu będą mogli korzystać z dodatkowej formy terapii. Oprócz chemioterapii ambulatoryjnej placówka uruchamia leczenie w ramach hospitalizacji jednodniowej. To kolejny krok w rozwoju opieki onkologicznej w szpitalu i odpowiedź na potrzeby pacjentów.
Komentarze