Grzegorz Sas Komendantem Powiatowym Policji w Łasku
W poniedziałek, 6 maja, odbyła się uroczystość wprowadzenia podinsp. Grzegorza Sasa na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Łasku. Nowy szef łaskich policjantów przywitał się ze sztandarem komendy oraz złożył meldunek o objęciu stanowiska.
W auli łaskiej jednostki policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Łasku podinsp. Grzegorza Sasa. Nowo powołany komendant pełnił obowiązki na stanowisku komendanta łaskich policjantów od 6 stycznia 2024 roku.
Obecny na uroczystości pierwszy zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Jarosław Rybka w swoim wystąpieniu podkreślił profesjonalizm i doświadczenie podinsp. Grzegorza Sasa. Komendant wyraził również przekonanie, że kompetencje i dotychczasowy dorobek w służbie pozwolą na bardzo dobrą realizację postawionych przed nim zadań.
Życzenia pomyślności i wielu sukcesów na nowym stanowisku złożyli komendantowi zaproszeni samorządowcy, wyrażając jednocześnie nadzieję na kontynuację dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy w zakresie bezpieczeństwa w powiecie łaskim. Gratulacje złożyła mu również delegacja kadry kierowniczej oraz policjanci łaskiej komendy. Podinsp. Grzegorz Sas podziękował za docenienie jego dotychczasowej pracy i okazane zaufanie powierzając mu kierowanie łaską jednostką policji.
Podinsp. Grzegorz Sas jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, jak również Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Służbę w policji rozpoczął w 2000 roku. Od początku związany był z Odziałem Prewencji Policji w Warszawie. Następnie trafił do Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, gdzie realizował się w służbie kryminalnej i śledczej. W 2012 roku został zastępcą naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, a w 2017 roku został mianowany jego naczelnikiem. Od maja 2022 roku realizował zadania na stanowisku pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim, a od 6 stycznia 2024 roku pełnił obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Łasku.
Więcej informacji
Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą
Wczoraj, 22:17:33
Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Wczoraj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.
Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Wczoraj, 16:00:22
Dzisiaj nadaliśmy ostatnią przed wakacyjną przerwą Posesję. Naszym gościem był Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, z którym rozmawialiśmy m.in. jutrzejszej sesji absolutoryjnej. Nie brakowało też licznych pytań od naszych słuchaczy.
Komentarze