Warcki XXV Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca odbył się w Warcie XXV Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Do rywalizacji wędkarskiej stanęli uczniowie ze szkół z Gminy Warta. W tym roku udział wzięło 100 chętnych. Piknik odbył się na terenie wokół akwenu „I Most". Zawodnicy startowali w kategoriach: wędkarstwo spławikowe i wędkarstwo rzutowe z możliwością wyboru jednej z nich.
Wśród 100 chętnych zapisanych na listach były dzieci, które przyszły z dziadkami, rodzicami. Piknik odbył się na terenie wokół akwenu „I Most". Burmistrz Warty Krystian Krogulecki wręczył uczestnikom wędki. Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary.
Wyniki w kategorii wędkarstwo spławikowe: puchary za trzy pierwsze miejsca zdobyli:
I miejsce Sobczyk Kornelia
II miejsce Sobczyk Gabriel
III miejsce Błaszczyk Konrad
Puchar za największą rybę (sumik kanadyjski) zdobyła Żelechowska Ewa
Kategorię wędkarstwo rzutowe obsadzili harcerze z warckiej drużyny ZHP BOBRY, puchary za trzy pierwsze miejsca zdobyli:
I miejsce Kossak Ola
II miejsce Szczęsny Aleksander
III miejsce Kossak Hanna
- Pogoda w „kratkę", ognisko, kiełbaski, słodycze i to najważniejsze: uśmiech były zwieńczeniem tego pięknego dnia. A wszystko to dzięki hojności Darczyńców, którym organizator, Koło PZW „Sandacz" z Warty, składa serdeczne podziękowania: dla Krystiana Kroguleckiego Burmistrza Warty, Grzegorza Kopackiego Przewodniczącego Rady Miasta Warty, Magdaleny Ochęckiej Prezesa Zarządu BS w Warcie, Jakuba Tworo Prezesa Zarządu ZWiK w Warcie, Patryka Polowczyka Dyrektora ZGKiM w Warcie, Grzegorza Czupryniaka Wiceprezesa ds. sportu w Kole PZW Sandacz, Rafała Bajerskiego Gospodarza Koła PZW Sandacz, Michała Styczyńskiego Rzecznika Dyscyplinarnego Koła Sandacz, Łukasza Plewińskiego, Dyrektora Generalnego HML sp.z o.o. w Nowej Soli, Sławomira Nowackiego Przewodniczącego Rady Młodzieży Okręg PZW Sieradz- mówią organizatorzy Koło PZW „Sandacz" z Warty
Więcej informacji
Skrzynia Czasu z 200-lecia miasta Zduńska Wola zakopana
Dzisiaj, 12:22:53
W ramach Dni Zduńskiej Woli, w sobotę, 20 czerwca w pobliżu pomnika Stefana Złotnickiego, odbyło się uroczyste zdeponowanie Skrzyni Czasu zawierającej świadectwa jubileuszu 200-lecia miasta Zduńska Wola. Inicjatorem i organizatorem akacji było Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, a jej pomysłodawcą Wiktor Sochacki.
Aktywny Orlik - ruszyła realizacja programu Ministerstwa Sportu
Dzisiaj, 11:58:35
Rozgrywki sportowo-rekreacyjne dla seniorów, czyli Senioriada, otworzyły cykl spotkań na sieradzkich Orlikach pod wspólną nazwą "Aktywne Lato w Sieradzu - Zdrowo, Sportowo, Orlikowo". Sobotnia (20 czerwca) impreza zgromadziła na starcie 5 drużyn reprezentujących kluby i stowarzyszenia działające w mieście.
Zła jakość wody na Osiedlu Pastwiska w Zduńskiej Woli
Dzisiaj, 11:29:29
Mieszkańcy kilku ulic na Osiedlu Pastwiska w Zduńskiej Woli nie mogą korzystać z wodociągu do odwołania. W wodzie wystąpiły zanieczyszczenia mikrobiologiczne i nie nadaje się do spożycia i mycia.

Komentarze