Choć nie pływają, zdobywają medale!
Sezon kajakowy już zakończony, ale to nie przeszkadza zawodniczkom i zawodnikom Kajakowego Klubu Sportowego z Sieradza w zdobywaniu medali i to w doborowym towarzystwie. W Bydgoszczy odbył się I Międzynarodowy Puchar Polski na Ergometrach KajakPro.
Na starcie stanęło ponad 100 uczestników, w tym m.in. Wicemistrzyni Olimpijska Beata Mikołajczyk (UKS Kopernik Bydgoszcz), brązowy medalista Mistrzostw Świata i Europy Piotr Siemionowski (Zawisza), Mistrz Świata Marek Twardowski (Sparta Augustów) i wielu innych wybitnych członków Polskiej Kadry Narodowej. Zawodnicy rywalizowali w kategorii juniorów, seniorów i weteranów na dystansie 200m, 1000m oraz 5000m drużynowo.
KKS reprezentowali m.in. Monika Osetek, Jakub Wróblewski, Przemysław Szczepanik oraz Piotr Szymala( instruktor KKS ). Sieradzanie (aktualnie juniorzy młodsi ) byli najmłodszymi zawodnikami tej imprezy. Startowali w wyższej kategorii z rocznikiem 93 i 94 jako juniorzy.
Wyniki:
Juniorki (1000m)
1msc- Monika Osetek
Juniorzy (1000m)
5msc - Jakub Wróblewski
Przemysław Szczepanik - półfinał
Seniorzy
Piotr Szymala - półfinał
Sztafeta open - 5km
7msc - KKS Sieradz (Osetek, Wróblewski, Szczepanik, Szymala)
Sztafetę wygrali Dominatorzy w składzie: Tomasz Olszewski, Paweł Baumann, Marek Twardowski, Krzysztof Łuczak. Więcej informacji i zdjęć z zawodów w Bydgoszczy znajdziecie na www.piraju.pl
Sieradzcy kajakarze z Kajakowego Klubu Sportowego za naszym pośrednictwem dziękują za pomoc w wyjeździe na zawody Urzędowi Miasta, a wszystkim kibicom życzą zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2011 Roku.
Na zdjęciu głównym od lewej: Przemysław Szczepanik, Jakub Wróblewski , Marek Twardowski -
gwiazda polskiego kajakarstwa, Mistrz Świata, Monika Osetek, Piotr Szymala
Na zdjęciach poniżej: hala, w której odbyły się zawody; Monika Osetek w akcji; Przemysław Szczepanik; zawodnicy w kat. open; Monika Osetek - złota medalistka w kat. kuniorek.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

Komentarze
Panowie, dziewczyny ,chłopaki -tak trzymać!!!