Posesja, sprawy gminne Błaszek
Już jutro (6.11.br.) na antenie rozgłośni Nasze Radio kolejne wydanie samorządowego programu Posesja. Zaproszenie do audycji przyjął burmistrz Błaszek w powiecie sieradzkim.
Zgodnie z formułą Posesji w pierwszej części programu Piotr Świderski będzie odpowiadał na pytania przygotowane przez redakcję rozgłośni. Z kolei w drugiej na te nadsyłane ewentualnie przez słuchaczy.
Te można przesyłać w formie komentarza pod artykułem zapowiadającym najbliższą Posesję na portalu nasze.fm.
Redakcja czeka na nie do jutra (6.11.br.) do godz. 9.
Więcej informacji
Porażka i niewykorzytany karny
Wczoraj, 22:18:32
Nieudany początek baraży o awans do IV ligi w wykonaniu rezerw Warty Sieradz. W pierwszym meczu półfinałowym Sieradzanie przegrali na wyjeździe ze Startem Brzeziny 0:2 i zmarnowali rzut karny. W sobotę odbędzie się spotkanie rewanżowe.
Na Cztery Łapy - na nowe domy czekają Spinka, Kama i Alex
Dzisiaj, 06:00:42
W programie "Na Cztery Łapy" o 14:15 poznacie trzech wyjątkowych psich seniorów z Funny Pets w Czartkach. Spinka, Kama i Alex mają za sobą wiele trudnych doświadczeń, ale każdego dnia pokazują, jak wielką siłę daje cierpliwość, spokój i zaufanie budowane małymi krokami. To historia o odwadze, przełamywaniu lęków i nadziei na własny dom.
"Modelik" zaprasza na wystawę modeli z klocków
Wczoraj, 15:59:23
Na kolejną wystawę zaprasza działająca w Zduńskiej Woli Grupa Miłośników Modeli i Modelarstwa "Modelik". W najbliższy weekend, a także tydzień później (27 i 28 czerwca) w siedzibie Ochotniej Straży Pożarnej w tym mieście będzie można oglądać modele z klocków konstrukcyjnych.

Komentarze