18.11.2023 20:34:56

Pięciosetowe starcie na Pomorzu

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz przegrał na wyjeździe z rezerwami Trefla Gdańsk 2:3 w meczu siatkarskiej II ligi. Gospodarze prowadzili w setach już 2:0, ale goście z Sieradza zdołali doprowadzić do tie-breaku.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

W pierwszych dwóch partach Trefl zwyciężał do 23 i 18. Potem Tubądzin Volley wygrał do 23, a w czwartym secie nie dał rywalom najmniejszych szans, zwyciężając 25:10. Tie-break był bardzo wyrównany i zakończył się grą na przewagi. Lepszy okazał się zespół z Pomorza, który wygrał 17:15.

Wyniki 8. kolejki:
Trefl II Gdańsk – Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:2 (25:23, 25:18, 23:25, 10:25, 17:15)
Stoczniowiec Politechnika Gdańska – Anioły Toruń 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 20:25)
Orzeł Międzyrzecz – Krishome Września 0:3 (23:25, 27:29, 24:26)
Stilon Gorzów Wielkopolski – Volley Team Żychlin 3:1 (26:24, 25:20, 23:25, 25:22)
Konspol Słupca – Energetyk Poznań 2:3 (26:24, 25:20, 19:25, 23:25, 14:16)
Wilki Wilczyn – Lotnik Łęczyca 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)