23.03.2024 18:48:33

Warta znów przegrywa w końcówce

Piłkarze Warty Sieradz wciąż nie odnieśli zwycięstwa w rundzie wiosennej. W meczu 22. kolejki III ligi przegrali na wyjeździe z ŁKS-em Łomża 0:2. Obie bramki padły w ostatnich minutach spotkania.

(fot. nasze.fm)

Gra Warty zaczęła się sypać w drugiej połowie. Rywale oddawali więcej groźnych strzałów i w 87 minucie wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego doskonale uderzył Bartłomiej Olszewski, który trafił w samo okienko. Chwilę później padła kolejna bramka. Po stracie Krystiana Adamiaka piłkę przejął Szymon Kuźma i ustalił wynik spotkania.

To trzecia z rzędu porażka Warty. W czterech meczach rundy wiosennej zdobyła tylko punkt. W tym czasie zespół z Łomży odniósł dwa zwycięstwa i dwa remisy.

To też kolejny mecz, w którym Warta traci kluczowe bramki w ostatnich minutach spotkania. Podobnie było tydzień temu w starciu przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

18. Legionovia Legionowo: 16

Za tydzień Warta zagra na swoim stadionie z Victorią Sulejówek.

Komentarzy: 18

Regionalnie 25.03.2024 09:52:55
Bez Michalskiego, Kraśniewskiego i Filipiaka Warta nie jest skuteczna ani w obronie ani w ataku. Z całym szacunkiem dla Trenera i jego wypowiedzi pomeczowych, zespół jest schowany za podwójną gardą i wiosną prezentuje się bardzo słabo. A prawdziwą oznaką słabości jest.. każda kolejna zmiana z ławki, która poza tym, że nic nie wnosi, to.. jest kolejnym i kolejnym i kolejnym osłabieniem zespołu. Żal patrzeć na marnowany potencjał dwóch, czy trzech indywidualności w zespole.
Bibi 25.03.2024 09:06:00
Oczywiście, zdecydowanie trzeba grać na dwóch napastników/Krecik i Abdul/. W pomocy, defensywny pomocnik Żyłka .W bramce Miazek. Inaczej czekanas IV liga. Warta więcej wiary w zwycięstwo!
Głos Ludu 25.03.2024 08:24:36
Płacąc za karnety i bilety na mecze, żądamy realnego wzmocnienia 3 ligowego zespołu przed kolejnym meczem! Nie zgadzamy się, aby zespół w każdym kolejnym meczu prezentował fatalny styl jaki miał miejsce we wszystkich wiosennych meczach i wszystkie przegrywał. Po zimowych odejsciach z klubu filarów obrony, zespół został bardzo poważnie osłabiony i wiosną nie prezentuje już jakości wymaganej na 3 ligowym poziomie.
Sieradzak 24.03.2024 21:19:00
Warta nie wychodzi by grać o zwycięstwo ! Broni się myśląc ze jakiś kontratak da jej bramkę ! Ale jak ma jej dać jak jeden napastnik na 3 obrońców. W ten sposób nie mamy żadnych szans.
mieetek 24.03.2024 19:52:50
Czwarta liga witamy
Do kibica 24.03.2024 15:36:19
Ty masz pojęcie ile zarabiają. Chyba że dołożysz ze swoich.A moze po prostu już nie pisz głupot
Knur 24.03.2024 12:15:28
Grali jak nigdy ,a przegrali jak zawsze...
Kibic 24.03.2024 11:08:57
Po 10 tysięcy zarabiają na miesiąc chyba czekają na podwyżkę. Dalej wspierajcie piłkę nożną jakby nie było innych dyscyplin, a taki ładny stadion.
Padlina 24.03.2024 09:44:44
Przestaje już wierzyć rok w rok to samo! wracajcie ligę niżej tam będziemy w środku tabeli nie na końcu żal żal żal szkoda tych chłopaków co w Łomży byli.
Zapolice 24.03.2024 09:18:58
Spokojnie jeszcze się rozkręcą pod koniec sezonu. Taki był plan żeby wszystko przegrywać,a na koniec się cudem utrzymać w kolejkach cudów
Donek 24.03.2024 07:27:00
Bieda w kraju ,bieda w Warcie
Xx 24.03.2024 06:58:37
Ciekawe czy trener Orzeszek dalej będzie lansował się po mosiężne. On może prowadzić ale max okregowke
klapa 24.03.2024 05:56:24
pudrowanie trupa trwa.........
Aaa 23.03.2024 21:42:03
4 liga czeka
Kibic 2 23.03.2024 20:28:16
Za niedługo będziemy mieli twardy orzech do zgryzienia !!!
Kierownik Burdelo 23.03.2024 20:05:38
4 liga dla Sieradza
Fabian 23.03.2024 19:24:23
Mecz za 6 punktów, Łomża już za plecami
loko 23.03.2024 18:57:19
Dość!!!!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu rusza z nowym projektem, który ma zachęcić do jazdy rowerem. MOSiRower to akcja przeznaczona dla zespołów liczących przynajmniej dwie osoby. Ci, którzy pokonają najciekawszą trasę i ją udokumentują zostaną nagrodzeni przez organizatorów.

8

Bezpieczna majówka na drogach

Wczoraj, 15:54:42

Długi majowy weekend to czas wypoczynku, podczas którego wiele osób wybierze się w bliższą, bądź dalszą podróż. Na drogach można spodziewać się większego ruchu. Jak co roku nad bezpieczeństwem podróżnych czuwać będzie zwiększona liczba policyjnych patroli. Jutro, 30 kwietnia, rozpocznie się akcja "Majówka 2024", która potrwa do 6 maja.

2

Tenisowe otwarcie sezonu

Wczoraj, 15:59:03

Na kortach MOSiR-u Sieradz odbył się Turniej Otwarcia Sezonu. Do gry zgłosiło się 36 zawodników.